Dodaj do ulubionych

Chcemy INFORMACJI czy NIE?!

09.02.14, 08:06
Zwracam się do Państwa z prośba o wyrażenie swojej opini na temat przejrzystości pracy, i funkcjonowania Serockiego Urzędu, samorządu etc,etc.
Czy uważacie Państwo że, obrady komisji i sesji Rady Miejskiej w Serocku powinny być nagrywane w formie audio?, video?, a następnie zamieszczane na stronie urzędu w formie i postaci orginalnej ,a nie ,, redagowanej,, , jak w przypadku Informatora Gminy?.


gazetapowiatowa.pl/wiadomosci/serock/statut/
Pozdrawiam .
Obserwuj wątek
    • verso.5 Re: Chcemy INFORMACJI czy NIE?! 10.02.14, 14:14
      A oto fragment wpisu: NIE BĘDZIE NAGRAŃ !!! CZYLI -DEMOKRACJA w SEROCKU
      Autor: bhojczyzna 02.02.13, 14:15

      ..........następnie radny z Jadwisina złożył deklarację że będzie sam narywał obrady sesji i komisji i będzie publikował je w internecie !!! ( na co Pan burmistrz ironicznie pod nosem , że to dobrze bo , gmina zaoszczędzi pieniądze).
      I....co?, Eh! szkoda gadać!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka