Gość: Chałupnik
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
25.04.07, 04:42
Co jest z tym ukraińskim PZU. Inwestycja Spółce przyniosła 200 milionów
straty. Potem podobno Eureco, które parło na tę inwestycję, wysłało list
intencyjny, że odkupi od PZU, tę trefna Spółkę, ale poodobno (znowu) PZU się
na to nie zgodziło. W związku z powyższym warto siedzieć na tym podejrzanym,
chwiejnym politycznie i przeżartym korupcją rynku?