Dodaj do ulubionych

sortowanie:)

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 00:57
zmiana sortowania watkow pod FF1.0.7 jest mozliwa tylko na pierwsza opcje z
listy, potem lista ucieka w pizdu:))
(niezalogowany, odswiezany, pod MSIE 5.5 dziala jak nalezy)
Obserwuj wątek
    • Gość: . Re: sortowanie:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 01:06
      w zasadzie to chyba wszystkich tych rozwijalnych list dotyczy..
    • Gość: . w98, zanim ols o to zapyta:) n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 01:07
      • ols Re: w98, zanim ols o to zapyta:) n/t 08.08.07, 09:05
        Ok, w każdym 1.0.7 to się przydarza. Zobaczymy, co da się zrobić.

        PS Przetestuj FF 2.0.6 - tam jest ok.
        • black_magic_women Podpinam sie z pytaniem 08.08.07, 10:16
          choc nie wiem,czy chodzi o to samo;)
          Ale o sortowanie na pewno-otoz nie moge sortowac watkow np od najnowszego.bo tak
          mi to miga,ze nie udaje mi sie "zlapac" zeby najechac myszka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka