atob
10.05.04, 17:58
Tak mnie ciekawi bo to musi byc niezly cwaniak ...bierze za swoja prace
pieniadze i prawie nic nie robi;).Skoro nie potraficie zrobic czegos
profesjonalnie to moze darujcie sobie relacje LIVE
I krociutko najwieksze grzechy :
- Przerwa w opisie u was potrafi trwac 12-13 min !!! Ja rozumiem ze moze nie
byc super ciekawych akcji podbramkowych ale cos sie chyba dzieje na boisku ?
- Macie najdluzsze "opuznienie" w podawania wyniku .
Jak wygladala sprawa w tej kolejce to nie wiem gdyz sledzilem relacje gdzie
indziej .
Sprawa kiedys juz byla poruszana na forum o portalu .Ale jako ze juz go nie
ma pozwolilem spytac sie tutaj
Jezeli sie dobrze domyslam i za relacje sa odpowiedzialne regionalne redakcje
to nastepnym razem zrobie krociutkie podsumowanie i poronanie relacji z
gazety i z innych zrodel .
Hmmm ....zajzalem na chwilke na strone relacji ...a tam relacja z meczu
Polonia Warszawa-Górnik Leczna!!!!!!!!!:):) Ale moze to i dobrze ze tam byla
bo teraz z spokojnym sumieniem moge sie zapytac ???
Kto odpowiada za relacje na zywo ...w Warszawie ?