24.03.11, 15:53
--Kto oglądał film "Awatar" - interesuje mnie Wasze zdanie na temat tego filmu, a w szczególności przesłanie, które autor chciał przekazać.
:-)
-----Pozdrawiam.
***** Internet, to świat w którym żyjesz - postaraj się w nim nie napaskudzić...
 :-)
forum.gazeta.pl/forum/f,95102,Spoleczenstwo_Obywatelskie.html
Obserwuj wątek
    • anatemka Re: "Awatar" 30.03.11, 18:21
      efekty w 3D świetnie, ale ja jestem fanka 3D
      Przesłanie? oj tam, naiwne i pełne miłości :)
      Taki szamański film trochę.
      Jesli ogladac to w kinie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka