Gość: o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.08, 02:12 Na forum jest błąd. Gdzie mogę go zgłosić? Link Zgłoś Obserwuj wątek
drugie_wcielenie Re: Błąd 29.09.08, 08:58 czemu w takim razie sluzy fof ? ps. 'Posty lub wątki do wycięcia zgłoś na forum@agora.pl.' / na gorze, pod tytulem Link Zgłoś
snajper55 Re: Błąd 29.09.08, 15:46 jan-w napisał: > *Dyskusjom* o forum. Jak każde forum dyskusyjne. Trzeba chyba będzie uzupełnić nagłówki forów w wyjaśnienia, do czego dane forum służy, skoro są osoby, które takich rzeczy nie wiedzą. Albo nazwy zmienić. Zamiast "O forum" - "Forum służące do dyskusji o forum" ;) S. Link Zgłoś
drugie_wcielenie Re: Błąd 29.09.08, 10:30 sklaniam sie ku wypowiedzi janka dablju. sadze, ze powinienes napisac o tym tutaj, bo po pierwsze chodzi o forum, po drugie wlasciwie nie wiadomo co to jest za blad (byc moze zbyt blahy na odbiorcow kryjacych sie pod adresem forum@agora.pl) i w koncu po trzecie moglbys przedyskutowac to na tym forum. zatem sluchanie uzytkownika giwi to chyba najszybsza metoda, aby wyladowac na manowcach. Link Zgłoś
Gość: o Re: Błąd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.08, 12:53 dostałem maila że sprawa została przekazana programistom więc chyba podeszli do tego na poważnie, ale jak na razie błąd nadal jest. Link Zgłoś
drugie_wcielenie Re: Błąd 29.09.08, 13:23 swietnie. a tak generalnie, jaki to blad jest/byl ? Link Zgłoś
Gość: o Re: Błąd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.08, 14:04 Generalnie mówiąc forum ma pewną lukę. W zasadzie sam nie wiem na ile to może być niebezpieczne, ale myślę, że ktoś obeznany w temacie mógłby to wykorzystać. Więcej napisze jak usuną:) Link Zgłoś
Gość: o Re: Błąd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.08, 17:39 siwa napisała: > Już powinno jej nie być. to będę miał złą wiadomość tylko nie wiem czy mam znowu wysyłać ją na forum@agora.pl czy do kogoś bardziej konkretnego. Link Zgłoś
siwa Re: Błąd 29.09.08, 15:08 drugie_wcielenie napisał: > ze powinienes napisac o tym tut > aj, bo po pierwsze chodzi o forum, Jestem zobowiązana osobom, które zgłaszają nam poważne błędy, a nie trąbią o tym na forum. Absolutnie w żadnym serwisie nie należy tego robić. Link Zgłoś
drugie_wcielenie czytaj calosc 29.09.08, 15:32 '..po drugie wlasciwie nie wiadomo co to jest za blad (byc moze zbyt blahy na odbiorcow kryjacych sie pod adresem forum@agora.pl)..' gosc choc nie musial, to uzasadnil dlaczego nie napisal o tym bledzie ( forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=85276425&a=85293514 ). wydaje sie to calkiem naturalne. Link Zgłoś
ols Re: czytaj calosc 29.09.08, 16:28 I wiedza o istocie błędu - zanim zostanie naprawiony - jest ci niezbędna do...? Odbiorcy kryjący się pod adresem forum@agora.pl są wystarczająco kompetentni do oceny ważności zgłoszeń, nie jest im potrzebny społeczny konsultant. Jeśli chcesz mieć pełen dostęp do treści napływających do nas zgłoszeń i innych pasjonujących cię tajników forum zapraszam cię do złożenia CV w dziale HR Agory. Link Zgłoś
drugie_wcielenie Re: czytaj calosc 29.09.08, 18:07 ols napisał: > I wiedza o istocie błędu - zanim zostanie naprawiony - jest ci niezbędna do...? > 'W zasadzie sam nie wiem na ile to może być niebezpieczne, ale myślę, że ktoś obeznany w temacie mógłby to wykorzystać. Więcej napisze jak usuną:)' 'wydaje sie to calkiem naturalne.' juz zrozumiale ? > Odbiorcy kryjący się pod adresem forum@agora.pl są wystarczająco kompetentni do > oceny ważności zgłoszeń, nie jest im potrzebny społeczny konsultant. zdarza sie, ze sa to proste sprawy np. jakies niedociagniecia. niektore sam nawet zglaszalem (z mizernym odzewem). gdyby gosc napisal na wstepie o luce, to nawet bym o tym nie wspominal. > Jeśli chcesz mieć pełen dostęp do treści napływających do nas zgłoszeń i innych > pasjonujących cię tajników forum zapraszam cię do złożenia CV w dziale HR Agor > y. nie interesuja mnie takie sprawy. prace juz mam. nie mniej ciekawa. Link Zgłoś
drugie_wcielenie Re: czytaj calosc 29.09.08, 21:26 widzisz ols. poczytaj co napisala e-dziunia. jesli ktos napisze o takim bledzie, to moze zglosi sie wiecej osob, ktore rowniez to zaobserwowaly, a to oznacza, ze cos moze sie dziac z forum od strony technicznej. wbrew pozorom to jest pomocne glownie dla was. ps. wystarczy tylko czytac (bez negatywnego nastawienia). Link Zgłoś
ols Re: czytaj calosc 29.09.08, 21:42 widzisz drugie_wcielenie. to są komputery. działa albo nie działa. zresztą pewnie wiesz. wystarczy jedno dobrze opisane zgłoszenie. PS. owszem, czytam, jestem tak pozytywny jak tylko się da PPS. zupełnie z innej beczki - czy odbierasz maila na drugie_wcielenie@gazeta? Link Zgłoś
drugie_wcielenie Re: czytaj calosc 29.09.08, 22:44 problem w tym, ze administracja taka czy siaka (zawodowa lub spoleczna) czesto i gesto sugeruje bledy uzytkownika tudziez wplyw jakichs wyrobow cukierniczych. ad. pps) odbieram (przekierowanie). zazwyczaj wszystkie e-mail'e z portali, czyli nie od indywidualnych uzytkownikow poczty traktuje jako spam. chyba, ze oczekuje czegos konkretnego. chyba nie masz na mysli jakiejs ankiety (wlasnie zauwazylem, ze dostalem na oba wcielenia 'Wypowiedz się: prośba od redakcji Gazeta.pl' ) ? Link Zgłoś
giwi Re: czytaj calosc 29.09.08, 22:00 Mowa jest nie o błędach typu estetycznego ale takich, które mogą wpłynąć na bezpieczeństwo forum. Takich błędów się nie rozgłasza, bo zawsze moze się znaleźc ktoś, kto zechce to wykorzystac, np. ty. Wiem, ze to dla ciebie za trudne do zrozumienia. Link Zgłoś
drugie_wcielenie Re: czytaj calosc 29.09.08, 22:50 rozbrajasz mnie. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=85276425&a=85304037 ps. nie myslalas, zeby zablysnac w jakims nowym sitcomie ? takim, co to w polsatach roznych (po)puszczaja. Link Zgłoś
e-dziunia Ja też mam błąd na forum 29.09.08, 21:12 jeden post nie wyświetla się prawidłowo , a nawet skasowany pojawia się przy przewijaniu postów funkcją "następny". W tym poście wyświetla się tylko treść i nie ma na stronie żadnych innych składników. Strona jest węższa, jakby do połowy ekranu. Jutro wyślę to do agory. Link Zgłoś
konto_online Re: Ja też mam błąd na forum 29.09.08, 22:17 potwierdzam, brakuje też wszelkich nań odpowiedzi Link Zgłoś