voker
14.06.10, 00:09
Pooglądałem zdjęcia miłego robaczka:
[img]https://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2302908,2,1.html[/img]
fotoforum.gazeta.pl/5,2,ikonos.html
Wszedłem tutaj:
www.allegro.pl/listing.php/search?string=modliszk*&from_showcat=1&category=28095&description=1&change_view=1
Zastanawiam się czy nie kupić i nie urządzić sesji fotograficznej. Potem można
podrzucić znajomemu wężowi... :)))