yavorius 22.07.05, 09:56 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=29678 "Wątek imieninowy", nie ma w usuniętych, nie ma w oślej. Co się dzieje? Link Zgłoś Obserwuj wątek
anaiss Re: Wcięło wątek na forum prywatnym 22.07.05, 10:07 prywatne to chyba rządzą się innymi prawami Link Zgłoś
yavorius wiem jakimi się rządzą 22.07.05, 10:18 bo jestem adminem tego forum, ale nie znaczy to że wątki mają znikać;) Link Zgłoś
anaiss Re: wiem jakimi się rządzą 22.07.05, 11:42 to fatalnie, bo właśnie chciałam napisać Ci, byś skontaktował się z adminem :-) Jest gdzieś w regulaminie forum, że nawet na prywatnych forach admini gazetowi w przypadku bezczynności admina danego forum mogą podejmować interwencję i wycinać wątki, jeśli łamią one regulamin. Link Zgłoś
anaiss Re: wiem jakimi się rządzą 22.07.05, 11:49 Patrz: pkt 14 Regulaminu Forum Prywatnego Gazeta.pl forum.gazeta.pl/forum/1904849,62605,1621261.html Link Zgłoś
yavorius Anaiss 22.07.05, 11:56 Aaaaaaaaaaaa!!! Ten wątek niczego nie łamał, po prostu zaginął :( Link Zgłoś
anaiss Re: Anaiss 22.07.05, 12:09 nie chcę być nudna, ale może próbuj napisać na abuse, choć nie jestem przekonana, czy uda Ci się znaleźć tam odpowiedź Link Zgłoś
jabbur Re: Wcięło wątek na forum prywatnym 22.07.05, 12:56 Szukam i też nie widzę. Pamiętasz autora/datę założenia? j/a Link Zgłoś
yavorius Autorem jestem ja 22.07.05, 12:57 A data założenia, kurczę, maj albo czerwiec, nie kojarzę :-( Było na nim ze 40 wpisów. Link Zgłoś
bartoszcze Re: Wcięło wątek na forum prywatnym 22.07.05, 13:13 a masz możliwość przenoszenia wątków? Link Zgłoś
yavorius kto? ja? 22.07.05, 13:14 Tak, mam, mogę przenosić wątki między kilkoma forami, z racji uprawnień na dwa fora gazetowe, ale na pewno tego nie zrobiłem, tym bardziej że na tamtych forach również szukałem (bo pierwsze co, to pomyślałem że to ja przeniosłem gdzieś w świat). Link Zgłoś
umfana Yavorius- to psikus jednego z naszych :o) 22.07.05, 14:17 Pewnie ktoś z naszych zabrał na swoje forum ... Ja mogę "kraść" z Twojego forum na swoje, ale to nie ja zrobiłam :o) Link Zgłoś
yavorius Znalazł się 22.07.05, 14:21 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11999&w=24605695 A ja wyszedłem na głupka. Przepraszam za interwencję w tej sprawie. Link Zgłoś
umfana To przepraszam naszych :o))) 22.07.05, 14:23 Oj wredota ze mnie .. taaakie posądzenie :o))) Link Zgłoś
yavorius Ty ich nie przepraszaj 22.07.05, 14:27 Ty ich ochrzań, bo to oni. A ja tu na głupka wychodzę :( Link Zgłoś
umfana Re: Ty ich nie przepraszaj 22.07.05, 14:30 Czyli jednak nie zawiodła mnie intuicja kobieca :o))) Link Zgłoś
anaiss Re: Ty ich nie przepraszaj 22.07.05, 14:48 yavorius napisał: > Ty ich ochrzań, bo to oni. A ja tu na głupka wychodzę :( nie bądź dla siebie taki surowy ;) Link Zgłoś