Gość: . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 00:57 zmiana sortowania watkow pod FF1.0.7 jest mozliwa tylko na pierwsza opcje z listy, potem lista ucieka w pizdu:)) (niezalogowany, odswiezany, pod MSIE 5.5 dziala jak nalezy) Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: . Re: sortowanie:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 01:06 w zasadzie to chyba wszystkich tych rozwijalnych list dotyczy.. Link Zgłoś
ols Re: w98, zanim ols o to zapyta:) n/t 08.08.07, 09:05 Ok, w każdym 1.0.7 to się przydarza. Zobaczymy, co da się zrobić. PS Przetestuj FF 2.0.6 - tam jest ok. Link Zgłoś
black_magic_women Podpinam sie z pytaniem 08.08.07, 10:16 choc nie wiem,czy chodzi o to samo;) Ale o sortowanie na pewno-otoz nie moge sortowac watkow np od najnowszego.bo tak mi to miga,ze nie udaje mi sie "zlapac" zeby najechac myszka Link Zgłoś