14.06.10, 00:09
Pooglądałem zdjęcia miłego robaczka:
[img]https://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2302908,2,1.html[/img]

fotoforum.gazeta.pl/5,2,ikonos.html
Wszedłem tutaj:
www.allegro.pl/listing.php/search?string=modliszk*&from_showcat=1&category=28095&description=1&change_view=1
Zastanawiam się czy nie kupić i nie urządzić sesji fotograficznej. Potem można
podrzucić znajomemu wężowi... :)))
Obserwuj wątek
    • razzmatazzy Re: robaczek 14.06.10, 00:52
      Haha, jaki uśmiech! :D
    • i.nes Re: robaczek 14.06.10, 12:54
      chyba kiedyś była bohaterką Pszczółki Mai - wstrząsnęło to mym dziecięcym
      światem 0_o
      • voker Re: robaczek 14.06.10, 13:19
        Nie pamiętam ;)
    • voker Re: robaczek 14.06.10, 13:19
      Kiedyś na tvn turbo leciał serial o fotografowaniu. Jeśli dobrze pamiętam to postawili modliszkę na środku stołu i tak stała, zawsze zwracała się w stronę obiektywu. Idealna modelka... :)
    • morelka_1 Re: robaczek 15.06.10, 14:49
      kup se żabę :D:D:D

      [img]https://www.mmsilesia.pl/rep/blog/33/182.4.jpg[/img]
      • voker Re: robaczek 15.06.10, 15:14
        księżniczka? bo jeśli nie, to niech zrobi to co zima... :)
        • morelka_1 Re: robaczek 15.06.10, 16:45
          a tego to ja nie wiem :) czeba małpki zapytać :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka