Dodaj do ulubionych

Co dalej z Kononowiczem?

12.11.06, 21:42
Jakie są Państwa propozycje?



======
www.kononowicz.glt.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: james dean Re: Co dalej z Kononowiczem? IP: *.centertel.pl 12.11.06, 21:47
      Ten talent nie może się zmarnować.Zbyt długo świat nie miał z niego pozytku.Do
      polityki z nim!!!

      A w najgorszym razie do show-biznesu!
      • Gość: m Re: Co dalej z Kononowiczem? IP: 194.205.246.* 13.11.06, 16:04
        kim on jest???z jakiej partii?
    • markus.kembi Re: Co dalej z Kononowiczem? 12.11.06, 21:51
      Należy mu się funkcja wiceprezydenta. Albo przynajmniej pracownika gospodarczego
      w urzędzie miasta.
      • 33qq Re: Co dalej z Kononowiczem? 12.11.06, 21:55
        Nie miej złudzeń, prezydent Białegostoku nie zatrudni pana Kononowicza z zawiści
        i ze strachu, to oczywiste.
        • gemini14 Re: Co dalej z Kononowiczem? 13.11.06, 08:27
          na prezydenta kraju z nim
    • Gość: kora2 niech skorzysta z popularności IP: *.is.net.pl 13.11.06, 08:38
      Wszyscy,którzy teraz wykorzystują jego wizerunek i wypowiedzi, powinni mu
      zapłacić, on nawet prawdopodobnie o tym nie wie, że ma do tego prawo...
    • anksunamoon Re: Co dalej z Kononowiczem? 13.11.06, 09:07
      No, dostał 3,3% to coś mu sie należy, może program naprawczy niech wymyśli.
      Tylko obawiam się, że wtedy nieczego nie będzie.
      • alberto4 anksunam... 13.11.06, 09:47
        anksunamoon napisała:
        > No, dostał 3,3% to coś mu sie należy, może program naprawczy niech wymyśli.
        > Tylko obawiam się, że wtedy nieczego nie będzie.

        Że też nie ma mocnych na podpis "anksunamoon". Szczerze życzyłbym posmakować jej
        wody z rynsztoku lub pracy pod batem i o suchym chlebie..
        • yoma Re: anksunam... 13.11.06, 11:28
          Ciekawe, czym cię tak obraziła.
          • Gość: Jola;-) Re: anksunam... IP: 80.51.250.* 13.11.06, 18:06
            Dzisiaj mówili w TV, że Kononowicz chce startować na prezydenta kraju w
            najbliższych wyborach!!!
            • pocoo Re: anksunam... 13.11.06, 23:39
              Ma duże szanse bo podobnie wypowiadającego się prezydenta już kiedys mieliśmy i
              obecnie też mamy.Brawo Kononowicz!
        • anksunamoon Fanie Kononowicza 14.11.06, 06:02
          A co, sam byłeś w obozie pracy? Spodobało Ci się i życzysz innym? W ogóle nie
          rozumiem o co Ci chodzi. A może chcesz się dzielić tym co masz?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka