Dodaj do ulubionych

Chyba jest jakaś awaria

18.09.02, 15:04
Zamiast nagłówków forów mam cyferki, zniknęły podforum.
Obserwuj wątek
    • tebe Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 15:04
      Wiemy, walczymy.
      • eela Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 15:08
        Życzę zwycięstwa!
        • gosia-s Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 15:17
          eela napisała:

          > Życzę zwycięstwa!

          Ja też. Bo nie mogę się dostać na swoje miejskie forum... :-(
      • bykk Re: do T.B. 18.09.02, 15:15
        T.B.,masz nadzieję na zwycięstwo w tej walce:))?
        Bo wiesz,ja walczę,walczę i zwycięstwa nie widać:).
        A może Maas-ówka przyniosła "urlopówkę" i walczycie?:)
        pozdrawiam
        hej!
      • poziomk Re: Chyba jest jakas´ awaria 18.09.02, 15:24
        Jest tu pewna prawidlowosc, wszelkie zmiany, awarie sa o stalej porze -
        15:02
        • zdzicha Re: Chyba jest jakas´ awaria 18.09.02, 21:45
          poziomk napisał:

          > Jest tu pewna prawidlowosc, wszelkie zmiany, awarie sa o stalej porze -
          > 15:02

          Bo oni się tam cały dzień obijają, o 15.00 przychodzi szef i od progu
          wrzeszczy: czemu tu jeszcze nic nie zrobione?!?! No i jak sie wszyscy na raz
          wezmą do roboty, to wychodzi to, co widać :)
    • aric Zabić bestię:) 18.09.02, 15:19
      Redaktorzy. Do boju. Walczyc zaciekle.:)
    • hubar Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 15:43
      Do boju do boju do boju Admini! :-)

      powodzenia
    • ixtlilto Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 15:58
      Pepsi cola, cola pepsi, MAAS, DJ i TEBE są najlepsi!

      NIECH MOC BĘDZIE W WAMI!
      • Gość: Niech Re: Chyba jest jakaś akwaria IP: 217.197.165.* 18.09.02, 16:15
        No wlasnie, a propos pepsi, gdzie jest forum Napoje?!
        • tebe Re: Chyba jest jakaś akwaria 18.09.02, 16:23
          Jego brak jest elementem większej tragedii, której właśnie doświadczamy.
          • Gość: Niech Re: Ryba jest jakaś akwaria IP: 217.197.165.* 18.09.02, 16:25
            Kazdy ma taka tragedie, na jaka zasluzyl.
            • tebe Re: Rysa jest jakaś akwaria 18.09.02, 16:32
              Żeby tak było.
            • m.in ehh 18.09.02, 16:33
              czy nadejdzie kiedys taki tydzień, ze forum nie bedzie sie sypać??
              jeden tydzień, plizzzz
    • oko_jeza Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 16:30
      no właśnie, ja też nie mogę się dostać na moje gliwickie forum :(
      pomocy!
      • tebe Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 16:33
        www2.gazeta.pl/forum/790620,30353,790602.html?f=94
    • yhwh Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 16:32
      znowu ten sam problem - brak dostepu do forow mniejszych miast
      zdarza sie to nie po raz pierwszy - ZROBCIE Z TYM COS DO DIASKA!!!!
      • kropka. Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 16:37
        O co chodzi z tym linkiem, tebe? O tego neandertalczyka? To znaczy - w kamieniu
        wykuwacie nasze posty, czy jak?
        pozdrawiam
        • tebe Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 16:41
          Tego chwilowo nie widać ale to forum Gliwice.
          • draconessa Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 16:45
            a podfora warszawskie??? tez gdzies sa??? TB, slonko nasze, zrobcie cos z tym
            fantem:))))
            • tebe Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 16:50
              Mokotów
              www2.gazeta.pl/forum/790620,30353,790602.html?f=289Ochota
              www2.gazeta.pl/forum/790620,30353,790602.html?f=298
              292
              Warszawa Praga Południe

              297
              Praga Północ

              288
              Warszawa Śródmieście
              • tebe Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 16:51
                Mokotów oczywiście
                www2.gazeta.pl/forum/790620,30353,790602.html?f=289
                • kropka. Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 17:06
                  To się nazywa "ręczne sterowanie", czyli wychodzi na moje: portal chodzi na
                  korbelkę, a admini po czcioneczce nasze posty składają. Paletka się rozsypała,
                  bo Pyzia poślizgnęła się na posadzce, na którą upadł wcześniej kotlecik dj'a.
                  Zgadłam?
                  I proszę mi nie wmawiać, że jestem blondynką.
                  pozdrawiam
                  • eela Re: Kropka, uwazaj! :-) 18.09.02, 17:12
                    Kropko, na Pyzię to uwazaj, bo ma ostrą klawiaturę :-)).
                    • kropka. Re: Kropka, uwazaj! :-) 18.09.02, 17:26
                      Pyzia to Pyzia. Ma tyle wspólnego z zapyzieniem, że jak coś jest zapyziałe, to
                      Pyzia musi się nieźle narobić przy odpyzianiu. Czyli związek Pyzi z zapyzieniem
                      jest taki sam, jak kropki z kropieniem.
                      Jejku, co Wy tacy niekumaci dzisiaj???
                      pozdrowionka dla Pyzi :-)
                      • eela Re: Kropka, uwazaj! :-) 18.09.02, 23:33
                        Alez ja nie mówię, ze Pyzia jest zapyziała! :-). Uchowaj, Boże! Wręcz
                        przeciwnie!. Mam nadzieje,że ona tu nie przyjdzie, a jak już będzie, to
                        przynajmniej nie odczyta tak jak Ty :-))

                        ps. myślisz, ze DJ celowo te kotlety upuścił?
                        • kropka. Re: Kropka, uwazaj! :-) 19.09.02, 11:02
                          Czekaj, musze poczytać os poczatku, bo juz sie zgubiłam.
                          • kropka. Re: Kropka, uwazaj! :-) 19.09.02, 11:09
                            Nie. Upuścił kotlecika, bo go pijawka ugryzła w łydkę. Jedna z tych, co je
                            Pyzia z artystów kąpiących się w błocie, zeskrobuje.
                            • eela Re: Kropka, uwazaj! :-) 19.09.02, 11:32
                              Myślałam, ze te kotleciki to w pracy....
                              • kropka. Re: Kropka, uwazaj! :-) 19.09.02, 13:50
                                pewnie że w pracy. Przecież Pyzia nie skrobie tych pijawek rencami. Obrzydliwe
                                w dotyku. One spadają z artystów na gwizdek Pyzi. Takie są wytresowane. Jedna
                                tak się do Pyzi przywiązała, że za nic nie chce w błocie siedzieć, tylko za
                                Pyzią do roboty gania. Ale jeść musi. Drugie śniadanie należy się pijawce jak
                                psu zupa. No i upatrzyła sobie DJ'a. Widać, najsłodszy wśród adminów.
                                I cap! w łydkę. DJ'em zatrzęsło. A potem już lawiniasto: kotlecik na marmury -
                                Pyzia na kotlecik - czcionki yep! - awaria forum - my w krzyk - a dalej
                                wiadomo. Tebe podrzucał na bieżąco, co spod szaf wyciągnęli.
                                I tyle.
                                pozdrawiam

                                • eela Re: Kropka, uwazaj! :-) 19.09.02, 14:43
                                  kropka. napisała:

                                  > Drugie śniadanie należy się pijawce jak
                                  > psu zupa. No i upatrzyła sobie DJ'a. Widać, najsłodszy wśród adminów.

                                  Najsłodszy? Najbardziej rogaty! :-)

                                  > I cap! w łydkę. DJ'em zatrzęsło. A potem już lawiniasto: kotlecik na marmury -

                                  > Pyzia na kotlecik - czcionki yep! - awaria forum - my w krzyk - a dalej
                                  > wiadomo. Tebe podrzucał na bieżąco, co spod szaf wyciągnęli.

                                  Nagimnastykował się zdrowo.
                                  pozdrowienia
                                  • Gość: kropka. Re: Kropka, uwazaj! :-) IP: *.makolab.pl / *.mm.com.pl 19.09.02, 15:27
                                    eela napisała:

                                    > Najsłodszy? Najbardziej rogaty! :-)
                                    Jedno nie przeczy drugiemu. W zeszłym roku w Zamku Ujazdowskim była wystawa
                                    rzeźb z różnych pyszności. Między innymi był duży, czerwony byk z rogami z
                                    landrynek. Wprawdzie nie miał nic z DJ'a, bo nie miał znaczka forum GW, ale
                                    słodki musiał być do obrzydliwości. A rogi - imponujące!

                                    > Nagimnastykował się zdrowo.
                                    fakt. Gimnastyka to sport, sport to zdrowie. Z tego wniosek, że jak się forum
                                    sypie, to admini zdrowsi. A że w przyrodzie musi być równowaga, to gdy admini
                                    zdrowieją, to my wpadamy w nerwicę. Cholera! Nie dogodzisz.
                                    pozdrawiam
                • eela Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 17:09
                  Dzieki za namiary na Mokotów :-)
                  • Gość: Niech Re: Szyba jest jakaś awaria IP: 217.197.165.* 18.09.02, 17:14
                    No tak, macie swoje numerki, a ja z moim 524 to nawet w lotka nie moge zagrac.
                    • eela Re: Szyba jest jakaś awaria 18.09.02, 17:25
                      to graj w multi
                      • Gość: Niech Re: Szyba jest jakaś malaria IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.09.02, 19:20
                        Nie gram o jakies grosze. Wygram, pojde do sklepu, rano kac, znowu do sklepu,
                        znowu kac, znowu do sklepu - a tu kasy juz nie ma.
                        • eela Re: Szyba jest jakaś malaria 18.09.02, 21:48
                          ja nie mówię o groszach, życze 10-tki!
                          • Gość: Niech Re: Szuja jest jakaś malaria IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.09.02, 21:57
                            Dzieki, w duzym lotku to mozna tylko strzelic szostke, a dzis - [----].
                            Wszystko przez to [----]forum.
                            • eela Re: Szuja jest jakaś malaria 18.09.02, 23:25
                              Ale w multi 10-tkę. Próbuj i tu, może wygrasz chociaz na drobne wydatki
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka