09.08.11, 21:05
Istnieją tu fora o wielu zespołach , a nie ma Queen'u . wink

także zapraszam wszystkich fanów wink
Obserwuj wątek
    • niemampomyslu Re: Queen 09.08.11, 21:31
      czeeeść. c;
      • anahi_loveyou Re: Queen 09.08.11, 21:33
        witam wink
        • smileyy776 Re: Queen 09.08.11, 21:39
          Radio GaGa - Quenn <3serce
          • anahi_loveyou Re: Queen 09.08.11, 21:47
            oo tak <3. genialne big_grin macie 4musicTV ? bo ostatnio od 17.30 leciały same piosenki Queen'u big_grinbig_grin
            • gola. Re: Queen 09.08.11, 21:48
              hej, nie mamy :c
              • anahi_loveyou Re: Queen 09.08.11, 21:49
                szkoda sad
                • jessicakaulitz Re: Queen 09.08.11, 22:06
                  Niesamowity zespół, jeden z najlepszych ( a może i najlepszy?) w historii. Uwielbiam image Freddiego, tak przy okazji. Choć osobiście wolę Gunsów, to jeśli mam być obiektywna, to Queen to lepszy zespół, napisałam na początku, jeden z najlepszych na świecie, bo nie jestem pewna, czy przebili Beatelsów.W każdym razie siema ^ ^
    • abbey_girl Re: Queen 09.08.11, 22:33
      Witamsmile
      • anahi_loveyou Re: Queen 10.08.11, 10:14
        witam witam wink jaka jest wasza ulubiona piosenka ?
        • abbey_girl Re: Queen 10.08.11, 10:20
          Moja chyba "Bohemian Rhapsody" i "We Are The Champions". Niezbyt orginalne, ale co ja poradzę.
          • smileyy776 Re: Queen 10.08.11, 10:26
            moja Radio GaGa !serce
          • sammy Re: Queen 10.08.11, 10:29
            "Bohemian Rhapsody" to mistrzostwo!
            poza tym ''Show must go on'', "Radio Gaga" są świetne, ale inne utwory też lubięsmile
            • anahi_loveyou Re: Queen 10.08.11, 10:33
              dla mnie I Want It All i również Bohemian Rhapsody serce
              • abbey_girl Re: Queen 10.08.11, 10:36
                Co do jednego wszystkie się zgadzamy smile
                • fangtasia x__x 10.08.11, 10:39
                  Czeeeść , można ?
                  Ulubiona piosenka no oczywiście The Show Must Go On , I want It All .
                  A macie ulubiony teledysk ?? big_grin
                  • anahi_loveyou fangtasia 10.08.11, 11:10
                    pewnie ,że można wink
    • sammy Re: Queen 10.08.11, 10:45
      szczerze? nie oglądam żadnych teledysków, skupiam się na samej muzyce, a nie na tym co się dzieje na ekraniesmile
      • sammy Re: Queen 10.08.11, 10:47
        no chyba, że filmiki z koncertów, to oglądam wink
        • abbey_girl Re: Queen 10.08.11, 10:48
          Szczerze, to nie jestem pewna czy obejrzałam chociaż 2 teledyski, wolę nagrania z koncertów.
          • kingura117 Re: Queen 10.08.11, 11:03
            We are the champions serce
            • anahi_loveyou Re: Queen 10.08.11, 11:11
              ulubiony teledysk - do I Want To Break Free big_grin zawsze poprawia mi humor xd. a Roger Taylor tak słodko w nim wygląda, jak prawdziwa dziewczynka big_grin
              • jessicakaulitz Re: Queen 10.08.11, 12:43
                Jeśli chodzi o teledyski, to nie potrafię się zdecydować, ale z piosenek, moją ulubioną jest Radio GaGa ; )
                • anahi_loveyou Re: Queen 10.08.11, 21:25
                  to może teraz : ulubiona płyta ?
                  • gola. Re: Queen 10.08.11, 22:07
                    piosenka: The Show Must Go On, płyta: Queen, The Greatest Hits I, II & III - zawarte są w niej wszystkie utwory więc jak tu jej nie lubić c;
    • magda_black Re: Queen 10.08.11, 22:03
      Uwielbiam Queen, to klasyka w najlepszym wykonaniu.
    • anahi_loveyou Re: Queen 11.08.11, 13:07
      co tam u was ? jak ostatni miesiąc wakacji ? wink
      • jessicakaulitz Re: Queen 11.08.11, 17:40
        Jakoś leci, nie byłby zły, gdyby nie świadomość, że jest ostatni. No i pogoda taka w kratkę.
        • sammy Re: Queen 11.08.11, 19:13
          nawet mi nie przypominaj! nie wiem jak wam, ale mi te wakacje strasznie szybko minęły.
          • anahi_loveyou Re: Queen 13.08.11, 15:04
            mi też strasznie przeleciały .. cały czas tylko leje i leje -.-
    • creeping_death ja ja ! wgl załozyłam watek o queen nie potrzebny. 11.08.11, 20:00
      ..drugi;c
      e tam beatles wcale nie tak swietny zespol ich muzyka wgl mi sie nie podoba.
      najlepszym zespolem jest Led Zeppelin najwiecej wniesli do muzyki maja najlepszego techniecznie gitarzyste i wokaliste chociaz Queen i the Beatles biją ich tym,ze maja mase przebojów.
      ogolnie wole piosenki Metalliki i bardziej kręcą mnie ostrzejsze brzmienia ale Queen sa jedyni w swoim rodzaju.uwielbaim ich.

swietne jest to,ze Freddie mowil,ze nie mowic na niego lider bo kazdy członek zespolu duzo wnosił do ich muzyki co za skromnosc.
      moją ulubioną jedyną nja nja piosenka jest I want it all ale oczywscie lubie wiele innych.
      • creeping_death + 11.08.11, 20:06
        ja mam ten program czasami leci cos ok wgl bardziej polecam Vh1 czasami przez pare godzin mozna słuchac muzyki z lat 80 tych
        nawet ogladałam top ten Queen w którym było zestawienie 10 najlepszych piosenek Queen według tego programu.

najlepszym tledyskiem jest I want to break free
        dodam,ze Roger był kiedys taki przystojny oh ogolnie nie lubie blondynów ale jego urocza buzia przypadła mi do gustu.
        • jessicakaulitz Re: + 11.08.11, 21:10
          Ja też jakoś specjalnie za muzyką Beatlesów nie szaleję, ale obiektywnie patrząc, to świetny zespół, trzeba przyznać, że są wielcy. Led Zeppelin oczywiście też, ja również ich wolę, tylko po prostu staram się być obiektywna i patrzeć na osiągnięcia. Bo jeżeli maiłabym na chwilę o tym zapomnieć i oceniać według własnego gustu, to najbardziej lubię muzykę Guns N' Roses, w sumie lubię to za mało powiedziane, ubóstwiam, uwielbiam i co tam się jeszcze da ^^
          • creeping_death Re: + 12.08.11, 20:18
            Chyba zle mnie zrozumiałas ja cały czas mowie obiektywnie Led Zeppelin jest lepszą kapela wiecej wniosła do muzyki powiedz mi ilu gitarzystów sie wzoruje na Page a ilu na Paul'u kto lepiej spiewa John czy Plant(tak oboje swietni sa) ale Plant ma lepszy głos.The Beatles sa bardziej znani bo nagrali mase przebojow i muzycy sa wszechstronni ale czy wiecej do muzykji wniesli od Lez Zeppelin na pewno nie.no to mamy podobna sytuacje ja kocham zespol Metallica no ale wiadomo,ze nie najlepsi jezeli chodzi o kapele metalowe to akurat jedni z lepszych.
            Bede szczera tez uwielbiam Gunsów mam nawet ich pierwsza plyte(najlepszą) ale dziwie sie dlaczego wszyscy maja na avie axla porzeciez to du*pek(w sumie jak kazdy z gunsów) ale przez niego nie ma slasha i duffa w zespole, to on swoja arogancją nie chcial spiewac na koncertach musisz mi przyznac,ze charakterek to on ma(uwierz duzo czytalam na ten temat) ogolnie z GN'R najbardziej lubie Izzy'ego szczerze najbardziej utalentowany z nich.nie slash jak dla wiekszosci który jest nawet dobrym gitarzystą ale jest masa o wiele lepszych i jest znany z image'u a nie z techniki gry .wl o czym my piszemy to watek queen.

dodam,ze podobała mi sie bardzo Twoja wypowiedz w watku 30stm vs muse bo napisałas tam obiektywna wypowiedz,pozdrawiam.
      • anahi_loveyou Re: ja ja ! wgl załozyłam watek o queen nie potrz 13.08.11, 15:07
        właśnie . Queen to nie tylko Freddie, ale też Brian, Roger i John ... gdyby nie oni nie było takich pięknych solówek,które robi May i gry na perkusji Taylora wink
        w sumie tylko Deacon według mnie jest taki bezbarwny , z reguły nie zwracam na niego uwagi , ale mam do niego szacunek wink
        • wiki3113 Queen 13.08.11, 15:10
          Uwielbiam ich muzykę!
          Queen to cudowny zespół i zgadzam się z anahi_loveyou to nie tylko Freddie chociaż jego głos jest naprawdę przepiękny.
          • anahi_loveyou Re: Queen 13.08.11, 15:16
            oj tak wink głos Freddie'go jest nieziemski serce
            • wiki3113 Re: Queen 13.08.11, 15:35
              A tak po za tym rozmawiałyście wcześniej o ulubionych piosenkach,więc może też się wypowiemsmile
              A więc:The show must go on,Dont stop me now,I want to break free,The miracle(nie jestem pewna co do pisowni,ale cóż)i pewnie coś by się jeszcze znalazło,ale nie pamiętam w tej chwili. smile
              • kicia377 Re: Queen 13.08.11, 16:45
                Dołączam się. big_grin
                Zespół Queen moim zdaniem jest najlepszy pod względem muzyki i osiągnięć. Wiele naprawde świetnych utworów. Uwielbiam The Show Must Go On. Kiedy słucham tej piosenki to chce mi się płakać (poważna nuta, smutna).
                Ostatnio na e4 tv (chyba tak to się pisze) wieczorem przez kilka godzin leciały teledyski. Kiedy tak słuchałam to miałam gęsią skórkę.
                Tekst mojej mamy do każdego teledysku:
                - Zobacz jaki był z niego (Freddie'go) kawał chłopa. big_grinbig_grin

Jak zaczęła się wasza przygoda z Queen?
                • anahi_loveyou Queen 13.08.11, 16:52
                  [i]właśnie pisałam o tym,że na tej telewizji leciały cały czas teledyski Queen'u wink

moja przygoda z Queen'em zaczęła się tak,że moja przyjaciółka puściła mi I Want It All na swojej mp3 i mi się spodobało wink w końcu zgrała sobie całą płytę Greatest i na każdej przerwie słuchałyśmy Queen'u i tak pokochałam ten jedyny w swoim rodzaju zespół serce
                  • kicia377 Re: Queen 13.08.11, 17:08
                    He. Bodajże to było w poniedziałek, a w środe chyba od południa też. Nie oglądałam w środę, gdyż zapomniałam, że będzie. sad

Czekamy na więcej historii.
                    piwo
                    • creeping_death Re: Queen 13.08.11, 17:18
                      głupia historia bo zawsze ich znałam kto nie zna z radia i want to break free albo the show must go on a no i we will rock you kazdy zna te piosenki.niedawno kupiłam sobie po całosci Mete i w opakowaniu było tez Queen nagle po zakupieniu zaczęłam sluchac ich piosenek denna sprawa to był gdzies na pocztku czerwca.haha ale historia
                      ulubiona piosenka jesti want it all genialna.
                      • anahi_loveyou Re: Queen 13.08.11, 17:46
                        zgadzam się z creeping_death - I Want It All jest genialna big_grin
    • ozzy Re: Queen 13.08.11, 17:25
      uwielbiam freddyego smile moj ulubiony kawałek to "The show must go on"
      • rememberina Re: Queen 13.08.11, 17:58
        ja uwielbiam wszystkie ich kawałki. ostatnio najczęsciej chodzi mi po głowie 'don't stop me now'
        • wiki3113 Re: Queen 13.08.11, 18:07
          Ja Queen poznałam przez mamę,słucha ich od zawsze i ja też zaczęłamsmile
    • anahi_loveyou Re: Queen 14.08.11, 13:10
      macie jakieś gadżety z Queen'em ? wink
      • wiki3113 Re: Queen 14.08.11, 17:43
        Hm...jedyny mój gadżet to przypinka(nawet nie wiem czy to się zalicza do gadżetówsmile)
        No i mam płytę ,ale to na pewno nie jest gadżet.
        A ty???
        • anahi_loveyou Re: Queen 14.08.11, 20:58
          boże ! ja wszędzie szukam przypinek z Queen'em i nigdzie nie mogę znaleźć . obeszłam wszystkie takie sklepy w Krk i nigdzie nie ma . -.-

a z gadżetów mam jedynie koszulkę z Queen'em wink ale moja koleżanka ma świetny kubek z Freddiem <3.
          • jessicakaulitz Re: Queen 14.08.11, 21:19
            Ja sobie muszę kupić koszulki z jakimiś zespołami, bo mam tylko jedną z AC/DC, nawet nie dlatego, że są moim ulubionym zespołem, ale po prostu podobała mi się xd
            Potem kupię sobie z Gunsami, a następnie z Queen może....A gadżetów niestety nie mam.
            • jolene_ Re: Queen 15.08.11, 00:32
              uwielbiam " Bohemian Raphsody " , " Another One bites the dust "
      • creeping_death co do przypinek 15.08.11, 12:27
        u mnie w miescie mozna pojsc do fotografa wybrac fote i oni ci ja zrobia na duzej przypince 3 zł to kosztuje moze tez pytajcie u forografów. w necie tez sa tylko bezsensu kupowac przypinle za 5 zl np. a przesyłka kosztuje 13 zł O.o

mam gazete,dwa plakaty;3 kasety rodziców o.o a tak to nic.
        moze sobie kupie naszywke na plecak.
        ale ogolnie zbieram kase na bluzke z megadeth.
        • anahi_loveyou Re: co do przypinek 15.08.11, 16:37
          oo fajnie wink muszę chyba pójść do tego fotografa, bo nigdzie nie ma . a z neta nie chce zamawiać z tego samego powodu co creeping_death wink
    • sammy Re: Queen 15.08.11, 16:02
      z gadżetów to mam tylko dwie płyty, a Queen poznałam przez tatę, który zawsze lubił ten zespół i nawet jak byłam mała to puszczał piosenki, szczególnie I want to break free
      • wiki3113 Re: Queen 15.08.11, 17:34
        Ja kupiłam nad morze wiecie tam jest tego mnóstwo i akurat miałam szczęściesmile
        • not4u_boysxd Re: Queen 15.08.11, 17:43
          nareszcie ktoś inteligentny założył forum dla fanów Queen , hah ;d
          • kicia377 Re: Queen 15.08.11, 18:15
            Nie mam żadnych gadżetów. sad Ale zamierzam kupić The Greatest Hits I, II & III.
            piwo
            • abbey_girl Re: Queen 15.08.11, 18:17
              Ja mam The Greatest Hits III, muszę dokupić dwie pierwsze.
          • abbey_girl Re: Queen 15.08.11, 18:16
            Jak ktoś ma dostęp to w Warszawie na starówce całkiem niedawno widziałam sporo przypinek. No i nad morzem.
            • kicia377 Re: Queen 15.08.11, 18:23
              Do Warszawy troche za daleko. Może ktoś zna jakieś sklepy w Płocku, gdzie można kupić te przypinki, koszulki czy inne gadżety z Queen? Będe bardzo wdzięczna. smile

Czy waszym zdaniem warto kupić The Greatest Hits I, II & III?
              • not4u_boysxd Re: Queen 15.08.11, 20:03
                no oczywiście, że warto! Jeszcze się pytasz?! xd
              • creeping_death zapraszamy fanów Mercury! 15.08.11, 20:04
                no chyba oczywiscie,ze warto głupie pytanie;p

tutaj->>> www.kotek.pl/kotek/0,103534,7289732.html?user=miki_jackson&photoId=435080#opinions
                • anahi_loveyou Re: zapraszamy fanów Mercury! 15.08.11, 21:59
                  raczej,że warto big_grinbig_grin
                  • kicia377 Re: Dzięki. 15.08.11, 22:52
                    Tak pytam. Zastanawiam się, ale raczej kupię. big_grin

Wybiera się któraś z was do Lubartowa (koło Lublina)?
                    Link:
                    Tekst linka
                    • not4u_boysxd Re: Dzięki. 15.08.11, 23:04
                      za daleko.. crying
    • hatterka Re: Queen 16.08.11, 11:51
      Kurczę, człowieka nie ma parę dni na forum, a tu już się pojawia temat dla fanów Queen big_grin Ulubione utwory i albumy pisałam już kilka razy, więc nie będę się powtarzać. Przyjmijmy, że wszystkie big_grin Gadżetów niestety nie mam, ale planuję zrobić sobie bransoletkę z napisem "Queen" w kolorach Hot Space, a kolega ma dać mi znać, jak znajdzie jakąś ciekawą koszulkę.

A tak z ciekawości, macie w rodzinie jakiegoś fana Queen?

U mnie to mama zaszczepiła mi to fanostwo. Queen był i nadal jest jej ulubionym zespołem. smile

Wczoraj oglądałam koncert z Paryża '79 i tak mi było szkoda, że nie miałam nawet najmniejszej szansy być na jakimkolwiek, bo za późno się urodziłam. sad To jest po prostu nie fair. Fani zespołów, które już nie istnieją, mają chyba najgorzej, bo nie mają najmniejszej szansy usłyszenia ich na żywo.
      Idę budować wehikuł czasu. Kto się ze mną zabierze? wink
      • not4u_boysxd Re: Queen 16.08.11, 13:04
        ja z chęcią ;d a wtedy znalazłabym Freddiego i.. i ciekawie by było^^
        • kicia377 Re: Queen 16.08.11, 13:32
          Przyłączam się do budowy. Chciałabym usłyszeć ich na żywo. ^^

Moi rodzice znają zespół i słuchali, ale nie byli zagożałymi fanami. Moja Mama to pamięta Queen z teledysku "Radio Ga Ga".
          • not4u_boysxd Re: Queen 16.08.11, 14:48
            moi rodzice też.. ;p

oglądam właśnie w necie fragmenty z ich koncertów.. co to by było na żywo ;o
            jejq.. ale dupne czasy, 'królują' Selena Gomez i Justin Bieber xd haha
            • kicia377 Re: Queen 16.08.11, 15:42
              Boje się tego, co nasze dzieci będą słuchały. shock
              • not4u_boysxd Re: Queen 16.08.11, 17:47
                o kurde uncertain wyobrażam sobie moją córkę, śpiewającą "baby, baby, baby..oooo!" sciana
                fuu! nie, bd kształtować jej gust muzyczny od początku poczęcia xd
                • anahi_loveyou Re: Queen 16.08.11, 18:31
                  kurcze . pojechałabym na to ,ale za daleko ...

co do rodziców : moja mama jest fanką Queen'u , ojciec nie przepada .

ja też się boje czego moje dzieci będą słuchały , skoro teraz panuje moda na Biberka i Selenkę -.-
                  ale ja będę im wpajać od małego żeby słuchały rocka big_grin
                  • wiki3113 Re: Queen 16.08.11, 18:55
                    Ja już mówiłam mama jest wieeelką fanką Queen'u smile
                    A ja się postaram żeby moje dzieci też to przeszło!
                    Oglądałam niedawno koncert na Wembley i też strasznie żałowałam,że nie mogłam być na żadnym ich koncercie.
                    • anahi_loveyou Re: Queen 16.08.11, 19:48
                      ja kiedyś oglądałam koncert z Rio De Janeiro - leciało na TVP Kultura i też strasznie chciałam na nim być sad
                      ale na tym koncercie ludzie tacy nieruchawi , np. jak leciało We Will Rock You to powinni klaskać i tupać nogami , a ci stoją xd. big_grin
    • miki_jackson Takie coś beze mnie??? XD 16.08.11, 19:19
      No by nie mogło istnieć.
      Co tam fani? serce
      Pozdro dla naszego Freddie'go serce
      • anahi_loveyou Re: Takie coś beze mnie??? XD 16.08.11, 19:51
        witamy witamy wink
        • creeping_death dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 22:21
          Rogeruserce
          ha ha musiałam<3
          • kicia377 Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 22:36
            Fajna z niego blondynka w "I want to break free".
            Ha! big_grin
            • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:05
              @kicia377 Ty zboczuchu ^^..powiedz mi co u nich nie jest fajne ;d "i want to break free" to zajebisty teledysk xd za każdym razem jak go oglądam szczam ze śmiechu ;D
              • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:08
                Roger ma taki zajebisty uśmieszek w 1:06, normalnie nie mogę z niego ;d
                • kicia377 Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:19
                  No, no. xD
                  Ten demot mówi sam za siebie: Roger
                  piwo
                  • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:21
                    te "no, no" to potwierdzenie na moje "zboczuchu", tak? ;D
                    haha, a demot dobrypiwo ale jak patrzę na ten uśmiech, to czuję się jakaś głupia xd
                    • kicia377 Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:25
                      Taak. big_grinbig_grinbig_grin

Dlaczego głupia?
                      • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:27
                        haha..no nie wiem.. odwala mi już oO ale jak mam patrzeć, na Rogeraserce przebranego za 'seksowną' blondynę z dziwnym wyrazem twarzy xD siedzę, gapię się w to zdjęcie i zamulam, uśmiechając się jak On big_grin totalny żal.
                    • creeping_death Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:27
                      dobry demot
                      gdybym była facetem leciałbym na niego sorry na nią

tak wgl freddie sie nie postarał nawet nóg nie ogolił i ten wąsik haha
                • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:24
                  Przewija się przez temat Roger i Freddie, Freddie i Roger... A co z Brianem? wink Czyż nikogo nie kręci pudlowłosy gitarzysta? ^^ Mnie jak najbardziej big_grin Tylko John taki biedny, niechciany. Ktoś go przygarnie? suspicious Czy jego dziki taniec w Budapeszcie podczas "We will rock you" poruszy czyjeś serducho?

Wybaczcie. Nadmiar oglądania fanartów z Queen w roli głównej. Oglądacie je może? Polecam, moje ulubione tu i tu. Mój ukochany to ten . big_grin

Idę oglądać Live in Tokyo na yt.
                  Niech Wielka Queenowa Czwórca będzie z Wami! wink
                  • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:30
                    @hatterka widać, że coś Ci odwala.. 'pudlowłosy gitarzysta' xd Wiesz, ja ich wszystkich mogę przygarnąć..tzn mogłabym kiedyś.. ;P
                    • kicia377 Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:32
                      @not4u_boysxd nadal możesz przygarnąć pozostałą trójkę (czy dwójkę,) Juz się pogubiłam. wink
                      • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:35
                        kicia377 wiesz.. 30 lat wcześniej zrobiłabym to.. nie to że teraz ich nie kocham, ale Briana i Roger mogliby być moimi dziadkami (nawet pra-dziadkami xD), nie chciałabym z nimi obecnie dzielić łoża big_grin
                        • kicia377 Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:38
                          @not4u_boysxd od razu dzielić łoże? wow. big_grin
                    • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:36
                      Oj odwala, odwala, ale nie narzekam, lubię ten stan xD "Pudlowłosy gitarzysta" wszedł do mojego słownika po przeczytaniu "Another Story About Queen" na forum.queen.pl. To forum źle działa na ludzi, a skutki są nieodwracalne, czego jestem doskonałym przykładem, a nawet nie jestem na nim zarejestrowana. Hmm... Chyba trzeba to zmienić... suspicious
                  • creeping_death Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:34
                    Brian jest genialny wielu gitarzystów sie na nim wzorowało jak np. przerkalmowany slash ; P
                    lubie go chyba jako drugiego po Rogeru ale wszystkich uwielbiam < 3
                    bas jest niedoceniony ;c
                    troche ogladam ale inne na fanpopie sa ciekawe rzeczy z roznymi zespolami,foty itd. ;3

nawzajem;3
                    • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:42
                      @kicia377 ..yy.. a oczy Ty sobie pomyślałaś? xD chodziło o to że..zaprosiłabym ich do domu, na imprezkę (zagraliby parę kawałków-to znaczy wszystkie w porządku alfabetycznym^^), a potem zaproponowałabym nocleg.. ale oni by spali w moim łóżku-w końcu to goście- a ja gdzieś.. na podłodze big_grin ..o to chodziło, 'zboczuchu' ;o
                    • kicia377 Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:43
                      Każdy z Queen jest wyjątkowy. Większośc artystów wzoruje sie na tym zespole, ale nikt mu nie dorówna. smile
                      • kicia377 Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:47
                        @not4u_boysxd dobra niech ci będzie. o tej porze inaczej myślę. big_grin
                        • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:50
                          Dziewczyny, o tej porze większość ludzi myśli inaczej. big_grin A dobre zboczenie nie jest złe xD Wyobraźcie sobie świat bez skojarzeń... To byłoby straszne ^^
                          • kicia377 Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:51
                            Oczywiście, że straszne. Czasami fajne są takie skojarzenia. (bez głupich pomysłów proszę). xD
                        • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:51
                          no widzę tongue_out .. Ale gdyby byli młodsi.. to zapewne podzieliłabym się z nimi łożem w innym sensie^^"serce
                          • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:52
                            @hatterka widzę, że Tobie też się wszystko kojarzy..po Twojej wypowiedzi, wnioskuję, że jesteś dobra w "skojarzeniach"..Boże wszędzie zboczuchy jakieś xd
                            • kicia377 Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:54
                              @not4u_boysxd a ty nie mniewasz pewnych "skojarzeń"? smirk
                              • selenagirl Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 26.01.12, 05:59
                                Dwa tupnięcia i dwa klaśnięcia , które zmieniły świat.
                            • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:58
                              @not4u_boysxd , nie moja wina. To moi znajomi mnie zbaczają. big_grin
                          • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:55
                            Kiedyś z przyjaciółką rozkminiałyśmy, że po skonstruowaniu wehikułu czasu każda z nas będzie miała męski harem, składający się z muzyków, aktorów i przystojniaków wszelkiej maści. Oczywiście stosownie odmłodzonych ^^ Ten pomysł zaczyna podobać mi się coraz bardziej. big_grin
                            • kicia377 Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:58
                              Dobry pomysł. Lubię to. big_grin
                            • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:58
                              @kicia377 ..dobra rozgryzłaś mnie, dobra jesteś xd

@hatterka ciekawe co będziesz z nimi robić, jak tylu przystojniaków będziesz mieć pod ręką big_grin

A który jest dla was najseksowniejszy, tzn był tongue_out xd
                              • kicia377 Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 16.08.11, 23:59
                                Trudno powiedzieć. tongue_out
                                • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:02
                                  w sumie xd
                              • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:03
                                Hmm... Trudny wybór... Ale jednak pozostaję przy Fredziu, hahaha xD Jego oczy zbyt ładnie patrzą się na mnie z mojego avka. Poza tym miał najładniejszą figurę i najzgrabniejszy tyłek z całej czwórki, o! big_grin Ale Brianem też nie pogardzę, i tu odzywa się moje zamiłowanie do wysssokich gitarzystów z kręconymi włosami. serce
                                • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:05
                                  Chociaż, jak teraz oglądam ten koncert... Roger nawala na perkusji z taką zaciętą miną, że zaczyna mi się podobać ^^
                                  • kicia377 Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:07
                                    @hatterka jak podoba ci się trzech i nie wiesz którego wybrać, to bierz czwartego kandydata. big_grin
                                    • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:11
                                      @kicia377, tzn Johna? No tylko że, kurczę, on jest dla mnie... jakiś taki... aseksualny..? Chociaż z długimi włoskami wyglądał całkiem, całkiem... suspicious
                                • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:06
                                  @hatterka raczej Twoje zamiłowanie do pudlów big_grin .. ja kocham wszystkich.. ale Freddi- to dopiero był gość.. nie brzydki, o zajebistym wokalu.. tyłek też, choć ja na to nie patrzę jak co poniektórzy xD
                                  • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:09
                                    @not4u_boysxd, mogą być i pudle big_grin To o tyłku to jakaś aluzja? tongue_out Naprawdę nic na to nie poradzę, nauczyła mnie tego ta sama przyjaciółka od haremu ^^
                                    • kicia377 Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:10
                                      faza na tyłki? aa.. no tak juz po 24:00 big_grin Ha. smirk
                                      • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:14
                                        @kicia377 no teraz faza na tyłki.. ale to nie mój pomysł ;> haha

@hatterka jakbym wiedziała co to aluzjatongue_out .. żartuję xD sama jesteś jak ta aluzja, choć rodziłabym Ci raczej zasłonić żaluzję, gdy przyjdzie do Ciebie Fredzio z przeszłościcool
                                        • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:17
                                          @ not4u_boysxd mówisz, że przyjdzie do mnie Fredzio z przeszłości? ^^ A masz może jakieś zdolności wróżbiarskie? Mam nadzieję, że tak. suspicious xD
                                          • kicia377 Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:18
                                            To ja też poproszę. wink
                                          • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:20
                                            @hatterka.. mam no to tylko dwa zdania twierdzące ..1) kup te żaluzję!tongue_out 2)oczywiście, złotko, dlatego dzisiaj TO się stanie, więc uważaj, bo Fredzio może mieć nieogolone włoski, więc może Cię coś tam trochę drapać gdy będziecie razem 'spać'..ale to nic! przygotuj się, dobrze Ci radzę..od dziecka jestem wróżką-głupie pytaniecool
                                            • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:22
                                              @kicia377 dla Ciebie także mam już złożone zamówieniecool Do wyboru, do koloru..Kogo tylko sobie zażyczysz..A jutro rano będziesz piec naleśniki u boku Rogera w stroju seksownej blondynkibig_grin
                                            • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:22
                                              @not4u_boysxd, 1) a rolety mogą być? xD 2) A to podobno ja jestem zboczona... tongue_out
                                              • kicia377 Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:25
                                                @not4u_boysxd Ha! Ciekawe. Tylko żeby była naprawde seksowna. xD Żart. ^^
                                              • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:25
                                                @hatterka oczywiście, złotko, ważne żeby było ciemnowink xd ..Przecież każdy ma jakieś tam "skojarzenia"..ale ja tylko przewiduję przyszłość, yeecool
                                                • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:27
                                                  @kicia377 będzie będzie xD taka sama/sam jak w teledysku "i want to break free"big_grin
                                                  • kicia377 Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:29
                                                    @not4u_boysxd to super!! big_grin
                                                • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:28
                                                  @not4u_boysxd takie przewidywanie przyszłości mi jak najbardziej odpowiada ^^
                                                  • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:32
                                                    @kicia377 oo, super będzie rano xDbig_grin
                                                    @hatterka ..wiadomo, chcesz dowiedzieć się więcej? dzwoń:699900001 Przepowiem Ci przyszłość za jedyne 5,97 +VAT yeeahbig_grin
                                                  • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:35
                                                    @not4u_boysxd hahaha, na razie wystarczy mi to, co wiem teraz xD. Lubię niespodzianki ^^
                                                  • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:36
                                                    @hatterka dobrze, dobrze.. Chciałam tylko się zareklamowaćpiwo ..i właśnie to robię xD Ale jak coś, wiesz gdzie dzwonićsuspicious buhaha
                                                  • kicia377 Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:36
                                                    Yeah!!
                                                    Dobra ja już się ulatniam. Życzę dobrych snów związanych z chłopcami. big_grin Pa. piwo
                                                  • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:36
                                                    Papa smile Rogerowych snów!~big_grin
                                                  • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:38
                                                    @not4u_boysxd , wiem już, na szczęście wiem ^^
                                                  • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:40
                                                    @hatterka to dobrzesmile hmm, co robisz tak w ogóle? ;p
                                                  • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:37
                                                    @kicia377 żegnaj kicia.. będę tęsknić.. wstań wcześniej i zdaj relację..wiesz z czegobig_grin
                                                  • kicia377 Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:40
                                                    Dzięki dziewczyny. Oczywiście rano opiszę ze szczegółami co i jak,
                                                    Wy tak samo od rana na kompa i pisać. big_grin
                                                  • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:41
                                                    Wiadomo, szczegółowa relacja musi być big_grin ^^
                                                  • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:45
                                                    @not4u_boysxd siedzę na kocie, na fejsie i oglądam ten koncert w Tokio xD Nie wiem, jakim cudem udaje mi się robić to wszystko na raz ^^
                                                  • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:49
                                                    Hmmm... Czy okładka zeszytu wyglądająca jak okładka Hot Space to dobry pomysł? suspicious
                                                  • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:49
                                                    @hatterka To widzę, że Ty kobieta pracująca jesteścool hmm, cool robisz 3 rzeczy naraz?!-kurde znowu mi się coś skojarzyło, ale nie bd się tym dzielić na forum xD

spadam złotko sad komar mnie wkur.wia muszę go zabić ;d do jutra..miłej nocki^^" hmm, na pewno taka będziewink buhahhaha
                                                  • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:50
                                                    ps a co do okładki.. to "RACZEJ?!" ..dziś jestem na tak (ogólnie był taki film, nawet dobrytongue_out), więc..
                                                  • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:54
                                                    No to jutro zabieram się za ten zeszyt big_grin Branoc smile
                                                  • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:52
                                                    not4u_boysxd dzięki wink Na pewno, na pewno tongue_out Do jutra, owocnego polowania na komara i Queenowych snów ^^
                                                  • not4u_boysxd Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:55
                                                    @hatterka ja zawsze mam Queenowe sny xD hahha.. ta okładka to zajebisty pomysł, może w końcu lekcje stały by się ciekawsze-.-..gapiłabym się tylko na ich mordki i fantazjowałabig_grin..oczywiście wiesz w jakim sensie-normalnym cool
                                                    bywaj.;p
                                                  • hatterka Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 00:58
                                                    @ not4u_boysxd No oczywiście że w normalnym, jakżebym śmiała podejrzewać Cię o fantazjowanie w nienormalnym sensie suspicious ^^ Dobra, koniec tego dobrego. Ostateczne PA! big_grin
                                                  • kicia377 Re: dobra ludzie co sądzicie o...? 17.08.11, 11:52