jzolkiewski 12.11.06, 21:42 Jakie są Państwa propozycje? ====== www.kononowicz.glt.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: james dean Re: Co dalej z Kononowiczem? IP: *.centertel.pl 12.11.06, 21:47 Ten talent nie może się zmarnować.Zbyt długo świat nie miał z niego pozytku.Do polityki z nim!!! A w najgorszym razie do show-biznesu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Co dalej z Kononowiczem? IP: 194.205.246.* 13.11.06, 16:04 kim on jest???z jakiej partii? Odpowiedz Link Zgłoś
markus.kembi Re: Co dalej z Kononowiczem? 12.11.06, 21:51 Należy mu się funkcja wiceprezydenta. Albo przynajmniej pracownika gospodarczego w urzędzie miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
33qq Re: Co dalej z Kononowiczem? 12.11.06, 21:55 Nie miej złudzeń, prezydent Białegostoku nie zatrudni pana Kononowicza z zawiści i ze strachu, to oczywiste. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kora2 niech skorzysta z popularności IP: *.is.net.pl 13.11.06, 08:38 Wszyscy,którzy teraz wykorzystują jego wizerunek i wypowiedzi, powinni mu zapłacić, on nawet prawdopodobnie o tym nie wie, że ma do tego prawo... Odpowiedz Link Zgłoś
anksunamoon Re: Co dalej z Kononowiczem? 13.11.06, 09:07 No, dostał 3,3% to coś mu sie należy, może program naprawczy niech wymyśli. Tylko obawiam się, że wtedy nieczego nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
alberto4 anksunam... 13.11.06, 09:47 anksunamoon napisała: > No, dostał 3,3% to coś mu sie należy, może program naprawczy niech wymyśli. > Tylko obawiam się, że wtedy nieczego nie będzie. Że też nie ma mocnych na podpis "anksunamoon". Szczerze życzyłbym posmakować jej wody z rynsztoku lub pracy pod batem i o suchym chlebie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jola;-) Re: anksunam... IP: 80.51.250.* 13.11.06, 18:06 Dzisiaj mówili w TV, że Kononowicz chce startować na prezydenta kraju w najbliższych wyborach!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pocoo Re: anksunam... 13.11.06, 23:39 Ma duże szanse bo podobnie wypowiadającego się prezydenta już kiedys mieliśmy i obecnie też mamy.Brawo Kononowicz! Odpowiedz Link Zgłoś
anksunamoon Fanie Kononowicza 14.11.06, 06:02 A co, sam byłeś w obozie pracy? Spodobało Ci się i życzysz innym? W ogóle nie rozumiem o co Ci chodzi. A może chcesz się dzielić tym co masz? Odpowiedz Link Zgłoś