Dodaj do ulubionych

Sposób na WROCŁAW

19.06.02, 08:26
Mam propozycję dla wszystkich, którym leży na sercu czystość naszego forum. Co
jakiś czas, jak bumerang wraca na tym podforum sprawa dużych ilości spamu
zalegającego na forum Wrocław. Niedawno przeczytałem tutaj, że
warszawska "wierchuszka" forum jest w tej sprawie bezradna. Wygląda więc na to,
że sprawę trzeba załatwić oddolnie. Ja już zacząłem i zachęcam do
naśladownictwa oraz rozpropagowania tej idei na innych forach regionalnych.
Pomysł jest banalnie prosty. Codziennie rano wysyłam na adres:
listy@wroclaw.agora.pl list elektroniczny identycznej treści, w którym wyrażam
ubolewanie z powodu sytuacji na wrocławskim forum, proszę o zajęcie się sprawą
i deklaruję, że będę tak pisał, aż sprawa zostanie załatwiona. Na razie efektów
nie widać, ale jeżeli znajdzie się więcej osób chcących się do mnie przyłączyć,
to kto wie, czy wkrótce na forum Wrocław nie zapanuje ład i porządek ku
zadowoleniu nasz wszystkich i samych Wrocławian. :-))
Obserwuj wątek
    • Gość: Galba A mogę wiedzieć dlaczego W-w tak cię podnieca? IP: 213.17.161.* 19.06.02, 11:28
      Jakieś kompleksy?

      Galba

      ---

      roman_j napisał(a):

      > Mam propozycję dla wszystkich, którym leży na sercu czystość naszego forum. Co
      > jakiś czas, jak bumerang wraca na tym podforum sprawa dużych ilości spamu
      > zalegającego na forum Wrocław. Niedawno przeczytałem tutaj, że
      > warszawska "wierchuszka" forum jest w tej sprawie bezradna. Wygląda więc na to,
      >
      > że sprawę trzeba załatwić oddolnie. Ja już zacząłem i zachęcam do
      > naśladownictwa oraz rozpropagowania tej idei na innych forach regionalnych.
      > Pomysł jest banalnie prosty. Codziennie rano wysyłam na adres:
      > listy@wroclaw.agora.pl list elektroniczny identycznej treści, w którym wyrażam
      > ubolewanie z powodu sytuacji na wrocławskim forum, proszę o zajęcie się sprawą
      > i deklaruję, że będę tak pisał, aż sprawa zostanie załatwiona. Na razie efektów
      >
      > nie widać, ale jeżeli znajdzie się więcej osób chcących się do mnie przyłączyć,
      >
      > to kto wie, czy wkrótce na forum Wrocław nie zapanuje ład i porządek ku
      > zadowoleniu nasz wszystkich i samych Wrocławian. :-))

      • roman_j Re: A mogę wiedzieć dlaczego W-w tak cię podnieca? 19.06.02, 12:41
        Gość portalu: Galba napisał(a):

        > Jakieś kompleksy?
        >
        > Galba

        Żadnych, a u Ciebie? :-)))
        • Gość: Galba Re: A mogę wiedzieć dlaczego W-w tak cię podnieca? IP: 213.17.161.* 19.06.02, 12:57
          roman_j napisał(a):

          > Gość portalu: Galba napisał(a):
          >
          > > Jakieś kompleksy?
          > >
          > > Galba
          >
          > Żadnych, a u Ciebie? :-)))

          Żadnych, dlatego mam w nosie to co się dzieje na forum, dajmy na to, tczewskim.

          Galba
          • roman_j Re: A mogę wiedzieć dlaczego W-w tak cię podnieca? 20.06.02, 08:25
            Gość portalu: Galba napisał(a):

            > roman_j napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: Galba napisał(a):
            > >
            > > > Jakieś kompleksy?
            > > >
            > > > Galba
            > >
            > > Żadnych, a u Ciebie? :-)))
            >
            > Żadnych, dlatego mam w nosie to co się dzieje na forum, dajmy na to, tczewskim.
            >
            > Galba

            To nie jest konsekwencja braku kompleksów. Raczej kwestia ograniczenia
            zainteresowań do czubka własnego nosa. Ale jeżeli to Ci odpowiada, to fajnie.
            Tyle, że naprawdę nie trzeba o tym pisać. ;-))
            Pozdrawiam. :-))
            • Gość: Jureek Re: A mogę wiedzieć dlaczego W-w tak cię podnieca? IP: 62.8.156.* 20.06.02, 09:03
              roman_j napisał(a):

              > To nie jest konsekwencja braku kompleksów. Raczej kwestia ograniczenia
              > zainteresowań do czubka własnego nosa. Ale jeżeli to Ci odpowiada, to fajnie.
              > Tyle, że naprawdę nie trzeba o tym pisać. ;-))
              > Pozdrawiam. :-))

              To może opowiesz nam, co dzieje się na forum tczewskim, człowieku o
              nieograniczonych zainteresowaniach? A forum Olecka też Cię interesuje? To było
              oczywiście pytanie retoryczne, wiadomo przecież, że Cię interesuje, przecież nie
              ograniczasz swoich zainteresowań do czubka własnego nosa ;-)
              Pozdrawiam
              Jurek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka