roman_j
19.06.02, 08:26
Mam propozycję dla wszystkich, którym leży na sercu czystość naszego forum. Co
jakiś czas, jak bumerang wraca na tym podforum sprawa dużych ilości spamu
zalegającego na forum Wrocław. Niedawno przeczytałem tutaj, że
warszawska "wierchuszka" forum jest w tej sprawie bezradna. Wygląda więc na to,
że sprawę trzeba załatwić oddolnie. Ja już zacząłem i zachęcam do
naśladownictwa oraz rozpropagowania tej idei na innych forach regionalnych.
Pomysł jest banalnie prosty. Codziennie rano wysyłam na adres:
listy@wroclaw.agora.pl list elektroniczny identycznej treści, w którym wyrażam
ubolewanie z powodu sytuacji na wrocławskim forum, proszę o zajęcie się sprawą
i deklaruję, że będę tak pisał, aż sprawa zostanie załatwiona. Na razie efektów
nie widać, ale jeżeli znajdzie się więcej osób chcących się do mnie przyłączyć,
to kto wie, czy wkrótce na forum Wrocław nie zapanuje ład i porządek ku
zadowoleniu nasz wszystkich i samych Wrocławian. :-))