19.09.10, 23:13
Dlaczego mówi się o przyznaniu prawa do adopcji? Chyba o o odebraniu prawa. Teoretycznie każdy ma prawo.Może nie spełniać warunków, jak każdy.Równie dobrze można powiedzieć, rudzi nie adoptują, bo tak.
Obserwuj wątek
    • swiety_76 Re: Adopcja 28.09.10, 17:40
      Skoro homoseksualizm jest czymś co normalnie występuje w naturze to znaczy że również natura w naturalny sposób pozbawiła (jak najbardziej naturalnych) homoseksualistów naturalnej możliwości spłodzenia naturalnego potomstwa.
      Czyli przyznanie gejom prawa do adopcji jest wbrew naturze.

Pewnie zaraz ktoś mi wyjedzie tutaj z bezpłodnością heteroseksualnych i adopcji dzieci przez nich.
      Tyle że bezpłodność to jest choroba którą można leczyć.

Geje to margines społeczeństwa a wśród gejów ci którzy chcieliby adoptować to margines. Czyli razem margines marginesu. Geje z reguły mają inne priorytety niż heteroseksualni.
      • gadagad Re: Adopcja 28.09.10, 23:13
        To że ktoś jest gejem, nie oznacza że nie ma kimś się zaopiekować.Jeśli nie może, to dlatego, że nie może.Nie dlatego,że jest gejem.
      • ford.ka Re: Adopcja 03.10.10, 09:26
        A co z bezpłodnością której nie da się leczyć?
        • kar01cia Re: Adopcja 04.10.10, 20:57
          Wciąż choroba... Tylko nieuleczalna. Czego przecież nie można powiedzieć o homoseksualiźmie ;)
    • monikaczaplicka Re: Adopcja 09.10.10, 02:58
      nie każdy ma prawo do adopcji - trzeba spełniać szereg warunków, żeby móc to zrobić.

Poza tym jest jeszcze problem przysposobienia - kiedy np matka z 2 dzieci odejdzie od swojego poprzedniego partnera (ojca dzieci) i wejdzie w związek ze swoją partnerką - dlaczego ona nie może zostać ich matką?
    • kazek-1979 Re: Adopcja 22.11.10, 16:44
      tu macie ciekawą sondę o tym:
      sonda24.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=46%3Aczy-jeste-za-legalizacja-maestw-homoseksualnych-i-adopcja-dzieci-przez-te-pary-&catid=7%3Aogolne&Itemid=12&lang=pl
    • nihil-istka Adopcja homoseksualna to karykatura 22.11.10, 18:18
      Czy wyobrazacie sobie homo-cikoeczke opiekujaca sie calymi nocami 3-miesieczna dziewczynka? Zmieniajaca niemowleciu zasrane pieluchy, karmiace piersia i spiewajace kolysanki? I tak przez lata. ha,haa,ha,ha Co tu duzo truc - zaden homosekualista na mateczke sie nie nadaje i adopcja to bzdura, ktora zadnego homoseksualisty nie interesuje,
      • red_void Re: Adopcja homoseksualna to karykatura 11.12.10, 20:41
        Ekspert, który zna wszystkich homoseksualistów; gejów i lesbijki i ma prawo wypowiadać się w ich imieniu. Brawo, kimkolwiek jesteś, nihilistko/nihilisto.
        • nihil-istka Re: Adopcja homoseksualna to karykatura 11.12.10, 23:03
          A zmieniales niemowleciu osrane pielouchy, nie spales cale noce i karmiles?
          Ja ma czworo dzieci w wieku od 8 do 2 lat a piate w drodze. Dlatego wiem co mowie.
    • luna1989 Re: Adopcja 15.12.10, 14:59
      No dla mnie to tez jakies chore..Większość Polaków okresla sie jako tolerancyjni ludzie...a to nie prawda! widac to gdzie sie tylko nie obejrzymy! Jak dla mnie kazdy ma równe prawa!
      • nihil-istka Tolerancja musi byc ograniczona 16.12.10, 09:52
        Calkowita tolerancja wszystkiego to koniec spoleczenstwa. Obowiazuje na umowa (i przymus) - nie kradnij , nie zabijaj, nie krzywdz dzieci etc. etc

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka