Dodaj do ulubionych

Dzisiejsza data

06.06.06, 15:40
kazdy przyzna ze jest jedyna w swoim rodzaju. 6 czerwca 2006 (06 06 06)

pod spodem jak widzicie umiescilam nawet sygnaturke a ta okazje.

a teraz oglaszam konkurs na iterpretacje tego wersetu z Biblii.
Obserwuj wątek
    • tadeuszx Re: Dzisiejsza data 06.06.06, 16:48
      No fakt!! Rzeczywiscie. Ale czy te szostki nie maja cos wspolnego z satanizmem?
      Zeby tylko znow nie demolowali cmentarzysad
      • himera24 Re: Dzisiejsza data 06.06.06, 17:13
        tadeuszx napisał:

        > No fakt!! Rzeczywiscie. Ale czy te szostki nie maja cos wspolnego z
        satanizmem?

        satanizmem?, moze ...

        666 to znak bestii - antychrysta, ktory ma przyjsc na swiat i wprowadzic chaos.
        > Zeby tylko znow nie demolowali cmentarzysad
        • tadeuszx Re: Dzisiejsza data 06.06.06, 17:16
          Ahaaa, no cos mi sie tak kojarzylo. Dziekismile
        • cuski Jestem ciekaw, czy ... ? 07.06.06, 03:25
          Jestem ciekaw, czy zapowiadany Antychryst juz przyszedl na swiat ?
          • polishbellydancer Re: Jestem ciekaw, czy ... ? 09.06.06, 18:45
            tak oczywiscie --a jego imie jest george w. bush!
            • tadeuszx O-o.... rewolucyja myśl;) 09.06.06, 18:49
              A dlaczego nie np. Kim z Korei Płn, albo Łukaszenko?
            • cuski Do Polishbellydancer 10.06.06, 02:44
              Spodobalo mi sie to Twoje stwierdzenie na temat Busha... przybij "piataka" wink
              • polishbellydancer Re: Do Polishbellydancer 10.06.06, 05:26
                ;o)
              • tadeuszx A mnie sie nie spodobalo:( 10.06.06, 08:37
                Eeeeeee, on nie dorosl do takiego okresleniasad Zeby tak chociaz jak Hitler -
                wojenke swiatowa jaka wywolal, albo jakis tam Stalin - ze 20 mln wlasnych
                obywateli do jakich lagrow... no dobra, niech bedzie chociaz jak taki Pol Pot -
                jedna piata Amerykanow wymordowac... O! To juz by bylo cos!... wink))
            • zettrzy Re: Jestem ciekaw, czy ... ? 11.06.06, 04:00
              polishbellydancer napisała:

              > tak oczywiscie --a jego imie jest george w. bush!

              o to to!
    • cuski Ta dzisiejsza data... 07.06.06, 03:24
      Ta dzisiejsza data zawiera symbol Szatana.

      PS. Tez na nia zwrocilem uwage wypekniajac dzisiejszy time sheet.
    • cuski Apropos tej daty, to... 09.06.06, 02:58
      ... slyszalem, ze wiele kobiet nie kochalo sie tej nocy,
      zeby przez przypadek nie zajsc w ciaze, jak rowniez wiele kobiet
      przekladalo sobie terminy porodowe smile
      • tadeuszx Ale fakt, ze ile cywilizacji, tyle pomiarow 09.06.06, 09:51
        czasu. Rowniez w ramach jednej cywilizacji spotyka sie rozne kalendarze. Stad
        sceptycznie oceniam wartosc tego zbiegu cyfr. Tylko, ze inni, jak z tego wynika,
        traktuja to w sposob zdecydowanie bardziej serio.
        • cuski Tadeusz 09.06.06, 12:03
          A dziwisz sie ? wink

          Chyba nikt nie chcialby szatana splodzic lub zrodzic smile
          • tadeuszx Nie dziwie sie, 09.06.06, 12:13
            bo jesli ktos traktuje to bardziej powaznie, to nawet jak nie bardzo wierzy, na
            wszelki wypadek, woli sie zabezpieczyc. Tak jak np. z tym czarnym kotem, gdy
            przebiegnie droge.
            • cuski :))) 09.06.06, 12:14
              smile))

              Dobra, ja uciekam do pracy smile))
    • polishbellydancer a skoro juz o religii mowa.... 09.06.06, 21:18
      co wy na to:

      Umiera papież. U wrót raju św. Piotr go pyta:
      - Ktoś ty?
      - Ja? biskup Rzymu.
      - Biskup Rzymu? Nie kojarzę.
      - No, namiestnik Pański na Ziemi.
      - To Bóg ma namiestnika? Nic mi o tym nie wiadomo.
      - Jestem głową kościoła katolickiego!
      - A co to takiego?
      - ....
      - Dobra. Czekaj tu, idę spytać szefa.
      (tup, tup, tup)
      - Panie Boże, masz chwilkę? Jest tu taki jeden, mówi, że jest papieżem,
      Twoim namiestnikiem na Ziemi, głową czegoś tam..
      - Nie kojarzę. Ale moment... Jezusie, może ty coś o tym wiesz?
      - Nie, tato, nie kojarzę. Ale pójdę z nim pogadać.
      Po chwili wraca Jezus zwijając się ze śmiechu i mówi:
      - Pamiętacie to kółko rybackie, które zakładałem 2000 lat temu?
      - No, i?
      - Oni do tej pory działają!
      • tadeuszx Poli... Polinko... przestalem miec skrupuly!;) 10.06.06, 08:46
        Ja katolik jestem...i ...i ... za ten post, to bede Cie scigal, az dopadne gdzie
        w jakim ciemnym kacie!smile)) A wiesz co Tadzio robi wtedy z dziewczynami?
        Podpowiem Ci: Dooooobrze robi im a szczegolnie sobie, hehehehe...
        • polishbellydancer Re: Poli... Polinko... przestalem miec skrupuly!; 10.06.06, 20:54
          poganiamy, zobaczymy ;o)
      • zbuntowany8aniol Skad to Poli wytrzasnelas??? 10.06.06, 13:14
        Ktos kto to wymyslil,mial nie rowno pod sufitem!!!
        • polishbellydancer Re: Skad to Poli wytrzasnelas??? 10.06.06, 20:56
          dlaczego nierowno? Mysle, ze trzeba byc dosc inteligentnym i otwartym by cos
          takiego wymyslec


          a zapozyczylam to z forum poganskiego :o)
      • zettrzy Re: a skoro juz o religii mowa.... 11.06.06, 04:07
        a u nas to brzmi tak:
        do wrot raju przychodzi ksiadz i nowojorski taksowkarz. Sw. Piotr pyta:
        - nazwisko?
        Ksiadz i taksowkarz podaja nazwiska. Sw Piotr konsultuje ewidencje, zwraca sie
        do kiedza i mowi:
        - 300 lat sredniego czyscca
        Potem do taksowkarza:
        - a ty prosto do nieba
        - co?!!! - wrzeszczy obrazony ksiadz. - Ja, wasz czlowiek dostaje gorsze warunki
        niz ta popluczyna tutaj?
        - Hej hej, - mowi Sw. Piotr, - here we want results. Kiedy ty zanudzales
        kongregacje swoimi kazaniami ludzie spali, opowiadali kawaly albo mieli fantazje
        seksualne. A kiedy on prowadzil swoja taksowke ludzie sie efektywnie MODLILI.
        • cuski Zetka 11.06.06, 04:28
          Zajebisty ten kawal smile
        • polishbellydancer Re: a skoro juz o religii mowa.... 11.06.06, 08:16
          ja znam ten sam tylko z kierowca autobusu---zprzedalam znajomemu libanskiemu
          ksadzu i on to na kazaniu powiedzial---ponoc caly koscoil sie za smiechu zwijal-
          --jak go spotkam to mu ten o kolku rybackim opowiem ;o)
          • tadeuszx O kurcze, byla tu ta super 11.06.06, 09:00
            dziewczynawink... To nic, znajdziemy, znajdziemy... wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka