Dodaj do ulubionych

dzikie koty

28.05.16, 20:12
Czy ktoś orientuje się do kogo zgłosić, kogo poprosić o interwencję do rozmnażających się na potęgę dzikich kotów? Problem przy Narwi na wysokości przystanku "klusek", do tej pory był spokój, niepokojące stały się częste powroty moich kotów -pogryzionych. Jak się okazało przy jednym gospodarstw (nie wiem czy jest opuszczone czy tak zaniedbane) znalazły sobie miejsce koty. Niestety nikt nad tym nie panuje, nikt tego nie widzi -bo w sumie daleko od ludzi. Rok temu nie było tu w ogóle kotów, a na ostatnim spacerze nad rzekę naliczyłam ich tam co najmniej 15. Proszę o informację.
Obserwuj wątek
  • marynianka Re: dzikie koty 08.06.16, 23:03
   Proponuję poprosić o pomoc karmicielki kotów z Serocka, które brały po kilka kuponów na sterylizację i po miesiącu nie było już środków na zabiegi, dodatkowo wojewoda mazowiecki zablokował Gminie Serock finansowanie zabiegów. Ja chciałam pomóc wolnożyjącej kotce z okolicy, która do mnie przychodziła w rui ale niestety dla mnie kuponu już nie było, nie widziałam jej od 2 miesięcy, więc pewnie albo urodziła albo coś jej się stało. Mieszkam w innym rejonie ale niestety sytuacja jest coraz gorsza, mój wykastrowany kocur też był w nocy pogryziony kilka razy i ma zakaz wychodzenia na noc. Gmina przestaje panować nad populacją wolnożyjących kotów a weterynarze z Serocka mają ceny warszawskie, to która fundacja sfinansuje zabieg sterylizacji?... Myślę że żadna.
   • forumowicz44 Re: dzikie koty 13.06.16, 12:06
    Na Zielonej płaciłam 100 PLN za wykastrowanie kota i jest to zdecydowanie taniej niż w Warszawie.
    • grajfrutt Re: dzikie koty 29.06.16, 11:40
     Przy warszawskiej za kastrację tez 100 zł, w warszawie płaciłam 300 i to kilka lat temu.
  • marynianka Re: dzikie koty 03.07.16, 13:24
   Sterylizacja kotki w Serocku - 200 zł, to są ceny warszawskie, jak nie wyższe, bo tutaj konkurencja jest mała sad
   • grajfrutt Re: dzikie koty 03.07.16, 22:54
    No nie wiem, ostatnio w Legionowie koleżanka sterylizowała kotkę, zapłaciła 300 zł.
  • marynianka Re: dzikie koty 04.07.16, 22:12
   Maksymalna cena sterylizacji kotki w największej lecznicy w Legionowie to 250 zł. Dla mnie smutne jest to że w Serocku brak lekarza z sercem, który obniżyłby cenę dla wolnożyjących kotów, które zostały na lodzie sad Żadna fundacja nie zasponsoruję tak drogiego zabiegu, bo mają wynegocjowane dużo niższe ceny w warszawskich lecznicach, a kto będzie woził koty z Serocka do Warszawy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka