Dodaj do ulubionych

Mundurowi mają taki EDEN !!!

01.02.10, 20:26
To dlaczego zamiast stać przy straganie z kapustą, albo obracać widłami w
oborze nie zaciągniecie się do mundurowych ? Przecież mundurowi mają
lekką służbę no i niezłe wczesne emeryturki. Nie kusi ? Nikt im też nie
każe służyć do 65 roku życia ( odróżniaj służbę z rozkazami w świątki,
piątki, niedziele i w noce od cywilnej pracy. Jedyna dolegliwość to
nienorowany czas pracy (średnia przeciętnego mundurowego, to tylko 64
godz. tygodniowo, z czego zazwyczaj jedna czwarta to noce). Taki EDEN a
Wy zamiast zasilić szeregi mundurowych stękacie i zazdrościcie. Przecież
wakaty są w każdym mieście. Na co czekacie ? Oczywiście trzeba mieć co
najmniej średnie wykształcenie, a zalecane też jest i wyższe. To może być
przeszkodą, ale tylko dla niektórych. CV pod pachę, tylko nie robić tłoku.
Na co jeszcze czekacie ?
Obserwuj wątek
    • kancelaria_p_prezydenta EDE 01.02.10, 20:32
      n edenem, ale dlaczego mundurowi maja zabierać emerytury tym którzy
      przez 45 lart lżej lub ciężej na nie pracowali?

    • Gość: kieprzę_paczynskic Re: Mundurowi mają taki EDEN !!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.02.10, 22:32
      > nienorowany czas pracy (średnia przeciętnego mundurowego, to tylko >64 godz.
      tygodniowo, z czego zazwyczaj jedna czwarta to noce).


      Takie teksty to możesz swojej żonie opowiadać, gdy Cię pyta, "gdzieś znowu się
      szlajał, łachudro"


      >Oczywiście trzeba mieć co
      > najmniej średnie wykształcenie, a zalecane też jest i wyższe

      Porażające. Niedługo posuną się w swojej złośliwości do sprawdzania praktycznej
      umiejętności pisania i czytania?

      > To dlaczego zamiast stać przy straganie z kapustą, albo obracać >widłami w
      oborze nie zaciągniecie się do mundurowych ?

      A co, brak ci swojskich klimatów?
      • Gość: Kukuruku do kieprzę_paczynskic ............. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.10, 10:53
        Ciebie tam nie przyjmą boś idiota. Nie przejdziesz testów psychologicznych.
        • Gość: kieprzę_paczynskic Re: do kieprzę_paczynskic ............. IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.02.10, 10:57
          > Ciebie tam nie przyjmą boś idiota. Nie przejdziesz testów psychologicznych.

          A i nie wybieram się. Towarzystwo mi nie odpowiada.
    • imponeross Emerytura po 5 latach 02.02.10, 00:56
      retronick napisał:

      > To dlaczego zamiast stać przy straganie z kapustą, albo obracać widłami w
      > oborze nie zaciągniecie się do mundurowych ? Przecież mundurowi mają
      > lekką służbę no i niezłe wczesne emeryturki. Nie kusi ? Nikt im też nie
      > każe służyć do 65 roku życia ( odróżniaj służbę z rozkazami w świątki,
      > piątki, niedziele i w noce od cywilnej pracy. Jedyna dolegliwość to
      > nienorowany czas pracy (średnia przeciętnego mundurowego, to tylko 64
      > godz. tygodniowo, z czego zazwyczaj jedna czwarta to noce). Taki EDEN a
      > Wy zamiast zasilić szeregi mundurowych stękacie i zazdrościcie. Przecież
      > wakaty są w każdym mieście. Na co czekacie ? Oczywiście trzeba mieć co
      > najmniej średnie wykształcenie, a zalecane też jest i wyższe. To może być
      > przeszkodą, ale tylko dla niektórych. CV pod pachę, tylko nie robić tłoku.
      > Na co jeszcze czekacie ?

      Zastanowie sie, jak emerytura bedzie tam po 5 latach, a nie 15. A jeszcze lepiej
      po dwoch...
      • Gość: kukuruku Po 5 latach emeryturę ma tylko mundurowy sutannowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.10, 11:11
        I tylko mundurowy sutannowy po 5 latach jest pułkownikiem,
        a nawet generałem i ma pełną emeryturę mundurową.
        To jest ewenement na skalę światową.
        Reszta zaiwania tylko wióry lecą,
        a po 15 latach służby z menelstwem i bandytyzmem, mają 40% uposażenia
        zasadniczego, a więc nieco więcej niż zasiłek dla bezrobotnych,
        którzy "żadnej pracy się nie boją". ( po 15 latach średni zarobek
        mundurowego to 2450 zł brutto, z tego 40% to 980 zł, czyli na rękę 803
        zł). Oczywiście nie biorę pod uwagę pułkowników, generałów no i
        mundurowych sutannowych. Ci ostatni mają inne, niebiańskie przeliczniki
        wyznaczone przez Watykan i Konkordat. Szara masa niech płaci, a
        coooooo ...
        • Gość: kieprzę_paczynskic Re: Po 5 latach emeryturę ma tylko mundurowy suta IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.02.10, 12:26
          >po 15 latach służby z menelstwem i bandytyzmem,

          Jakbyście się pozbyli choć części tego menelstwa i bandytyzmu ze służby, to
          wasze postulaty były by przyjmowane z większym zrozumieniem.
    • paskudek1 Re: Mundurowi mają taki EDEN !!! 02.02.10, 14:27
      do zawodów z tych "edenowych" dołożyłabym jeszcze nauczycieli. też wszyscy psiocza jak to belfry mają dobrze, jak wspaniale, jak lekko ale jakoś nie lecą do szkół i przedszkoli. A... może dlatego że na nauczyciela trzeba mieć wyższe wykształcenie? No i teraz chcą i dowalić pracę do 65 roku życia?
      • Gość: rogit Optymistą jesteś - projekt zakłada, że do 67 roku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.10, 18:44
        ... życia trzeba będzie pracować we wszystkich zawodach bez wyjątku. Już
        wyobrażam sobie 67 letniego dzielnicowego jak łapie 17-lewtnich
        uciekających złodziei, albo nauczyciela matematyki z demencją starczą,
        który zapomniał tabliczki mnożenia. Albo 67-letniego górnika fedrującego
        pod ziemią.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka