Gość: vida
IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl
25.07.02, 10:52
czy nie mozna zablokowac,albo przynajmniej czesciowo skasowac postow kolejnej
psychopatki (psychopaty?) o nicku "Rosa" grasujacej na forum Nieplodnosc ?
patrz watek "Stracilismy blizniaki" i nastepne.
to przekracza wszelkie granice