por.ro
21.08.14, 15:57
jeśli wg ateistów aborcja nie jest niczym złym, to dlaczego czepiają się, że kiedyś prof. Chazan usuwał płody nie będące wg nich ludźmi?
przecież płód to wg nich nie człowiek, tylko żaba, kura, kot. (właściwe podkreślić)
Tekst linka