sloggi 18.09.02, 15:04 Zamiast nagłówków forów mam cyferki, zniknęły podforum. Link Zgłoś Obserwuj wątek
gosia-s Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 15:17 eela napisała: > Życzę zwycięstwa! Ja też. Bo nie mogę się dostać na swoje miejskie forum... :-( Link Zgłoś
bykk Re: do T.B. 18.09.02, 15:15 T.B.,masz nadzieję na zwycięstwo w tej walce:))? Bo wiesz,ja walczę,walczę i zwycięstwa nie widać:). A może Maas-ówka przyniosła "urlopówkę" i walczycie?:) pozdrawiam hej! Link Zgłoś
poziomk Re: Chyba jest jakas´ awaria 18.09.02, 15:24 Jest tu pewna prawidlowosc, wszelkie zmiany, awarie sa o stalej porze - 15:02 Link Zgłoś
zdzicha Re: Chyba jest jakas´ awaria 18.09.02, 21:45 poziomk napisał: > Jest tu pewna prawidlowosc, wszelkie zmiany, awarie sa o stalej porze - > 15:02 Bo oni się tam cały dzień obijają, o 15.00 przychodzi szef i od progu wrzeszczy: czemu tu jeszcze nic nie zrobione?!?! No i jak sie wszyscy na raz wezmą do roboty, to wychodzi to, co widać :) Link Zgłoś
hubar Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 15:43 Do boju do boju do boju Admini! :-) powodzenia Link Zgłoś
ixtlilto Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 15:58 Pepsi cola, cola pepsi, MAAS, DJ i TEBE są najlepsi! NIECH MOC BĘDZIE W WAMI! Link Zgłoś
Gość: Niech Re: Chyba jest jakaś akwaria IP: 217.197.165.* 18.09.02, 16:15 No wlasnie, a propos pepsi, gdzie jest forum Napoje?! Link Zgłoś
tebe Re: Chyba jest jakaś akwaria 18.09.02, 16:23 Jego brak jest elementem większej tragedii, której właśnie doświadczamy. Link Zgłoś
Gość: Niech Re: Ryba jest jakaś akwaria IP: 217.197.165.* 18.09.02, 16:25 Kazdy ma taka tragedie, na jaka zasluzyl. Link Zgłoś
m.in ehh 18.09.02, 16:33 czy nadejdzie kiedys taki tydzień, ze forum nie bedzie sie sypać?? jeden tydzień, plizzzz Link Zgłoś
oko_jeza Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 16:30 no właśnie, ja też nie mogę się dostać na moje gliwickie forum :( pomocy! Link Zgłoś
tebe Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 16:33 www2.gazeta.pl/forum/790620,30353,790602.html?f=94 Link Zgłoś
yhwh Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 16:32 znowu ten sam problem - brak dostepu do forow mniejszych miast zdarza sie to nie po raz pierwszy - ZROBCIE Z TYM COS DO DIASKA!!!! Link Zgłoś
kropka. Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 16:37 O co chodzi z tym linkiem, tebe? O tego neandertalczyka? To znaczy - w kamieniu wykuwacie nasze posty, czy jak? pozdrawiam Link Zgłoś
tebe Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 16:41 Tego chwilowo nie widać ale to forum Gliwice. Link Zgłoś
draconessa Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 16:45 a podfora warszawskie??? tez gdzies sa??? TB, slonko nasze, zrobcie cos z tym fantem:)))) Link Zgłoś
tebe Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 16:50 Mokotów www2.gazeta.pl/forum/790620,30353,790602.html?f=289Ochota www2.gazeta.pl/forum/790620,30353,790602.html?f=298 292 Warszawa Praga Południe 297 Praga Północ 288 Warszawa Śródmieście Link Zgłoś
tebe Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 16:51 Mokotów oczywiście www2.gazeta.pl/forum/790620,30353,790602.html?f=289 Link Zgłoś
kropka. Re: Chyba jest jakaś awaria 18.09.02, 17:06 To się nazywa "ręczne sterowanie", czyli wychodzi na moje: portal chodzi na korbelkę, a admini po czcioneczce nasze posty składają. Paletka się rozsypała, bo Pyzia poślizgnęła się na posadzce, na którą upadł wcześniej kotlecik dj'a. Zgadłam? I proszę mi nie wmawiać, że jestem blondynką. pozdrawiam Link Zgłoś
eela Re: Kropka, uwazaj! :-) 18.09.02, 17:12 Kropko, na Pyzię to uwazaj, bo ma ostrą klawiaturę :-)). Link Zgłoś
kropka. Re: Kropka, uwazaj! :-) 18.09.02, 17:26 Pyzia to Pyzia. Ma tyle wspólnego z zapyzieniem, że jak coś jest zapyziałe, to Pyzia musi się nieźle narobić przy odpyzianiu. Czyli związek Pyzi z zapyzieniem jest taki sam, jak kropki z kropieniem. Jejku, co Wy tacy niekumaci dzisiaj??? pozdrowionka dla Pyzi :-) Link Zgłoś
eela Re: Kropka, uwazaj! :-) 18.09.02, 23:33 Alez ja nie mówię, ze Pyzia jest zapyziała! :-). Uchowaj, Boże! Wręcz przeciwnie!. Mam nadzieje,że ona tu nie przyjdzie, a jak już będzie, to przynajmniej nie odczyta tak jak Ty :-)) ps. myślisz, ze DJ celowo te kotlety upuścił? Link Zgłoś
kropka. Re: Kropka, uwazaj! :-) 19.09.02, 11:02 Czekaj, musze poczytać os poczatku, bo juz sie zgubiłam. Link Zgłoś
kropka. Re: Kropka, uwazaj! :-) 19.09.02, 11:09 Nie. Upuścił kotlecika, bo go pijawka ugryzła w łydkę. Jedna z tych, co je Pyzia z artystów kąpiących się w błocie, zeskrobuje. Link Zgłoś
kropka. Re: Kropka, uwazaj! :-) 19.09.02, 13:50 pewnie że w pracy. Przecież Pyzia nie skrobie tych pijawek rencami. Obrzydliwe w dotyku. One spadają z artystów na gwizdek Pyzi. Takie są wytresowane. Jedna tak się do Pyzi przywiązała, że za nic nie chce w błocie siedzieć, tylko za Pyzią do roboty gania. Ale jeść musi. Drugie śniadanie należy się pijawce jak psu zupa. No i upatrzyła sobie DJ'a. Widać, najsłodszy wśród adminów. I cap! w łydkę. DJ'em zatrzęsło. A potem już lawiniasto: kotlecik na marmury - Pyzia na kotlecik - czcionki yep! - awaria forum - my w krzyk - a dalej wiadomo. Tebe podrzucał na bieżąco, co spod szaf wyciągnęli. I tyle. pozdrawiam Link Zgłoś
eela Re: Kropka, uwazaj! :-) 19.09.02, 14:43 kropka. napisała: > Drugie śniadanie należy się pijawce jak > psu zupa. No i upatrzyła sobie DJ'a. Widać, najsłodszy wśród adminów. Najsłodszy? Najbardziej rogaty! :-) > I cap! w łydkę. DJ'em zatrzęsło. A potem już lawiniasto: kotlecik na marmury - > Pyzia na kotlecik - czcionki yep! - awaria forum - my w krzyk - a dalej > wiadomo. Tebe podrzucał na bieżąco, co spod szaf wyciągnęli. Nagimnastykował się zdrowo. pozdrowienia Link Zgłoś
Gość: kropka. Re: Kropka, uwazaj! :-) IP: *.makolab.pl / *.mm.com.pl 19.09.02, 15:27 eela napisała: > Najsłodszy? Najbardziej rogaty! :-) Jedno nie przeczy drugiemu. W zeszłym roku w Zamku Ujazdowskim była wystawa rzeźb z różnych pyszności. Między innymi był duży, czerwony byk z rogami z landrynek. Wprawdzie nie miał nic z DJ'a, bo nie miał znaczka forum GW, ale słodki musiał być do obrzydliwości. A rogi - imponujące! > Nagimnastykował się zdrowo. fakt. Gimnastyka to sport, sport to zdrowie. Z tego wniosek, że jak się forum sypie, to admini zdrowsi. A że w przyrodzie musi być równowaga, to gdy admini zdrowieją, to my wpadamy w nerwicę. Cholera! Nie dogodzisz. pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: Niech Re: Szyba jest jakaś awaria IP: 217.197.165.* 18.09.02, 17:14 No tak, macie swoje numerki, a ja z moim 524 to nawet w lotka nie moge zagrac. Link Zgłoś
Gość: Niech Re: Szyba jest jakaś malaria IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.09.02, 19:20 Nie gram o jakies grosze. Wygram, pojde do sklepu, rano kac, znowu do sklepu, znowu kac, znowu do sklepu - a tu kasy juz nie ma. Link Zgłoś
Gość: Niech Re: Szuja jest jakaś malaria IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.09.02, 21:57 Dzieki, w duzym lotku to mozna tylko strzelic szostke, a dzis - [----]. Wszystko przez to [----]forum. Link Zgłoś
eela Re: Szuja jest jakaś malaria 18.09.02, 23:25 Ale w multi 10-tkę. Próbuj i tu, może wygrasz chociaz na drobne wydatki Link Zgłoś