Dodaj do ulubionych

Oglądanie polskiej TV przez internet za granicą

21.01.10, 20:09
Piszę w sprawie oglądania polskich stacji telewizyjnych poza
granicami kraju.
Wyjezdzam na jakis czas i potrzebuję dostępu do polskiej TV a ze
względu na przemieszczanie się nie mogę kupić satelity czy tym
podobnych. Znalazłam na innych forum posty o www.lovepol.com na
której ponoć można oglądać polską telewizję przez internet- nie mogę
natomiast sprawdzić jak todziała, bo program nie puszcza sygnalu do
Polski, a ja fizycznie jestem jeszcze w Polsce. Czy ktoś może miał z
tym stycznosc i moze sie wypowiedziec o jakosci dzwieku, obrazu?

Na stronie jest program WebTV na okres probny, 3 dni za darmo (potem
trzeba placic za PIN). Sprawdzilam go Kaspersky'm i jest czysty. Tv
mi się nie pokazuje z powodów podanych wyżej. Jeśli ktos bylby na
tyle chetny do sprawdzenia za mnie, bylabym wdzieczna.

Niki
Obserwuj wątek
    • m4verick Re: Oglądanie polskiej TV przez internet za grani 16.02.10, 21:57
      www.polwizjer.com
      • palmerozo1122 Re: Oglądanie polskiej TV przez internet za grani 16.08.21, 04:38
        Polwizjer jest nielegalny interwizja.com/ jest legalna !
    • tomek19807 Re: Oglądanie polskiej TV przez internet za grani 25.01.14, 15:48
      Mieszkam od dłuższego czasu za granicą i również miałem problem z oglądaniem polskiej tv przez internet. Przetestowałem sporo programów jak i proxy ale albo nie działały albo były drogie.
      Od kilku miesięcy korzystam z www.vpnonline.pl i wszystko działa bardzo dobrze. Wszystko co trzeba zrobić to skonfigurować połączenie według przewodnika i się połączyć. Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania ani dodatkowych wtyczek www.vpnonline.pl/konfiguracja . Prędkość połączenia jest również bardzo dobra.
      • rudy1386 Re: Oglądanie polskiej TV przez internet za grani 25.05.14, 23:49
        www.telewizjairadioprogramy.pl
    • formula1seb Re: Oglądanie polskiej TV przez internet za grani 12.09.14, 22:23
      free-tv-seb.blogspot.com/ zapraszam wszystkie kanały oglądasz za darmo
      • formula1seb Re: Oglądanie polskiej TV przez internet za grani 12.09.14, 22:24
        free-tv-seb.blogspot.com/ zapraszam!!! wszystkie kanały oglądasz za darmo smile
    • dulinek33 Re: Oglądanie polskiej TV przez internet za grani 23.10.14, 21:29
      imediavpn.pl/ polecam ich usługi smile mieszkam w UK i neta mam od nich, polskie IP dzięki któremu ogladam polską tv big_grin
    • pol24.tv Re: Oglądanie polskiej TV przez internet za grani 07.05.15, 00:51
      Zapraszam na naszą stronę Internetową: www.tvlivepolish.pl

Nawet 220 polskich kanałów w jakości HD, do oglądania na telewizorze, komputerze, lub

urządzeniach mobilnych. Potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu a polską telewizję możesz

oglądać z każdego miejsca na świecie.
    • agatkarka Re: Oglądanie polskiej TV przez internet za grani 13.01.16, 11:34
      Mogę polecić wam fajną stronkę z darmowymi linkami tv telewizyjniak.pl/
    • ortpol Re: Oglądanie polskiej TV przez internet za grani 05.07.16, 01:07
      Sieć VPN, wykupujesz polskie IP i oglądasz bezpośrednio na polskich www.
    • radgalez Re: Oglądanie polskiej TV przez internet za grani 04.11.16, 15:30
      weeb.tv
    • mala200333 Re: Oglądanie polskiej TV przez internet za grani 13.01.17, 14:46
      Dzieki za ten wateczek...
    • anita3988 Re: Oglądanie polskiej TV przez internet za grani 02.03.17, 20:50
      Ja polecam tą stronę, mają dużo kanałów kabeltv.pl/
    • wierzb4 Re: Oglądanie polskiej TV przez internet za grani 04.09.18, 02:57
      Tutaj prosty poradnik, do playerów TVN itp trzeba użyć tzw. VPN -> bezpiecznyvpn.pl/jak-ogladac-polska-telewizje-vod-przez-internet-za-granica/
    • andrzejfrantczak Re: Oglądanie polskiej TV przez internet za grani 29.10.18, 23:33
      Polecam solidvpn.pl Polska telewizja w HD śmiga u nich bardzo fajnie, nie mam komunikatów o ograniczeniach czy blokadach regionalnych. Dostęp do vod, player,tvp, hbo go również działa. Mają duzo polskich serwerów, wiec jest w czym wybierać.
    • semmeniuk Re: Oglądanie polskiej TV przez internet za grani 11.04.20, 16:46
      Zobacz sobie na kanały Ipla www.ipla.tv/kanaly-tv mają tam wszystkie kanały z cyfrowego polsatu
    • marta25now Re: Oglądanie polskiej TV przez internet za grani 30.12.20, 10:02
      sa takie strony jak:
      weeb.tv
      pilot.wp.pl
      hejo.tv
      masz takze
      VOD
      IPLA
      PLAYER

lub caneddir.com/7cMP
    • palmerozo1122 Re: Oglądanie polskiej TV przez internet za grani 16.08.21, 04:38
      Polecam zdecydowanie interwizja.com Polska Telewizja USA interwizja.com/ - legalna telewizja nie jakieś ściemnianie i nadawanie pirackie! Wszystko tam znajdzie Pani na stronie
      Pozdrawiam !

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka