Dodaj do ulubionych

Protestuję!

27.04.07, 13:50
Protestuję przeciwko agresywnym reklamom, które uniemożliwiają czytanie i
pisanie postów! Do jasnej anielki, nie chcę inwestować z głową, nie chcę
wiedzieć, co potrafi mój portfel i nie chcę wypełniać po raz kolejny ankiety,
która daje mi po oczach czerwonymi kulkami! I nie chce mieć nic wspólnego z
portalem, na którym reklamuje się broń!
Obserwuj wątek
    • Gość: spoko Re: Protestuję! IP: *.smstv.pl 27.04.07, 15:32
      Wyłącz "java script", przydaję się tylko do oglądania filmów na youtube.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka