wuzet21
24.03.11, 15:53
--Kto oglądał film "Awatar" - interesuje mnie Wasze zdanie na temat tego filmu, a w szczególności przesłanie, które autor chciał przekazać.
:-)
-----Pozdrawiam.
***** Internet, to świat w którym żyjesz - postaraj się w nim nie napaskudzić... :-)
forum.gazeta.pl/forum/f,95102,Spoleczenstwo_Obywatelskie.html