Dodaj do ulubionych

Ale nowina!

24.09.20, 09:36
PAP: Kaczyński może wejść do rządu Morawieckiego. Miałby nadzorować MS, MON i MSWiA

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26333203,pap-jaroslaw-kaczynski-ma-wejsc-do-rzadu-mialby-nadzorowac.html#s=BoxOpImg4
Jak ustaliła Polska Agencja Prasowa, efektem spotkania Kaczyński-Ziobro ma być również wejście prezesa PiS do rządu Mateusza Morawieckiego. Źródło agencji twierdzi, że prezes PiS miałby zostać szefem komitetu ds. bezpieczeństwa i nadzorować ministerstwa: sprawiedliwości, obrony narodowej oraz spraw wewnętrznych i administracji. Sprawowanie nadzoru oznaczałoby możliwość ingerencji w działania wspomnianych resortów. Uczestniczyłby też oczywiście w posiedzeniach gabinetu Morawieckiego.

Tak bardziej w charakterze smyczy dla Ziobry? Aby się z premierem nie pozagryzali? Wreszcie można go w razie czego "pociagnać za konsekwencje"?
Obserwuj wątek
        • iryska2604 Re: Ale nowina! 24.09.20, 17:06
          Wierzyć sie nie chce. Przeczytajcie ten artykuł . Warto

"Prezesowi Kaczyńskiemu wydawało się, że gdy pstryknie palcami, to rzeczywistość zmieni się wedle jego woli" [WYWIAD]

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26334235,prezesowi-kaczynskiemu-wydawalo-sie-ze-gdy-pstryknie-palcami.html#do_w=46&do_v=58&do_a=288&s=BoxNewsImg1
          • alfredka1 Re: Ale nowina! 24.09.20, 17:43
            ... ale będzie miał nadzór nad nad ważnymi resortami ...
            już mu szewcy szykują buty z cholewami i odpowiednią odzież bo kurtka od Kliczki nie pasuje . Od deszczu będzie nosił pelerynkę w barwach kamuflujących ... tylko co na łebek ????
            • alfredka1 Re: Ale nowina! 24.09.20, 20:39
              ... z twitera :
              Jarosław Kaczyński – szef bezpieki smile
              Kaczyński szefem komitetu ds. bezpieczeństwa? Piękna nazwa, taka historyczna.

eśli ktoś liczył na wyeliminowanie największej kanalii polskiej polityki, to srodze się rozczarował. Interes mafijny zawsze zwycięża. Nie miałem żadnych złudzeń od początku tej farsy.
              • iryska2604 Re: Ale nowina! 25.09.20, 16:28
                Wczoraj przeglądałam sobie wiadomości google w smartfonie i trafiłam na Jackowskiego. Nie żebym go uważała za wyrocznię ale on twierdzi że "widzi" w tych działaniach rządu rozpad,że szykuja sie na oddanie władzy - za dużo problemów do przebrnięcia . Może mu sie wróżba uda? Ale dla nas i tak ciężkie czasy...
                • iryska2604 Re: Ale nowina! 25.09.20, 16:31
                  To jest właśnie to

"Czy właśnie sprawdza się moja przepowiednia, czy PiS zaczyna ewakuację?" - pyta na wstępie. "Wspominałem już dawno, że PiS nie doczeka następnych wyborów. Powiedziałem, że PiS się rozleci, a według mnie się rozleci (...), i powiedziałem, że wybory będą przedwczesne. Potem zaczęło mi się kojarzyć, że PiS zrzuci z siebie władzę. PiS będzie chciał zrzucić władzę i odpowiedzialność i będzie próbował wywołać problem, konflikt wewnątrzkoalicyjny, żeby to zrobić (...).

www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki/Krzysztof-Jackowski-ma-wizje-dotyczaca-PiS.-Czy-wlasnie-sie-ona-sprawdza

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka