Dodaj do ulubionych

DO ADMINA ! BARDZO PILNE !!!!

03.08.02, 15:52
Bardzo prosze na zerkniecie na:
www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=13&w=2612186
Osobnik nawojuje do zabicia Papieza podczas Jego wizyty w Polsce. Motywuje to
w dodatku wulgarnymi argumentami.
Ten sam tekst poslal tez na inne dzialy, m.in. Spoleczenstwo.
Prosze o NATYCHMIASTOWA interwencje !
Pozdro
Mary
Obserwuj wątek
    • mary_z_danii Re: DO ADMINA ! BARDZO PILNE !!!! 03.08.02, 17:16
      No i co? Zadnej reakcji mimo tylu protestow?
      Nie mozecie tych watkow usunac??? Sa prawie na wszystkich forach !!!
      Nie jestem osoba wierzaca ani nawet pruderyjna, ale nawet mnie takie teksty
      odrzucaja. Szczegolnie wulgarne uzasadnienie checi zabojstwa.
      Usuwaliscie w trybie natychmiastowym teksty u duzo "lagodniejszej", choc rownie
      wulgarnej tresci. A teraz co?
      Do roboty, drodzy Admini !
      Pozdro
      Mary
      • prokocim1 Re: DO ADMINA ! BARDZO PILNE !!!! 03.08.02, 17:19
        cos mi sie wydaje ze trzeba bedzie poczekac do poniedzialku
        • mary_z_danii Do Prokocim 03.08.02, 17:23
          I jest to bardzo zalosne, moim skromnym zdaniem, tzn.perspektywa ewentualnego
          czekania do poniedzialku.
          Tym bardziej, ze jak pisalam wczesniej, teksty duzo "lagodniejsze", tzn.
          zawierajace pojedyncze wulgarne slowa byly usuwane NATYCHMIAST !!!
          Pozdro od Bardzo Zagniewanej Mary, Zaczynajacz Wierzyc w Wybiorcza Wolnosc Slowa
          • mikolaj7 Re: Do Prokocim 03.08.02, 17:33
            mary_z_danii napisała:

            > I jest to bardzo zalosne, moim skromnym zdaniem, tzn.perspektywa ewentualnego
            > czekania do poniedzialku.
            > Tym bardziej, ze jak pisalam wczesniej, teksty duzo "lagodniejsze", tzn.
            > zawierajace pojedyncze wulgarne slowa byly usuwane NATYCHMIAST !!!

            bo byl dzien powszedni. jak ktos pusci obelzywy watek o 14
            we wtorek to nie ma sie co dziwic, ze szybko znika.
      • mikolaj7 Re: DO ADMINA ! BARDZO PILNE !!!! 03.08.02, 17:22
        mary_z_danii napisała:

        > No i co? Zadnej reakcji mimo tylu protestow?
        > Nie mozecie tych watkow usunac??? Sa prawie na wszystkich forach !!!
        > Nie jestem osoba wierzaca ani nawet pruderyjna, ale nawet mnie takie teksty
        > odrzucaja. Szczegolnie wulgarne uzasadnienie checi zabojstwa.
        > Usuwaliscie w trybie natychmiastowym teksty u duzo "lagodniejszej", choc rownie
        >
        > wulgarnej tresci. A teraz co?
        > Do roboty, drodzy Admini !
        > Pozdro
        > Mary

        nie wszyscy pracuja w weekendy, wiec nie ma sie co
        obruszac. admin nie siedzi tu non-stop.

        choc byl kiedys pomysl, zeby to zmienic!!!
        • mary_z_danii Do Mikolaja 03.08.02, 17:25
          To znaczy co? Forum sie pilnuje *samo* w czasie weekendow? Od strony czysto
          technicznej tez???
          To sie nie ma co dziwic, czemu dziala (a raczej nie dziala lol) tak jak
          ostatnio ;)
          Pozdro anyway, nawet dla Adminow na weekendzie ;))
          • mikolaj7 Re: Do Mikolaja 03.08.02, 17:32
            mary_z_danii napisała:

            > To znaczy co? Forum sie pilnuje *samo* w czasie weekendow? Od strony czysto
            > technicznej tez???
            > To sie nie ma co dziwic, czemu dziala (a raczej nie dziala lol) tak jak
            > ostatnio ;)
            > Pozdro anyway, nawet dla Adminow na weekendzie ;))

            w ostatnie weekendy siedzieli tu nawet w nocy, dzisiaj ich
            nie ma. skoro forum juz dziala nie musza siedziec non-
            stop... w koncu oni tez musza czasem miec wolne..
            • mary_z_danii Re: Do Mikolaja 03.08.02, 17:43
              To ilu ich tam jest?
              • mikolaj7 Re: Do Mikolaja 04.08.02, 22:08
                mary_z_danii napisała:

                > To ilu ich tam jest?

                ok. 3... plus redakcje regionalne...
    • Gość: GG Re: DO ADMINA ! BARDZO PILNE !!!! IP: *.sympatico.ca 03.08.02, 18:58
      mary_z_danii napisała:

      > Bardzo prosze na zerkniecie na:
      .
      > Ten sam tekst poslal tez na inne dzialy, m.in. Spoleczenstwo.
      > Prosze o NATYCHMIASTOWA interwencje !
      > Pozdro
      > Mary

      Dolaczam sie sie do tej interwencji tj poprostu niedopuszczalne !!!
      bardzo zasmucona i zszokowana GG
    • kriss.forum Re: DO ADMINA ! BARDZO PILNE !!!! 03.08.02, 19:11
      Na krakowskim forum usunęli już ten wątek.

      --
      Kriss.
      • mary_z_danii Re: DO ADMINA ! BARDZO PILNE !!!! 03.08.02, 19:25
        To znaczy, ze w Krakowie maja adminow dzialajacych non-stop ;)
        Dzieki za Twoje info i pozdro :)
        Mary
        • prokocim1 Re: DO ADMINA ! BARDZO PILNE !!!! 03.08.02, 21:08
          mary_z_danii napisała:

          > To znaczy, ze w Krakowie maja adminow dzialajacych non-stop ;)
          > Dzieki za Twoje info i pozdro :)
          > Mary

          Nie zawsze non-stop, nasz admin byl na wakacjach chyba ze dwa tygodnie i
          dopiero wrocil.
      • mary_z_danii Do kriss.forum 03.08.02, 19:31
        ..ale watek jest caly czas na np. forum katowickim, a nadawca byl z Gliwic.
        Jakie to wszystko jest chore !
    • zdzicha 1:0 dla Mikolaja 03.08.02, 22:47
      To jest bardzo powazny argument dla Mikołaja, który chce zostać dyżurnym lotnym
      adminem. Weekend, jak wiemy z doświadczenia, jest czasem odpoczynku dla
      etatowych adminow, co, jak widać, zostało wykorzystane.

      Sprawa dla prokuratora nadaje sie elegancko, bardzo łatwo jest sprawdzić, czy
      podpisany jest autorem tekstów, trzeba tylko trochę inicjatywy.

      zdrv
      zdzicha
      -------
      "Nie zgnębi mnie byle przytyk,
      w dupie miejsce mam dla krytyk..."
      Sztaudynger J.
      • mary_z_danii Do Zdzichy 03.08.02, 23:09
        Osobiste rozgrywki miedzy forumowiczami (i ewentualnie adminami) naprawde mnie
        nie interesuja.
        Jedyne, czego oczekuje to usuniecie wymienionego przeze mnie watku.
        Pozdro
        Mary
      • eela Re: 1:0 dla Mikolaja 03.08.02, 23:10
        zdzicha napisała:

        > Sprawa dla prokuratora nadaje sie elegancko, bardzo łatwo jest sprawdzić, czy
        > podpisany jest autorem tekstów, trzeba tylko trochę inicjatywy.

        Na pewno podpisany nie jest autorem tekstów, raczej podpisuje sie nazwiskiem
        kogoś, kto mu się naraził. I bardzo prawdopodobne, ze pisze z kafejki
        internetowej.
        • zdzicha Re: 1:0 dla Mikolaja 03.08.02, 23:39
          eela napisała:

          > Na pewno podpisany nie jest autorem tekstów, raczej podpisuje sie nazwiskiem
          > kogoś, kto mu się naraził. I bardzo prawdopodobne, ze pisze z kafejki
          > internetowej.

          Pani Eelu, ja nie twierdzę, że podpisany jest autorem, ale nalezy tak
          podejrzewać. Jezeli ja się pod jakimś tekstsem podpisuję zdzicha, to należy
          wnioskowac, ze to ja, zdzicha, pisałam. Nie można z miejsca zakładać, że sie
          komuś naraziłam i ten ktos robi mi kuku piszac tu na forum podpisując się jako
          ja.
          Najpierw należy sprawę sprawdzić dostępnymi środkami, później wyciągać wnioski
          i konsekwencje. Zapewniam panią, ze jest to łatwe jak gotowanie wody w czajniku
          elektrycznym.

          zdrv
          zdzicha
          -------
          "Nie zgnębi mnie byle przytyk,
          w dupie miejsce mam dla krytyk..."
          Sztaudynger J.
          • Gość: acton Re: 1:0 dla Mikolaja IP: 62.233.208.* 04.08.02, 00:05
            Na forum towarzyskim i katowickim koleś podisał się tez nazwiskiem Jadwiga... i
            ktoś tam jeszcze w równie wulgarnych postach. Jest w 100% pewne, że jest to ta
            sama osoba i podszywa się pod inne osoby. Nowy z forum motoryzacyjnego nawet
            namierzył kolesia, a nie ejst to b. trudne.


            "Gość nadaje z kawiarenki internetowej przy ul. Raciborskiej 1 w Gliwicach.
            Lokal zarejestrowany jest na Grzegorza Lichwę.
            mail:grzes@uninet.gliwice.pl
            Tel.0-32 2314616.
            Czy właściciel mógłby ustalić kto to jest? Bo inaczej może zostać uznany za
            wspólnika w przestępstwie."






          • eela Re: 1:0 dla Mikolaja 04.08.02, 00:28
            zdzicha napisała:

            > Pani Eelu, ja nie twierdzę, że podpisany jest autorem, ale nalezy tak
            > podejrzewać. Jezeli ja się pod jakimś tekstsem podpisuję zdzicha, to należy
            > wnioskowac, ze to ja, zdzicha, pisałam.

            Owszem, ale tylko jako osoba zalogowana. A jako gość portalu (a taki przypadek
            tu mamy) to ja tez moge sie podpisac zdzicha.


            Nie można z miejsca zakładać, że sie
            > komuś naraziłam i ten ktos robi mi kuku piszac tu na forum podpisując się
            jako
            > ja.

            Faktycznie nie mozna, ale jeszcze nie widziałam, zeby ktos na forum podał
            wszystkie swoje dane, łącznie z telefonem.

            > Najpierw należy sprawę sprawdzić dostępnymi środkami, później wyciągać
            wnioski
            > i konsekwencje. Zapewniam panią, ze jest to łatwe jak gotowanie wody w
            czajniku
            >
            > elektrycznym.

            Jest proste, zostało juz wcześniej sprawdzone, facet pisze z kafejki
            internetowej. Jest o tym kilka wątków niżej.

    • koteczek_m wlasnie mowili o tym w TV 04.08.02, 15:54
      Konkretnie w wiadomosciach na Polsacie.
      Ponoc policja ma zamiar dobrac sie do goscia.
      I dobrze, niech i inni, jemu podobni trzęsą portkami.
      • mary_z_danii Re: wlasnie mowili o tym w TV 04.08.02, 16:23
        Dzieki za info. No i prosze, jak za dotknieciem czarodziejskiej rózdzki,
        poznikaly te durne teksty z wiekszosci forow na GW (choc nie wiem, moze i
        zniknely wczesniej). Bo i w sumie obciach dla GW bylby ;))
        Czyli Admin czuwa ;) ale moglby przynajmniej odpowiedziec na nasze, tzn.
        forumowiczow protesty wysylane juz od wczoraj...
        Pozdro
        • Gość: MM Admini to lenie IP: *.ny5030.east.verizon.net 04.08.02, 19:34
    • maas Re: DO ADMINA ! BARDZO PILNE !!!! 05.08.02, 11:26
      Wszystkie posty usunelismy, przeciwko autorowi podjete zostaly kroki prawne.
      Najprawdopodobniej autorem nie jest osoba podpisana pod tekstem.
      • eela Re: DO ADMINA ! BARDZO PILNE !!!! 05.08.02, 11:34
        Ale ile czasu to trwało. Chyba tylko redakcja krakowska usuneła szybko. W
        Warszawie mimo wysłanego maila do Stołka trzeba było czekać 12 godzin. Wtedy
        zniknął wątek ze wszystkich forów, więc zadna zasługa naszej redakcji.
        • maas Re: DO ADMINA ! BARDZO PILNE !!!! 05.08.02, 13:00
          Dyzurni beda teraz zwracac uwage na forum przez caly czas. Prosimy tez o
          zglaszanie podobnych spraw na Forum o Forum, które beda czytac dyzurni, a nie
          poczta - w weekendy, kiedy nie wszyscy sa w pracy, maile wysylane na rozne
          adresy moga nie byc przekazywane odpowiednim osobom.
          • eela Re: DO ADMINA ! BARDZO PILNE !!!! 05.08.02, 13:36
            Wg. wyjasnien Stołka nasz red. dyz. nie miał uprawnien do czyszczenia.
            Natomiast jeśli chodzi w ogóle o zgłaszanie, to własnie na Forum o forum było
            pierwsze zgłoszenie, ale pewnie nie było dyżurnego.
            • robert_c Re: DO ADMINA ! BARDZO PILNE !!!! 05.08.02, 17:33
              A ja wezmę w obronę adminów.

              Jak swego czasu usunięto jakieś teksty kagana, to ten pluł się, że GW uprawia
              cenzurę. Bredził coś o wolności i demokracji.
              Niedługo wysłany zostanie 3 milionowy post. Admini nie są w stanie czytać
              wszystkiego. Fakt - ten sporny post od razu rzucał się w oczy i w tym wątku
              szybko mary zgłosiła jego plugawość.

              Pytanie tylko, czy ponad 12 godzinna reakcja to duzo, czy mało.
              Raczej nie przypominam sobie, by podobne zdarzenie miało miejsce na forum GW -
              była tylko ośla ławka. Trudno więc wymagać, by ktoś dzień i noc, świątek,
              piątek śledził posty, zczytywał i usuwał lub nie.
              A może każdy post nim ukaze się na forum najpierw powinien być ocenzurowany
              przez dyżurnego admina?

              Moim zdaniem admini zadziałali prawidłowo i w miarę szybko. Choć mogli trochę
              szybciej.

              Obawiam się tylko, że teraz nastąpi nakaz logonowania się i nie będzie już
              można wysyłać postów jako gość portalu (a ja tak nie lubię się logonować).
              Tyle, że zakładając konto w portalu GW można podać fałszywe dane.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka