Dodaj do ulubionych

Kto odpowiada za relacje na zywo ???

10.05.04, 17:58
Tak mnie ciekawi bo to musi byc niezly cwaniak ...bierze za swoja prace
pieniadze i prawie nic nie robi;).Skoro nie potraficie zrobic czegos
profesjonalnie to moze darujcie sobie relacje LIVE
I krociutko najwieksze grzechy :
- Przerwa w opisie u was potrafi trwac 12-13 min !!! Ja rozumiem ze moze nie
byc super ciekawych akcji podbramkowych ale cos sie chyba dzieje na boisku ?
- Macie najdluzsze "opuznienie" w podawania wyniku .

Jak wygladala sprawa w tej kolejce to nie wiem gdyz sledzilem relacje gdzie
indziej .

Sprawa kiedys juz byla poruszana na forum o portalu .Ale jako ze juz go nie
ma pozwolilem spytac sie tutaj

Jezeli sie dobrze domyslam i za relacje sa odpowiedzialne regionalne redakcje
to nastepnym razem zrobie krociutkie podsumowanie i poronanie relacji z
gazety i z innych zrodel .

Hmmm ....zajzalem na chwilke na strone relacji ...a tam relacja z meczu
Polonia Warszawa-Górnik Leczna!!!!!!!!!:):) Ale moze to i dobrze ze tam byla
bo teraz z spokojnym sumieniem moge sie zapytac ???
Kto odpowiada za relacje na zywo ...w Warszawie ?
Obserwuj wątek
    • atob Re: Kto odpowiada za relacje na zywo ??? 10.05.04, 17:59
      atob napisał:

      > Tak mnie ciekawi bo to musi byc niezly cwaniak ...bierze za swoja prace
      > pieniadze i prawie nic nie robi;).Skoro nie potraficie zrobic czegos
      > profesjonalnie to moze darujcie sobie relacje LIVE
      > I krociutko najwieksze grzechy :
      > - Przerwa w opisie u was potrafi trwac 12-13 min !!! Ja rozumiem ze moze nie
      > byc super ciekawych akcji podbramkowych ale cos sie chyba dzieje na boisku ?
      > - Macie najdluzsze "opOznienie" w podawania wyniku .
      >
      > Jak wygladala sprawa w tej kolejce to nie wiem gdyz sledzilem relacje gdzie
      > indziej .
      >
      > Sprawa kiedys juz byla poruszana na forum o portalu .Ale jako ze juz go nie
      > ma pozwolilem spytac sie tutaj
      >
      > Jezeli sie dobrze domyslam i za relacje sa odpowiedzialne regionalne redakcje
      > to nastepnym razem zrobie krociutkie podsumowanie i poronanie relacji z
      > gazety i z innych zrodel .
      >
      > Hmmm ....zajzalem na chwilke na strone relacji ...a tam relacja z meczu
      > Polonia Warszawa-Górnik Leczna!!!!!!!!!:):) Ale moze to i dobrze ze tam byla
      > bo teraz z spokojnym sumieniem moge sie zapytac ???
      > Kto odpowiada za relacje na zywo ...w Warszawie ?
      • niech Re: Kto odpowiada za relacje na zywo ??? 10.05.04, 18:02
        W ramach przekazywania czesci uprawnien administracji w rece spolecznych
        uzyszkodnikow dzial relacji przekazano mi. Niestety nie przekazano mi
        odpowiedniego wynagrodzenia wiec moja praca jest adekwatna do placy. Na twoim
        miejscu cieszylbym sie ze jest to co jest bo juz za chwile zamiast nowych
        relacji bede powtarzal zeszloroczne. Albo w ogole nie bedzie relacji i bedzie
        tam moj blog.
        • atob Re: Kto odpowiada za relacje na zywo ??? 10.05.04, 22:47
          Mam nadzieje tylko ze ...zaloga "forum GW" nie pomyli sie ...a zreszto czy to
          wazne ... zawsze i wszedzie ...winni kibice.
          Zawsze My ... My to jestesmy najgorsze bydlo ....

          Ps Mam kolega "no wiecie kogo" ale zawarlismy pakt zadnych rozow o zadymach .
          A wiecie dlaczego ?
          Ja poznalem idiotow z jego strony ...a on z mojej strony.
          I dlategi yteraz unikamu takich rozmow ...bo nadal chcemy byc ...kumplami;)
          • atob No dobra literowki byly ... 10.05.04, 22:51
            Jak sie psy pomylic moga w ladowaniu "srutu" to i ja sie pomylic moge
            w "ortografi"
            • buggi Re:Atob Atob 10.05.04, 23:36
              atob napisał:

              > Jak sie psy pomylic moga w ladowaniu "srutu" to i ja sie pomylic moge
              > w "ortografi"


              Atob ale dajesz do pieca! Sprawa musi byc powazna, skoro tak ostro jedziesz:)
              • Gość: mokotow Re:Atob Atob IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.05.04, 00:02
                mala:
                niejeden chce skóre za skóre
              • atob Re:Atob Atob 11.05.04, 05:47
                Hej Buggolku tylko sie zastanawiam nad jednym.
                Troche nie na temat napisalem :) Ale tak to czasami w zyciu bywa:)
                • Gość: ale...alealealeale Re:Atob Atob IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.05.04, 09:38
                  atob napisał:

                  > Hej Buggolku tylko sie zastanawiam nad jednym.
                  > Troche nie na temat napisalem :) Ale tak to czasami w zyciu bywa:)

                  piwo rano pije sie dlatego żeby nie było czuc z ustów wódą :-))
    • tebe Re: Kto odpowiada za relacje na zywo ??? 11.05.04, 11:14
      Dzięki za uwagi, przekazałem kolegom.
      • atob Re: Kto odpowiada za relacje na zywo ??? 11.05.04, 12:00
        Ok ...Dzieki
        • niech Chcialbym dodac... 11.05.04, 12:06
          ...ze informowalem droga redakcje o nienajlepszej jakosci relacji na zywo juz
          poltora roku temu. W tzm. miedzyczasie wasze relacje na zywo zostaly nagrodzone
          przez jakies czasopismo za wysoka jakosc.
    • atob Porownanie ...ocencie sami 14 05 Legia-Swit 15.05.04, 05:16
      Tak sobie opisalem kilka minut meczu wiecej mi sie nie chcialo ;)
      Jest w koncu piata rano w sobote !!:)
      o=portal onetu
      g=portal gazety

      1 min
      o- rozpoczął się mecz Legia - Świt
      0- - Wyczałkowski przedarł się lewym skrzydłem, ale podał niedokładnie i piłkę
      przejęli legioniści
      g- Zaczynają piłkarze Legii.

      2 min
      brak relacji zarownu na Onecie jak na portalu gazety

      3min
      o-Zieliński posłał długą piłkę spod własnej bramki w kierunku Saganowskiego,
      ale Cios zdążył z interwnecją i przeciął podanie
      g- Sprawozdawca gazety zapatrzyl sie na jakze piekne Legionistki na trybunach
      bo nic nie relacjonuje

      4min
      o-Legia krótko rozegrała rzut rożny, Sokołowski I dośrodkował z lewego
      skrzydła, ale obrońcy Świtu wybili piłkę spod własnej bramki
      g- Sprawozdawca gazety nadal podziwnia urode Legionistek i nic nie pisze

      5min
      brak relacji zarowno na Onecie jak na portalu gazety

      6 min
      0- Vukovic prostopadle podał do Saganowskiego, ale Łukaszewski przejął piłkę
      g- Ten spawozdawca gazety to jakis babiarz ...znow z apatrzyl sie na ladne
      kobiety na trybunach i nie widzi niczego na boisku

      7min
      brak relacji na obu portalach

      8min
      o- obrońcy Świtu wybili piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Sokołowskiego I z
      rzutu rożnego, z lewej strony boiska
      g- sprawozdawca gazety pewnie pije herbatke bo znow nic nie pisze

      9 min
      o- Peskovic broni bardzo ładny strzał Magiery z pierwszej piłki, z 22 metrów.
      Podawał z prawej strony Włodarczyk, który wycofał piłkę z pola karnego
      g-minuta Pierwszy strzał na bramkę. Uderza Jacek Magiera. Mocno ale po ziemi.
      Pesković nie ma problemów z obroną.

      10 min
      brak relacji na obu portalach

      11min
      o-ładna sztuczka Vukovica na lewym skrzydle, który błyskotliwie, w powietrzu,
      zagrał piętą do Kiełbowicza. Akcja mało efektywna, ale bardzo efektowna
      g- komentator gazety sie zmeczyl napisal raz w 1 min i raz w 9 ...ciezka byla
      to praca i teraz popija wode.

      12min
      Brak relacji na obu portalach

      13min
      o-Włodarczyk wycofał głową piłkę prosto pod nogi Preiksaitisa, który pognał na
      bramkę Legii, ale zagubił się przed polem karnym
      g- komentator gazety zapala sobie papierosa ...i nie ma czasu nic pisac

      14min
      brak relacji na obu portalach

      15min
      o-ba razie mecz jest wyrównany. Trwa zacięta walka w środku pola, której Legia
      nie potrafi wygrać. W szeregach gospodarzy widoczny jest brak Łukasza Surmy
      g- minuta Zamieszanie pod bramką Świtu po podaniu Vukovica. Saganowski nie
      sięgnął piłki. Pesković na raty łapie piłkę.

      16min
      o- Vukovic wrzucił piłkę z prawego skrzydła w pole karne, głową nie sięgnął jej
      Saganowski, ale błąd popełnił również Gorszkow i dopiero Peskovic wyskakując z
      bramki zażegnał niebezpieczeństwo
      g- komentator gazety dlubie sobie w nosie

      17min
      brak relacji na obu portalach

      18 min
      o- Sokołowski II bardzo ładnie dośrodkował z prawego skrzydła, Saganowski zgrał
      piłkę głową do Włodarczyka, ale Cios zdążył z interwencją i wybił futbolówkę w
      pole
      g- juz mi brakuje pomyslow co moze robic komentator gazety zamiast pisac relacje

      19min
      brak relacji na obu portalach

      20min
      o- brak relacji
      g- Z boiska znoszony na noszach kontuzjowany Wyczałkowski, po chwili wraca.

      21min
      o- niecelny strzał głową Jacka z 10 metrów po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, z
      prawego skrzydła
      g cisza !!!

      22min
      o-brak relacji
      g-minuta Dla Świtu. Po podaniu Zganiacza, główkuje Cios. Niecelnie.
      • fdj Re: Porownanie ...ocencie sami 14 05 Legia-Swit 15.05.04, 09:17
        atob napisał:

        > 22min
        > o-brak relacji
        > g-minuta Dla Świtu. Po podaniu Zganiacza, główkuje Cios. Niecelnie.

        Za cios główką powinna być czerwona kartka...
        No ale cios był niecelny, więc to chyba dlatego...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka