bhojczyzna
09.02.14, 08:06
Zwracam się do Państwa z prośba o wyrażenie swojej opini na temat przejrzystości pracy, i funkcjonowania Serockiego Urzędu, samorządu etc,etc.
Czy uważacie Państwo że, obrady komisji i sesji Rady Miejskiej w Serocku powinny być nagrywane w formie audio?, video?, a następnie zamieszczane na stronie urzędu w formie i postaci orginalnej ,a nie ,, redagowanej,, , jak w przypadku Informatora Gminy?.
gazetapowiatowa.pl/wiadomosci/serock/statut/
Pozdrawiam .