novika7
15.03.07, 10:04
Mam 30 lat i dla mnie tak jak i dla rządu najważniejsza jest:
1. ochrona przed propagandą homoseksualną
2. ochrona życia poczętego od momentu poczęcie:)
3. ujawnienie tajnych byłych agentów i współpracowników.
a to ze zarabiam 1200 zł. i ledwie wiąże koniec z końcem ma dla mnei drugo i
trzeciorzędne znaczenie.