Dodaj do ulubionych

Wcięło wątek na forum prywatnym

22.07.05, 09:56
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=29678
"Wątek imieninowy", nie ma w usuniętych, nie ma w oślej. Co się dzieje?
Obserwuj wątek
    • anaiss Re: Wcięło wątek na forum prywatnym 22.07.05, 10:07
      prywatne to chyba rządzą się innymi prawami
      • yavorius wiem jakimi się rządzą 22.07.05, 10:18
        bo jestem adminem tego forum, ale nie znaczy to że wątki mają znikać;)
        • anaiss Re: wiem jakimi się rządzą 22.07.05, 11:42
          to fatalnie, bo właśnie chciałam napisać Ci, byś skontaktował się z adminem :-)
          Jest gdzieś w regulaminie forum, że nawet na prywatnych forach admini gazetowi
          w przypadku bezczynności admina danego forum mogą podejmować interwencję i
          wycinać wątki, jeśli łamią one regulamin.
          • anaiss Re: wiem jakimi się rządzą 22.07.05, 11:49
            Patrz: pkt 14 Regulaminu Forum Prywatnego Gazeta.pl

            forum.gazeta.pl/forum/1904849,62605,1621261.html
            • yavorius Anaiss 22.07.05, 11:56
              Aaaaaaaaaaaa!!!

              Ten wątek niczego nie łamał, po prostu zaginął :(
              • anaiss Re: Anaiss 22.07.05, 12:09
                nie chcę być nudna, ale może próbuj napisać na abuse, choć nie jestem
                przekonana, czy uda Ci się znaleźć tam odpowiedź
                • yavorius Ależ nie jesteś nudna:) /nt 22.07.05, 12:24
    • jabbur Re: Wcięło wątek na forum prywatnym 22.07.05, 12:56
      Szukam i też nie widzę. Pamiętasz autora/datę
      założenia?
      j/a
      • yavorius Autorem jestem ja 22.07.05, 12:57
        A data założenia, kurczę, maj albo czerwiec, nie kojarzę :-(

        Było na nim ze 40 wpisów.
      • bartoszcze Re: Wcięło wątek na forum prywatnym 22.07.05, 13:13
        a masz możliwość przenoszenia wątków?
        • yavorius kto? ja? 22.07.05, 13:14
          Tak, mam, mogę przenosić wątki między kilkoma forami, z racji uprawnień na dwa
          fora gazetowe, ale na pewno tego nie zrobiłem, tym bardziej że na tamtych
          forach również szukałem (bo pierwsze co, to pomyślałem że to ja przeniosłem
          gdzieś w świat).
          • umfana Yavorius- to psikus jednego z naszych :o) 22.07.05, 14:17
            Pewnie ktoś z naszych zabrał na swoje forum ...
            Ja mogę "kraść" z Twojego forum na swoje, ale to nie ja zrobiłam :o)
            • yavorius Nie zabrał 22.07.05, 14:20
              Bo znalazłbym posta w wyszukiwarce...
              • yavorius Znalazł się 22.07.05, 14:21
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11999&w=24605695
                A ja wyszedłem na głupka. Przepraszam za interwencję w tej sprawie.
                • umfana To przepraszam naszych :o))) 22.07.05, 14:23
                  Oj wredota ze mnie .. taaakie posądzenie :o)))
                  • yavorius Ty ich nie przepraszaj 22.07.05, 14:27
                    Ty ich ochrzań, bo to oni. A ja tu na głupka wychodzę :(
                    • umfana Re: Ty ich nie przepraszaj 22.07.05, 14:30
                      Czyli jednak nie zawiodła mnie intuicja kobieca :o)))
                    • anaiss Re: Ty ich nie przepraszaj 22.07.05, 14:48
                      yavorius napisał:

                      > Ty ich ochrzań, bo to oni. A ja tu na głupka wychodzę :(

                      nie bądź dla siebie taki surowy ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka