lupus76 28.10.09, 11:09 dla lupusów maści wszelakiej: Na rozprawie sędzia pyta oskarżonego - Dlaczego uciekł pan z więzienia? - Bo chciałem się ożenić. - No to ma pan dziwne poczucie wolności. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
twardycukierek Re: Dowcip typowy 28.10.09, 11:47 flisy napisał: > No przecież są różne zboczenia :) Ty też od Lupusa się zaraziłeś??? :D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Dowcip typowy 28.10.09, 11:43 W którym sądzie sądzisz, Wolfie???? ;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Dowcip typowy 28.10.09, 12:19 Obiecaj mi jedno: nie posyłaj mnie do nieba, co? ;))))))))))))))))) Dobre! Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Dowcip typowy 28.10.09, 12:47 oki :) Jaka jest różnica między żoną a muchą? Mucha jest upierdliwa tylko latem. Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Dowcip typowy 28.10.09, 12:57 Na Florydzie mają przewalone! ;DD Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Dowcip typowy 28.10.09, 13:24 Zwłaszcza na tej Florydzie w Katowicach :D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Dowcip typowy 28.10.09, 14:04 Ehmmm, gdzie???? ;DD Flohałda??? Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Dowcip typowy 28.10.09, 14:32 No tu. Nocą nie radzę się tam wybierać. W dzień też nie. Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Dowcip typowy 28.10.09, 14:34 Tylko tk straszysz ;P A na Hajawaje? :D Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Dowcip typowy 28.10.09, 15:28 Na Florydzie byś miał haj waj! Lepsze by były kolce, niż szpilki :D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Dowcip typowy 28.10.09, 15:33 Ale robisz reklamę! ;DD Haj Duki, to też u was? ;D Odpowiedz Link Zgłoś