21.08.14, 15:57
jeśli wg ateistów aborcja nie jest niczym złym, to dlaczego czepiają się, że kiedyś prof. Chazan usuwał płody nie będące wg nich ludźmi?
przecież płód to wg nich nie człowiek, tylko żaba, kura, kot. (właściwe podkreślić)
Tekst linka
Obserwuj wątek
    • ikndar Re: logika? 21.08.14, 16:20
      por.ro napisał(a):

      > jeśli wg ateistów aborcja nie jest niczym złym, to dlaczego czepiają się, że ki
      > edyś prof. Chazan usuwał płody nie będące wg nich ludźmi?
      > przecież płód to wg nich nie człowiek, tylko żaba, kura, kot. (właściwe podkreś
      > lić)
      > Tekst linka
      >

      Może czepiają się jego obłudy i dwulicowości, a nie samej aborcji? Ja bym się przede wszystkim czepiał jego zdrowia psychicznego...
      Poza tym chyba nikt nie neguje, ze płód i zarodek to nie jest stadium rozwoju człowieka.
      • por.ro Re: logika? 21.08.14, 16:34
        Ustawa o Rzeczniku Praw Dziecka za dziecko uznaje każdą istotę ludzką od poczęcia aż do osiągnięcia pełnoletności.
        • bling.bling Re: logika? 21.08.14, 16:53
          no i co?
        • kolter Re: logika? 21.08.14, 17:17
          por.ro napisał(a):

          > Ustawa o Rzeczniku Praw Dziecka za dziecko uznaje każdą istotę ludzką od poczęcia aż do osiągnięcia pełnoletności.

          Ta a katolicka encyklopedia wydana przez KUL mówi ze dziecko to urodzone od 0-12 lat
        • snajper55 Re: logika? 21.08.14, 22:33
          por.ro napisał(a):

          > Ustawa o Rzeczniku Praw Dziecka za dziecko uznaje każdą istotę ludzką od poc
          > zęcia
          aż do osiągnięcia pełnoletności.

          Znaczenia słów w języku polskim nie ustala ustawa o Rzeczniku Praw Dziecka. Znaczenie określenia słowa "dziecko" w języku polskim jest następujące:

          dziecko
          1. «człowiek od urodzenia do wieku młodzieńczego»

          sjp.pwn.pl/szukaj_poczatek/dziecko

          S.
      • s555toch Re: logika? 22.08.14, 14:16
        > Może czepiają się jego obłudy i dwulicowości,

        Czy Chazan nadal akceptuje aborcję ??... :)
        • kolter Re: logika? 22.08.14, 14:24
          s555toch napisał(a):

          > > Może czepiają się jego obłudy i dwulicowości,
          >
          > Czy Chazan nadal akceptuje aborcję ??... :)

          Nie, pozostała mu tylko miłość do lekkiej kasy nic nie robić a kasować co 10 tego
        • sclavus Re: logika? 22.08.14, 15:38
          A czy Chazan jest ciągle biedny, jak po studiach???
    • kolter Re: logika? 21.08.14, 17:16
      por.ro napisał(a):

      > jeśli wg ateistów aborcja nie jest niczym złym, to dlaczego czepiają się, że kiedyś prof. Chazan usuwał płody nie będące wg nich ludźmi?
      > przecież płód to wg nich nie człowiek, tylko żaba, kura, kot. (właściwe podkreślić)

      Gdybyś nie był religiantem , to zrozumiałabyś pojecie hipokryzji
    • sclavus Re: logika? 21.08.14, 23:01
      Ty się lepiej logiką nie zajmuj - przerasta cię!
      Czytaj sobie ND i Frondę, słuchaj radia z ryjem, oglądaj tivitrwam - tam masz jasno wyłożone w co, jak i dlaczego masz wierzyć, ale też i dręczące cię problemy egzystencjalne, latwiej tam będziesz mógł wyłożyć i otrzymać zadowalające cię odpowiedzi...
      Tu - będziesz traktowany, jako ten wioskowy głupek!!! (bo też i bardzo zasługujesz na to)
      ***
      "przecież płód to wg nich nie człowiek, tylko żaba, kura, kot" - cóś takiego, mógł tylko przygłupawy gooFniarz napisać...
    • jola.iza1 Re:Dobre, super :) Tak trzymaj! 21.08.14, 23:34
      por.ro napisał(a):
      > przecież płód to wg nich nie człowiek, tylko żaba, kura, kot. (właściwe podkreś
      > lić)
      Ja to rozpowszechnię, i zapewniam, że zacytuję całość, coby z konetkstu przypadkiem nie wyrwać

      por.ro napisał(a):

      > jeśli wg ateistów aborcja nie jest niczym złym, to dlaczego czepiają się, że ki
      > edyś prof. Chazan usuwał płody nie będące wg nich ludźmi?
      > przecież płód to wg nich nie człowiek, tylko żaba, kura, kot. (właściwe podkreś
      > lić)
      > Tekst linka
      >
      • sclavus Re:Dobre, super :) Tak trzymaj! 22.08.14, 15:51
        dlaczego "ta strona nie może się otworzyć"?? ;)
        Co na niej takiego???
    • por.ro Re: logika? 22.08.14, 10:38
      Odpowiedź jest prosta.
      Ateiści mają ptasie móżdżki. Nie tylko w życiu płodowym. :P
      • kolter Re: logika? 22.08.14, 11:09
        por.ro napisał(a):

        > Odpowiedź jest prosta.
        > Ateiści mają ptasie móżdżki. Nie tylko w życiu płodowym. :P

        Ta problem z czymś takim jest ten ze coś takie jak ty w ogóle go nie ma
      • aborcjonista ----------------- logika katolika ------------- 22.08.14, 13:13
        por.ro napisał(a):

        > Odpowiedź jest prosta.
        > Ateiści mają ptasie móżdżki. Nie tylko w życiu płodowym. :P

        Odezwał sie ten który potrzebuje niewidzialnego przewodnika po zyciu który sprzedaje mu gwarancje na zycie po śmierci bez pokrycia :)
        • por.ro Re: ----------------- logika katolika ----------- 22.08.14, 13:30
          Wolę niewidzialnego, niż twego Stalina.
          • kolter Re: ----------------- logika katolika ----------- 22.08.14, 13:33
            por.ro napisał(a):

            > Wolę niewidzialnego, niż twego Stalina.

            Poproś niewidzialnego żeby wspomniał plebanowi ze komuchami to mozan było straszyć 70 lat temu. Inaczej robi z siebie tylko idiotę
          • aborcjonista Re: ----------------- logika katolika ----------- 22.08.14, 13:58
            Dla twojej wiadomości odmieńcu , Stalinem i Hitlerem rzygam 10 x bardziej niz klerem ! ZROZUMIANO gamoniu ?

            a po 2 politycznie jestem obojętny tak samo jak religijnie .
            • por.ro Re: ----------------- logika katolika ----------- 22.08.14, 14:03
              uważaj bo sie odwodnisz bucu czerwony.
              • aborcjonista Re: ----------------- logika katolika ----------- 22.08.14, 14:15
                Nie ośmieszaj sie paranoiku ukrzyżowany .
                Mi do czerwonego tak daleko jak czarnemu ze sri lanki pod kiece klerowi .
                • aborcjonista ---- logika katolika-- i to was boli ! 22.08.14, 14:17
                  I TO WAS BOLI ZE W POLSCE SA POLACY KTÓRZY MAJĄ WIECEJ OLEJU OD WAS ... mają głęboko w doopie koscioł i jego niewidzialne stowry

                  NIE SA W DODATKU WYZNAWCAMI STALINIZMU , KOMUNIZMU ... są wolni i to Was szczypie w doopę i boli dlatego musicie ich przypisać do swojego wroga .
              • kolter Re: ----------------- logika katolika ----------- 22.08.14, 14:23
                por.ro napisał(a):

                > uważaj bo sie odwodnisz bucu czerwony.

                Twój chłopak wie ze szukasz tu przygodnego seksu ?
                • aborcjonista Re: ----------------- logika katolika ----------- 22.08.14, 14:27
                  POR.NO szuka wrażeń w sieci jak każdy przykładny dobrze ułożony i wrażliwy katolik ...

                  Najlepsi są Ci którzy po sobotniej libacji walą w morde swoją żonę a w niedziele stoją w 1 rzędzie na mszy świętej
          • sclavus Re: ----------------- logika katolika ----------- 22.08.14, 15:37
            Dlaczego Stalina??
            Nie pierwszy już raz przywołujesz to nazwisko! - ... innych nie znasz, gooFniarzu?
            Poza tym, co jest znamienne, żeby wierzyć "niewidzialnemu przewodnikowi", nie trzeba rozumu - żadna wiara tego nie wymaga!
            Ot, ktoś mówi: jestem namiestnikiem boga i wiercy wierzą... bez zastanawiania się bo do zastanowienia się, potrzebny jest jednak rozum... ROZUM, jeśli wiesz w ogóle, co to jest!!!
            • kolter Re: ----------------- logika katolika ----------- 22.08.14, 17:02
              sclavus napisał:

              > Dlaczego Stalina??
              > Nie pierwszy już raz przywołujesz to nazwisko! - ... innych nie znasz, gooFniarzu?

              Tyle niemota tylko zapamiętała z kazań.
              • yoma Re: ----------------- logika katolika ----------- 23.08.14, 07:47
                To ktoś jeszcze każe o Stalinie? Gdzie oni żyją, a raczej kiedy oni żyją?
                • kolter Re: ----------------- logika katolika ----------- 23.08.14, 08:00
                  yoma napisała:

                  > To ktoś jeszcze każe o Stalinie? Gdzie oni żyją, a raczej kiedy oni żyją?

                  Szukaj po plebaniach
                  • yoma Re: ----------------- logika katolika ----------- 23.08.14, 11:38
                    Pogięło cię, nie mam co robić.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka