Dodaj do ulubionych

co dla polaka jest najważniejsze.

15.03.07, 10:04
Mam 30 lat i dla mnie tak jak i dla rządu najważniejsza jest:
1. ochrona przed propagandą homoseksualną
2. ochrona życia poczętego od momentu poczęcie:)
3. ujawnienie tajnych byłych agentów i współpracowników.

a to ze zarabiam 1200 zł. i ledwie wiąże koniec z końcem ma dla mnei drugo i
trzeciorzędne znaczenie.
Obserwuj wątek
    • cheyenne20 Re: co dla polaka jest najważniejsze. 15.03.07, 11:08
      A ja myślałem, że hierarchia jest następująca:
      1. popić,
      2. poru..,
      3. pospać.
    • zabanawadze gowno 15.03.07, 11:31


      > Mam 30 lat i dla mnie tak jak i dla rządu najważniejsza jest:
      > 1. ochrona przed propagandą homoseksualną
      > 2. ochrona życia poczętego od momentu poczęcie:)
      > 3. ujawnienie tajnych byłych agentów i współpracowników.
      >
      > a to ze zarabiam 1200 zł. i ledwie wiąże koniec z końcem ma dla mnei drugo i
      > trzeciorzędne znaczenie.
    • chwila.pl Re: co dla polaka jest najważniejsze. 15.03.07, 11:51
      To, co dla każdego człowieka, niezależnie od jego narodowości.
      1. rodzina,
      2. praca,
      3. zdrowie,
      4. przyjaźń,
      5. oczywiście miłość.
      Kolejność może być zmieniona.
      • raveness1 Re: co dla polaka jest najważniejsze. 15.03.07, 12:02
        Tak to wyglada w kazdym normalnym miejscu na ziemi.
        Ale w naszym kraju najwazniejsza jest lustracja teczek i to jakimi prymitywnymi
        wyzwiskami obrzucal leper giertycha. Lub na odwrot.
        • chwila.pl Re: co dla polaka jest najważniejsze. 15.03.07, 12:13
          raveness1 napisał:

          > Ale w naszym kraju najwazniejsza jest lustracja teczek i to jakimi prymitywnymi
          > wyzwiskami obrzucal leper giertycha. Lub na odwrot.

          Najważniejsza, dla kogo? Dla mnie nie...
          Ale przypomniałeś mi, że do swojej listy powinnam jeszcze dodać:
          6. kultura,
          7. tolerancja.

    • street_pop Re: co dla polaka jest najważniejsze. 15.03.07, 12:05
      Satyrycznie?
      1) ZAKUPY w hipermarkecie w weekendy,
      2) zrobić wrażenie: samochodem, zarobkami, nową kiecką, wystawnym przyjęciem,
      3) "by moje było na wierzchu" - wszyscy inni są głupi i nie mają racji
      4) to, "co ludzie powiedzą"
      5) dociekanie, kto ile ma i skąd ("pewno ukradł")

      Niestety.

      A do tego wszystkiego najważniejsza jest RODZINA. Najważniejsza na swiecie dla
      wielu choc wielu nie powinno jej zakładac (bo nie maja ani wewnetrznych
      predyspozycji ani chęci). Ale RODZINE "trzeba mieć". Nie daj Boże sąsiedzi by
      pomysleli, że jestesmy bezpłodni..To dopiero byłby obciach!
      • raveness1 Re: co dla polaka jest najważniejsze. 15.03.07, 13:04
        Tak, dla niektorych sprawa kluczowa jest to "co ludzie powiedza?"
        I tak to zyjac ciagle na pokaz, odstawiaja ta sama niekonczaca sie smutna
        komedie. Bo najwazniejsze sa brawa i poklaski...
        • Gość: ferment Re: Polak IP: *.chello.pl 15.03.07, 15:40
          Polak
          • Gość: ona Re: Polak IP: 81.210.83.* 15.03.07, 15:51
            pozytywne myślenie
    • fourteen.words Re: co dla polaka jest najważniejsze. 15.03.07, 17:16
      To co dla każdego Europejczyka - konsumpcja i pieniądze na konsumpcję:)
    • Gość: neo Piwo IP: 195.205.21.* 15.03.07, 18:46
    • renebenay Re: co dla polaka jest najważniejsze. 15.03.07, 19:36
      novika7 napisał:

      > Mam 30 lat i dla mnie tak jak i dla rządu najważniejsza jest:
      > 1. ochrona przed propagandą homoseksualną
      > 2. ochrona życia poczętego od momentu poczęcie:)
      > 3. ujawnienie tajnych byłych agentów i współpracowników.
      >
      > a to ze zarabiam 1200 zł. i ledwie wiąże koniec z końcem ma dla mnei drugo i
      > trzeciorzędne znaczenie.

      Jak na taka sama mentalnosc jak ten impotentny rzad i sejm to faktycznie za
      duzo zarabiasz.
    • cytadela.panx.ok Re: co dla polaka jest najważniejsze. 15.03.07, 20:43
      novika7 napisał:

      > Mam 30 lat i dla mnie tak jak i dla rządu najważniejsza jest:
      > 1. ochrona przed propagandą homoseksualną
      > 2. ochrona życia poczętego od momentu poczęcie:)
      > 3. ujawnienie tajnych byłych agentów i współpracowników.
      >
      Ad.1.Zamknięcie na innych i brak tolerancji,najlepiej ogrodzić się płotem.
      Ad.2.Pozbawienie innych wolności sumienia w imię własnej dobrze spełnionej misji.
      Ad.3.Zemsta,najlepiej wieszać ich na szubiennicach.

      To przez takich jak Ty są cholerne wojny!!Nie umiecie żyć we współczesnym
      świecie to wyp...rdalać!!Trochę tolerancji.


      > a to ze zarabiam 1200 zł. i ledwie wiąże koniec z końcem ma dla mnei drugo i
      > trzeciorzędne znaczenie.
      Powinnaś zarabiać jeszcze mniej,mieszkać w slumsach i na schodach przed bramą z
      jabolem w ręku narzekać na dzisiejszą młodzież.
      • elektroniczna.pomarancza Re: co dla polaka jest najważniejsze. 15.03.07, 20:46
        Ja tam inwestuje w zycie pozagrobowe.;)
        • 33qq Re: co dla polaka jest najważniejsze. 15.03.07, 22:14
          Znaczy w co?
    • clockwork.orange Re: co dla polaka jest najważniejsze. 15.03.07, 20:58
      > 1. ochrona przed propagandą homoseksualną
      > 2. ochrona życia poczętego od momentu poczęcie:)
      > 3. ujawnienie tajnych byłych agentów i współpracowników.

      mam dokladnie te same priorytety!
      tylko zarabiam troche mniej niz ty. no i mieszkania nie mam...
      ale to naprawde nieistotne drobiazgi:)
      • Gość: Matylda Re: co dla polaka jest najważniejsze. IP: 85.112.196.* 15.03.07, 22:21
        Przewartościuj priorytety to może Ci się polepszy, naprawdę.
    • 33qq Re: co dla polaka jest najważniejsze. 15.03.07, 22:16
      1. dokopać kacapom
      2. dokopać żydom
      3. dokopać szwabom
      kolejność obojętna

      No i oczywiście miłość do Jana Pawła
    • Gość: xyz Re: co dla polaka jest najważniejsze. IP: *.chello.pl 15.03.07, 22:20
      1. Kasa
      2. Kasa
      3. Kasa
      ....
      ;-)
    • Gość: leper Dla mnie? IP: *.icm.edu.pl 15.03.07, 23:15
      Wyjechać z tego kraju, ale nie na zmywak, tylko do konkretnej pracy (najlepiej
      jako programista).
    • husyta msza, ksiądz i Maryja 15.03.07, 23:24
      A Polska może być biedna, była była katolicka;
      • Gość: cytadela panx ok Wiadomo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.07, 23:29

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka