Dodaj do ulubionych

Dowcip typowy

28.10.09, 11:09
dla lupusów maści wszelakiej:
Na rozprawie sędzia pyta oskarżonego
- Dlaczego uciekł pan z więzienia?
- Bo chciałem się ożenić.
- No to ma pan dziwne poczucie wolności.
Obserwuj wątek
    • flisy Re: Dowcip typowy 28.10.09, 11:40
      No przecież są różne zboczenia :)
      • twardycukierek Re: Dowcip typowy 28.10.09, 11:47
        flisy napisał:

        > No przecież są różne zboczenia :)

        Ty też od Lupusa się zaraziłeś??? :D
        • morelka_1 Re: Dowcip typowy 28.10.09, 13:27
          masochista :D
          • twardycukierek Re: Dowcip typowy 28.10.09, 14:26
            Lupus? Taaa, to cały on! ;D
    • twardycukierek Re: Dowcip typowy 28.10.09, 11:43
      W którym sądzie sądzisz, Wolfie????

      ;DDD
      • lupus76 Re: Dowcip typowy 28.10.09, 12:16
        W Ostatecznym :)
        • twardycukierek Re: Dowcip typowy 28.10.09, 12:19
          Obiecaj mi jedno: nie posyłaj mnie do nieba, co?

          ;)))))))))))))))))


          Dobre!
          • lupus76 Re: Dowcip typowy 28.10.09, 12:47
            oki :)

            Jaka jest różnica między żoną a muchą?

            Mucha jest upierdliwa tylko latem.
            • twardycukierek Re: Dowcip typowy 28.10.09, 12:57
              Na Florydzie mają przewalone!

              ;DD
              • lupus76 Re: Dowcip typowy 28.10.09, 13:24
                Zwłaszcza na tej Florydzie w Katowicach :D
                • twardycukierek Re: Dowcip typowy 28.10.09, 14:04
                  Ehmmm, gdzie???? ;DD Flohałda???
                  • lupus76 Re: Dowcip typowy 28.10.09, 14:32
                    No tu. Nocą nie
                    radzę się tam wybierać. W dzień też nie.
                    • twardycukierek Re: Dowcip typowy 28.10.09, 14:34
                      Tylko tk straszysz ;P A na Hajawaje? :D
                      • lupus76 Re: Dowcip typowy 28.10.09, 15:28
                        Na Florydzie byś miał haj waj! Lepsze by były kolce, niż szpilki :D
                        • twardycukierek Re: Dowcip typowy 28.10.09, 15:33
                          Ale robisz reklamę! ;DD

                          Haj Duki, to też u was? ;D
                          • lupus76 Re: Dowcip typowy 28.10.09, 15:39
                            Nie, to w Królewskiej Hucie.
                            • twardycukierek Re: Dowcip typowy 28.10.09, 15:43
                              Na Haju?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka