Dodaj do ulubionych

przedszkola serock

09.05.16, 22:07
Od września zamierzam posłać dwuletnią córkę do przedszkola. Podobno w TPD przyjmują dwulatki. Potrzebuję opinii na temat tej placówki. Albo może polecacie jakieś inne dobre w Serocku lub okolicach. Z góry dzięki za każdą informację.
Obserwuj wątek
      • aneta1marynino Re: przedszkola serock 16.05.16, 08:27
        Ale tam chyba niezbyt dużo mają miejsca, jedna salka i malutki placyk zabaw, czy się mylę? Mam jeszcze pytanie odnośnie posiłków-bo wiem, że chyba nie mają własnej kuchni, jaka firma je dostarcza i jakiej są jakości?
    • bacha_2015 Re: przedszkola serock 14.05.16, 22:26
      moje dziecko chodzi od wrzesnia do TPD, bardzo polecam, syn ma wspaniale opiekunki, ktore kochaja to co robia, jestem bardzo zadowolona, nikt nie zmusza dzieci do spania, tak jak jest w innych placowkach, jak nie chce sie dziecku spac, to moze sie bawic, dzieci spia w innym pomieszczeniu.do tego swoj plac, duzy i kontakt od czasu do czasu z osobami niepelnosprawnymi. moj syn zaskoczyl mnie jak sie odpowiednio zachowal przy takiej osobie. polecam.
      • aneta1marynino Re: przedszkola serock 16.05.16, 08:24
        Bardzo dziękuję za opinię, proszę jeszcze o opinię w kwestii wyżywienia. Jak wyglądają posiłki? czy są podawane jakieś "gotowce"? Zależy mi na tym żeby posiłki były przede wszystkim zdrowe.
      • grajfrutt Re: przedszkola serock 17.05.16, 10:24
        A ja nie polecę... Syn chodził tam 2 lata,nie było najgorzej, posiłki ok, duży teren, spora sala. Panie były super, ale dyrekcja juz nie, w ciągu jednego tygodnia odeszły wszystkie panie i na hura organizowana była dzieciom opieka. A najlepsze ze rodzic dowiadywał się o tym jak rano przeprowadzał dziecko, albo jak odbierał od pani która widział pierwszy raz na oczy. Owa pani nigdy też nie sprawdzała kto odbiera a rodziców nie znała. Po dość nieprzyjemnej rozmowie zatrudniono nowe panie na stałe. Ale sytuacja w kolejnym roku była podobna, tez z dnia na dzień zniknęła najfajniejsza pani. Dyrektor mijała się z prawdą, zawsze miały być 2 panie, była jedna a dyrekcja na pytanie dlaczego ze przecież są dwie, kiedy była jedna.
        Potem doszło kilkoro małych dzieci poniżej 2 lat, mimo że miały być od 2,5, grupa była jedna, wiec wychowawczyni większość czasu spedzaly na zmienianiu pieluch i tuleniu, zajęć było mniej bo takiemu 1,5 roczniakowi bały się dać nożyczek np. Dzieci rzadziej wychodziły na dwór bo maluchy spały lub nie spały, lub coś tam innego. Pani dyrektor zagadnieta dlaczego tak jest, że powinna być dodatkowa opieka dla maluchów, odpowiedziała ze to nie jest jedno przedszkole w serocku, można sobie zmienić. Teraz może jest inaczej, syn chodził tam do lipca 2015. To przedszkole przy pultuskiej tez nie jest idealne, synek chodził tam w pierwszym roku, jeszcze na Kościuszki, potem przeniosłam go do TPD ze względu na lokalizację, ale jednak córkę (2 lata) teraz posyłam na Pułtuską, mimo słabego ogródka i nienajlepszej lokalizacji.
        • bacha_2015 Re: przedszkola serock 22.05.16, 23:38
          Wyzywienie jest ok. Dyrekcja od wrzesnia 2015 zmieniona, zas sama kierowniczka zmienila sie teraz. Wyzywienie jest przygitowywane na miejscu przez kucharki. Planuje ze syn od wrzesnia znow pojdzie tutaj.
    • nadziejanalepsze15 Re: przedszkola serock 31.05.16, 19:45
      Ja polecam przedszkole w TPD, moja córka jest zadowolona, chętnie chodzi do tego przedszkola - a to najważniejsze. Dyrekcja jest nowa, a "ciocie" nie tylko wykwalifikowane ale i z sercem podchodzą do dzieci. Zaskakują kreatywnością. Co do posiłków to są ok. - przygotowywane na miejscu, świerze, nie żaden catering czy gotowce. Jeśli chcemy znaleźć minusy to wszędzie znajdziemy, nigdy nie będą wszyscy zadowoleni - trzeba rozsądnie podchodzić do wszystkiego. Cena też jest przystępna i niewygórowana za to co oferują.
    • gustamoje45 Re: przedszkola serock 03.06.16, 08:50
      Ja też polecam TPD- od kilku miesięcy idą w dobrym kierunku - zmiany są bardzo dobre, równiez panie miłe, kreatywne i z sercem do dzieci. Do tego jedzenie dopasowane - robione na miejscu, sala duża i terem wokół z placem zabaw i boiskiem też.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka