Dodaj do ulubionych

na kolejne lata na rolnictwo 30% środków mniej!

20.08.09, 18:38

to znaczy że sie rozwijamy, czy zwijamy?
Pewnie POtrafimy to wytłumaczyć ?
Obserwuj wątek
    • zdrajcy_po_ojczyzny_zaplaca no co! kawa,ryj,etta,i inne szajsowisko, śpicie=? 20.08.09, 19:12
      zdrajcy_po_ojczyzny_zaplaca napisał:

      >
      > to znaczy że sie rozwijamy, czy zwijamy?
      > Pewnie POtrafimy to wytłumaczyć ?
    • porannakawa22 Re: na kolejne lata na rolnictwo 30% środków mnie 20.08.09, 19:17
      Jakich środków?
      Ochrony roślin?
      • zdrajcy_po_ojczyzny_zaplaca ochrony od zajścia w ciążę, dla ubogich! 20.08.09, 20:01
        porannakawa22 napisała:

        > Jakich środków?
        > Ochrony roślin?

        • m.c.hrabia Re: ochrony od zajścia w ciążę, dla ubogich! 20.08.09, 20:02
          Sponsorujesz prezerwatywy z tych swoich 7 ha:)))
          • zdrajcy_po_ojczyzny_zaplaca sponsoruję idiotówdlatuska, bo ma deficyt......... 20.08.09, 20:05
            m.c.hrabia napisał:

            > Sponsorujesz prezerwatywy z tych swoich 7 ha:)))

            dla ciebie też coś się znajdzie...he, he, he,...
            • tw_wielgus Re: Kaczyński ma natomiast nadprodukcję takowych. 20.08.09, 20:09

        • porannakawa22 Re: ochrony od zajścia w ciążę, dla ubogich! 20.08.09, 20:57
          Z tym zapotrzebowaniem to do Kancelarii Prezydenta RP.
          Prezerwatywy smakowe, testy ciążowe, wiagra.
          Ci z CBA agenci w sprawie rozkochania pani Beaty to też stamtąd prezerwatywy
          służbowe?

          Adres znasz?
          Zgłosisz siem to i może pamiontkowy dugopis dostaniesz a i może małpkom
          poczenstujom lub ponczkiem?
    • etwas-geheimnis Re: na kolejne lata na rolnictwo 30% środków mnie 20.08.09, 20:04
      Rolnictwo to stocznie? Tez trzeba dotować?
    • tw_wielgus Re: na kolejne lata na rolnictwo 30% środków mnie 20.08.09, 20:08
      A z jakiego źródła prawdy pochodzi ta informacja?
      I jeżeli o 30% mniej to dlaczego.
      Czy autor powyższego postu mógłby wyjaśnić?
      • zdrajcy_po_ojczyzny_zaplaca zakwestionuj, a potem napisz że kłamstwo... 20.08.09, 20:24
        tyle, bez większych komentarzy, duduś
        sam nie dasz rady sprawdzic.
        • tw_wielgus Duduś...;))) 20.08.09, 20:27
          Wiedziałem, że trafiłem na betonowy umysł, który nie potrafi
          uzasadnić własnej tezy. Nie zarzuciłem Ci kłamstwa a jedynie proszę
          o to abyś podał skąd pochodzą przytoczone przez Ciebie informacje.
          Przeciez nie z Twoich własnych wyliczeń...
          • etwas-geheimnis Re: Duduś...;))) 20.08.09, 20:40
            to troll ,szkoda słów opissować :-)
            • tw_wielgus Re: Duduś...;))) 20.08.09, 20:54
              Si, to rasowy troll z stajni ojca dyrektora.
              Ale kułak... jak kaczyński wróci do władzy to będzie takich
              rozkułaczał....:P
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka