Dodaj do ulubionych

Kontrowersyjny plan nowojorskich urzędników

28.07.04, 21:09
W Krakowie już dawno tak robimy. Co tu kontrowersynego.
Obserwuj wątek
    • Gość: a psik Re: Kontrowersyjny plan nowojorskich urzędników IP: *.zrpa.com 28.07.04, 21:22
      ta pani od komentarza jest wybitnym przykladem jak niechlujnie ludzie czytaja
      wiadomosci gazety......
      kupienie nazwy stacji nie jest rownoznaczne z tym ze wszytkie elementy
      reklamowe na tej stacji beda firmy ktora te stacje wykupila (to nie ma zadnego
      sensu zeby na stacji Coca Cola reklamowac wylacznie produkty Coca Coli - po
      jaka cholere ? przeciez nazwanie stacji zakoduje nazwe sponsora na amen ...
      • Gość: a psik Re: Kontrowersyjny plan nowojorskich urzędników IP: *.zrpa.com 28.07.04, 21:23
        ta pani to Magdalena Dziewiątkowska z Domu Sprzedaży Mediów ARBO Media Polska
    • Gość: michnik RADIO EREWAN VADIMA MAKARENKI IP: *.mad.east.verizon.net 28.07.04, 21:23
      Typowy belkot. Info z angielskiej gazety o metrze nowojorskim. W dodatku od kiedy
      MTA potrzebuje pieniedzy? Cwok Makarenko przepisuje bezmyslnie zamiast poklikac w
      sieci:
      www.mta.nyc.ny.us/mta/budget/
      tajnedokumenty.com/michniki/
    • Gość: . a od kiedy w Krakowie jest metro? IP: 141.155.79.* 28.07.04, 21:57
      • Gość: turysta Re: a od kiedy w Krakowie jest metro? IP: *.chello.pl 28.07.04, 23:51
        Jest pierwsza stacja - Smocza Jama. Następne w tym tysiącleciu.
    • Gość: zocha Greenpoint IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.04, 22:20
      Ciekawe czy nasze mocne w gebie Polonusy sie na cos szarpna? Tylu ich tutaj, wypisujacych jakie to porobili kariery za oceanem. Nowy Jork powiadacie - no juz mam: Stacja Greenpoint Azbestowy. Dobrze brzmi?
      • unleashed Brzmi super, nic dodać, nic ująć. A może powinnaś, 29.07.04, 00:11
        zamiast młócić w klawiaturę i brać joystick do ust, sprawdzić, czy aby gary już
        pomyte i podłoga wytarta?
      • Gość: Robert Re: Greenpoint IP: *.nyc.rr.com 29.07.04, 15:42
        W mojej sytuacji to byloby raczej "Greenpoint Lekarz Medycyny". I glupio ci, zazdrosniku?
    • spacerowicz Proponuje stacje Osamy bin Ladena 29.07.04, 00:36

    • Gość: thx "pytania o propozycję" ? IP: *.medianet.pl 29.07.04, 08:45
      Chyba zapytania ofertowe :)
    • daffar Re: Kontrowersyjny plan nowojorskich urzędników 29.07.04, 10:22
      Pewne nazwy na stałe wtapiają sie w zycie miejscowej spolecznosci na stale. A co jesli po pewnym czasie coca-cola wycofa sie ze sponsorowania metra i przechrzczą stacje na pepsi? Ludzie zapewne zglupieją. I dalej bedą nazywali ją coca-colą... Tak jak u nas przystanek autobusowy nazywa sie "koło kuźni", choc kuźnie zburzono zaraz po II wojnie światowej...
    • Gość: Purysta Re: Kontrowersyjny plan nowojorskich urzędników IP: *.softbank.pl 29.07.04, 15:05
      Co za debil zredagował ten artykuł? Jakie "pytania o propozycję"??? Request for
      proposal = zapytanie ofertowe! Jest to normalny etap procesu ofertowego.

      Do szkoły, nie do pracy!
    • Gość: Zalulczykowac Kontrowersyjny plan kulczykowych urzędników IP: *.chello.pl 29.07.04, 15:45
      No byłoby wreszcie trochę prawdy.
      Np. Kulczyk Belweder, kulczyk Marszalkowska, Kulczyk Plac Zywcięstwa...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka