IP: 83.238.200.* 05.04.05, 12:24
jedna z najważniejszych rzeczy na świecie, kiedy jesteśmy mali potrzebne nam
są do przeżycia, kiedy jesteśmy duzi nadal ich pragniemy...
piersi, cycki to coś tajemniczego, piszccie jakie się wam podobają, jak ich
pragniecie
proszę o przykłady w postaci fotografii

mishappa.image.pbase.com/u8/pvkenl/upload/37378052.BA016.JPG
*

misheli.image.pbase.com/u8/pvkenl/upload/37378053.BA017.JPG
Obserwuj wątek
    • filipooo Re: piersi 05.04.05, 12:45
      małe, jędrne, opalone, pachnące, smaczne. nie żadne wielkie dydle
    • Gość: siedemgrzechow Re: piersi IP: *.net-serwis.pl 05.04.05, 16:28
      odpowiem bo choc jestem kobieta lubie sobie czasem na ladne cialo popatrzec.
      podobaja mi sie duze, pelne, jasne o malych jasnorozowych sutkach a totalne
      obrzydzenie budza we mnie tzw pierozki male polksiezycowate zadarte do gory z
      wielkim sutkiem (widzialam tez kiedys takie w opcji wlochatej bleeee0
      • bragiel Re: piersi 05.04.05, 16:33
        Gość portalu: siedemgrzechow napisał(a):

        > odpowiem bo choc jestem kobieta lubie sobie czasem na ladne cialo popatrzec.
        > podobaja mi sie duze, pelne, jasne o malych jasnorozowych sutkach a totalne
        > obrzydzenie budza we mnie tzw pierozki male polksiezycowate zadarte do gory z
        > wielkim sutkiem (widzialam tez kiedys takie w opcji wlochatej bleeee0
        Ja mam dokładnie odwrotne zdanie-im większe sutki tym lepiej i im ciemniejsze
        piersi tym lepiej.No i oczywiscie najważniejsze by były duże-mogą byc takie
        opadające .Najbardziej mi się podobają piersi Cyganek.Są przepiekne.
        • blinski Re: piersi 05.04.05, 19:45
          mam podobnie - mnie w zasadzie nie obchodzi rozmiar piersi, ale sutka - nie
          cierpię za małych, preferuję średnie zmierzające w kierunku większych:) małe
          kojarzą mi się z dziewczynkami, są dla mnie aseksowne.
      • Gość: Seksoholik:) Re: piersi IP: *.echostar.pl 05.04.05, 20:11
        W opcji włochatej?? To pewnie w zoo albo w lustrze.
        • Gość: siedemgrzechow Re: piersi IP: *.net-serwis.pl 06.04.05, 12:00
          ani jedno ani drogie:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka