Dodaj do ulubionych

forum NIEPLODNOSC interwencja !

IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 25.07.02, 10:52
czy nie mozna zablokowac,albo przynajmniej czesciowo skasowac postow kolejnej
psychopatki (psychopaty?) o nicku "Rosa" grasujacej na forum Nieplodnosc ?

patrz watek "Stracilismy blizniaki" i nastepne.

to przekracza wszelkie granice
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka