25.01.22, 12:12
Zmarł człowiek nadzorujący działanie Pegasusa. Za dużo wiedział?


https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p526x296/272298383_3382851798615491_3922517112802031609_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=do_2ZT0CrxoAX8Gt7iA&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=00_AT9KWWnWvesb6mRshIxuRK4pK2N1LlwaB-tzx67iqyuiuA&oe=61F44EF3
Obserwuj wątek
    • alfredka1 Re: Pegasus 25.01.22, 13:09
      ..... przy walce o władzę wszystko jest możliwe .....
      oby to nie było prawdą !

      ... bo trup może ścielić się gęsto
      a tego nie chcemy !
      • estella50 Re: Pegasus 25.01.22, 14:29
        Pamiętam historię Leppera, czy Pani Blidy. czy znanego boksera, który popełnił samobójstwo na łożu w areszcie. Wszyscy oni posiadali wiedzę i byli groźni dla prezesa i PiS.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka