zielonki 28.07.04, 21:09 W Krakowie już dawno tak robimy. Co tu kontrowersynego. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: a psik Re: Kontrowersyjny plan nowojorskich urzędników IP: *.zrpa.com 28.07.04, 21:22 ta pani od komentarza jest wybitnym przykladem jak niechlujnie ludzie czytaja wiadomosci gazety...... kupienie nazwy stacji nie jest rownoznaczne z tym ze wszytkie elementy reklamowe na tej stacji beda firmy ktora te stacje wykupila (to nie ma zadnego sensu zeby na stacji Coca Cola reklamowac wylacznie produkty Coca Coli - po jaka cholere ? przeciez nazwanie stacji zakoduje nazwe sponsora na amen ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a psik Re: Kontrowersyjny plan nowojorskich urzędników IP: *.zrpa.com 28.07.04, 21:23 ta pani to Magdalena Dziewiątkowska z Domu Sprzedaży Mediów ARBO Media Polska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michnik RADIO EREWAN VADIMA MAKARENKI IP: *.mad.east.verizon.net 28.07.04, 21:23 Typowy belkot. Info z angielskiej gazety o metrze nowojorskim. W dodatku od kiedy MTA potrzebuje pieniedzy? Cwok Makarenko przepisuje bezmyslnie zamiast poklikac w sieci: www.mta.nyc.ny.us/mta/budget/ tajnedokumenty.com/michniki/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turysta Re: a od kiedy w Krakowie jest metro? IP: *.chello.pl 28.07.04, 23:51 Jest pierwsza stacja - Smocza Jama. Następne w tym tysiącleciu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zocha Greenpoint IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.04, 22:20 Ciekawe czy nasze mocne w gebie Polonusy sie na cos szarpna? Tylu ich tutaj, wypisujacych jakie to porobili kariery za oceanem. Nowy Jork powiadacie - no juz mam: Stacja Greenpoint Azbestowy. Dobrze brzmi? Odpowiedz Link Zgłoś
unleashed Brzmi super, nic dodać, nic ująć. A może powinnaś, 29.07.04, 00:11 zamiast młócić w klawiaturę i brać joystick do ust, sprawdzić, czy aby gary już pomyte i podłoga wytarta? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert Re: Greenpoint IP: *.nyc.rr.com 29.07.04, 15:42 W mojej sytuacji to byloby raczej "Greenpoint Lekarz Medycyny". I glupio ci, zazdrosniku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thx "pytania o propozycję" ? IP: *.medianet.pl 29.07.04, 08:45 Chyba zapytania ofertowe :) Odpowiedz Link Zgłoś
daffar Re: Kontrowersyjny plan nowojorskich urzędników 29.07.04, 10:22 Pewne nazwy na stałe wtapiają sie w zycie miejscowej spolecznosci na stale. A co jesli po pewnym czasie coca-cola wycofa sie ze sponsorowania metra i przechrzczą stacje na pepsi? Ludzie zapewne zglupieją. I dalej bedą nazywali ją coca-colą... Tak jak u nas przystanek autobusowy nazywa sie "koło kuźni", choc kuźnie zburzono zaraz po II wojnie światowej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Purysta Re: Kontrowersyjny plan nowojorskich urzędników IP: *.softbank.pl 29.07.04, 15:05 Co za debil zredagował ten artykuł? Jakie "pytania o propozycję"??? Request for proposal = zapytanie ofertowe! Jest to normalny etap procesu ofertowego. Do szkoły, nie do pracy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zalulczykowac Kontrowersyjny plan kulczykowych urzędników IP: *.chello.pl 29.07.04, 15:45 No byłoby wreszcie trochę prawdy. Np. Kulczyk Belweder, kulczyk Marszalkowska, Kulczyk Plac Zywcięstwa... Odpowiedz Link Zgłoś