Fuszerka estetyczna

27.06.11, 05:23
Wkrotce konczy mi sie waznosc polskiego paszportu. Ale nie bede wyrabial nowego. Przynajmniej przez jakis czas. W konsulacie za taka usluge licza sobie drogo, a serwis przy tym lichy jak cholera (mrukliwi, niegrzeczni pracownicy). To zdzierstwo stanowi jednak pol problemu. Gorzej, ze ten nasz paszport jest jakis taki nieestetyczny graficznie, nijaki, bardzo kiepsko prezentuje sie na tle wielu innych paszportow. Co tu duzo ukrywac - jest po prostu tandetny. Pomyslalem, ze nie bede przeplacal. Wole dolozyc troche wiecej i kupic sobie iPad. Poczekam, az ktos kompetentny wprowadzi w zycie sensowna koncepcje graficzna. Bo jak mam za niego tyle bulic, to niech przynajmniej ladnie wyglada.
Paszport stanowi cos w rodzaju wizytowki danego kraju. W tej kwestii nie powinno byc fuszerki estetycznej.
    • voxave Re: Fuszerka estetyczna 27.06.11, 05:43
      Rata----to juz z wakacji w Polsce rezygnujesz ?--wszystko ci sie nie podoba jak zyc z takim czlowiekiem malkontentem ---paszport jak to paszport dokument i tyle--chcesz sie napawac jego uroda,inne obiekty sobie znajdz.
      • rata.sofisticada Re: Fuszerka estetyczna 27.06.11, 06:10
        Rata----to juz z wakacji w Polsce rezygnujesz ?--wszystko ci sie nie podoba jak
        > zyc z takim czlowiekiem malkontentem ---paszport jak to paszport dokument i ty
        > le--chcesz sie napawac jego uroda,inne obiekty sobie znajdz.


        Nie podjalem jeszcze decyzji odnosnie wakacji w Polsce. Jesli zalozyc, ze to forum wiernie oddaje nastroje panujace w Polsce, martwi mnie nieprzychylny klimat wokol polskich emigrantow. To nie zacheca do odwiedzin.
        Nie jestem jakims zgrzybialym narzekaczem. To raczej przyklad konstruktywnej krytyki. Chcialbym w jakis sposob przyczynic sie do postepu cywilizacyjnego, jaki ma teraz miejsce w Polsce. Po prostu chcialbym dorzucic swoja mala cegielke.
        • voxave Re: Fuszerka estetyczna 27.06.11, 06:30
          Rata ---nie trzeba być starym aby zasłużyc na miano narzekacza---po prostu sa osoby u.pier.dliwe od urodzenia.:)
          • rata.sofisticada Re: Fuszerka estetyczna 27.06.11, 18:18
            Rata ---nie trzeba być starym aby zasłużyc na miano narzekacza---po prostu sa o
            > soby u.pier.dliwe od urodzenia.:)


            Dlaczego upierdliwe? 40 milionowy narod nie zasluzyl sobie na ladne paszporty? Nie wybrzydzalbym, gdyby rozdawali je za darmo. Ale trzeba za nie placic. To zrozumiale, tyle ze ja bardziej niz obywatelem jestem w takim przypadku klientem, ktory ma prawo domagac sie najwyzszej jakosci produktu. W tym przypadku paszportu.
    • Gość: Jojo Re: Fuszerka estetyczna IP: *.dip.t-dialin.net 27.06.11, 09:48
      Walni sie szlaczek bialo-czerwony flamastrem ,bedzie ladniejszy
    • bling.bling Re: Fuszerka estetyczna 27.06.11, 10:03
      bardzo jesteś mało patriotyczny szczurku kiedy ci ta książeczka wadzi estetycznie. Klosowski zaraz przyjdzie i zrobi ci wykład o miłości do matki no i że powinno ci się robić ciepło na sercu na samą myśl o ojczyźnie. A ty tylko krytykujesz i palcem wady pokazujesz. Malkontent
      • klosowski333 Re: Fuszerka estetyczna 27.06.11, 10:27
        Widze, Blingu, ze jestes kolejnym ktory nabawil sie obsesji na moim punkcie. ;) Dolaczasz do miejscowej Ligi Oszolomow. A tak fajnie tutaj zaczynales, by potem stopniowo coraz bardziej sie radykalizowac, a na koniec powoli przeksztalcac sie w forumowego trolla. Az sie lezka w oku kreci na wspomnienie Twoich watkow o netykiecie, dobrych obyczajach i kulturze osobistej. ;)

        Moja rada: odpocznij od forum skoro Ci tak nie sluzy. Stales sie ostatnio bardzo oszolomiasty nie tyle swiatopogladowo, bo tutaj jestes zaledwie skrajny, ale w temacie kompletnego nierozumienia tego co ludzie do Ciebie pisza. Wyciaganie mylnych wnioskow, opaczne rozumienie slowa pisanego, kompletny brak logiki i konsekwencji oraz hipokryzja wymieszana z obluda staly sie Twoim znakiem rozpoznawczym. Nie musze Ci mowic, ze takie bling-bling to za bardzo nie jest.

        Ciekawostka jest to, ze czlowiek, ktory dosc swobodnie operuje slowem pisanym ma tak duze problemy z rozumieniem slowa pisanego. Fajnie sie Ciebie czyta, ale im dalej brniesz w rozne rozwazania w roznych tematach tym wyrazniej widac, ze sie miotasz i razisz jakas niebywala niespojnoscia.

        Kappa przezywal zalamanie nerwowe, dostal jakiegos ataku psychozy maniakalno-depresyjnej czy jak to sie tam nazywa, lepiej nie idz ta droga, bo to zwyczajnie niezdrowe ;) Klosowski Ci nie wadzi, Twoje problemy - jak to zwykle z manifestowanymi na forach zaburzeniami bywa - tkwia w Tobie, nikt tutaj nie jest za nie odpowiedzialny. Juz od jakiegos czasu z pewnym niepokojem obserwuje jak sie "forumowo" staczasz, zakladajac coraz bardziej absurdalne watki i coraz bardziej sie pograzajac w roznych dyskusjach (w ktorych mnie w wiekszosci nie ma). To nie jest ten Bling, ktory tu zawital pare miesiecy temu, pisal dlugie ciekawe posty, nie obrazal innych uzytkownikow i nie manifestowal az tak skrajnych pogladow w roznych tematach. Tak czy owak zycze zdrowia, kolego.


        • bling.bling Re: Fuszerka estetyczna 27.06.11, 11:47
          znów tyle zdań o mnie? Czuje się zaszczycony...
          • klosowski333 Re: Fuszerka estetyczna 27.06.11, 12:04
            Ja tam Twoja obsesyjnosc na moim punkcie uwazam za przejaw zaburzen psychicznych, bo czym innym w koncu sama obsesyjnosc jest :D Na tym forum rzeczywiscie jest sporo oszolomow, rowniez znajdzie sie paru psycholi, ale Ty jestes dosc specyficzny - przede wszystkim fajnie operujesz slowem, co sie zwykle ceni. Ale ten brak logiki, niedorzecznosc, nierozumienie slowa pisanego a w zwiazku z tym wyciaganie absurdalnych wnioskow, to jest niezwykle, Blingu. Anarchizm, nihilizm, nieustanne sprzecznosci w Twoich postach, a teraz obsesyjnosc. To nie forum Cie skrzywilo, to wszystko w Tobie bylo, tylko na poczatku sie jakos lepiej kontrolowales. A teraz sie zabawnie przeobrazasz w trolla, choc jeszcze kilkanascie dni temu pisales z oburzeniem o trollingu, chamstwie i spamie. Taka blingowa niekonsekwencja, do ktorej zaczales przyzwyczajac. Szkoda, bo to forum odczuwa deficyt ludzi racjonalnych i zdroworozsadkowych. Liga Oszolomow z dodatkiem Kolka Gospodyn Wiejskich, ktorych czlonkinie nazwales forumowymi ciotkami, to zjawiska osobliwe i tutaj dominujace.


    • krzyc_h Re: Fuszerka estetyczna 27.06.11, 11:53
      rata.sofisticada napisała:

      > Paszport stanowi cos w rodzaju wizytowki danego kraju. W tej kwestii nie powinn
      > o byc fuszerki estetycznej.

      Czyli wszystko się zgadza polski paszport jest wizytówką Polski, wizytówką fuszerki. Tak powinno być.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja