Dodaj do ulubionych

Macie ochotę

26.03.08, 10:46
na wagary?smile Samej nudno...
Obserwuj wątek
    • sequndant Re: Macie ochotę 26.03.08, 11:10
      Dzień wagarowicza był w piątek.
      • europa.1 Re: Macie ochotę 26.03.08, 11:12
        Znaczy, dzis już nie można???sad Bo środa?
        • sequndant Re: Macie ochotę 26.03.08, 11:18
          Wagary są bardzo naganne.
          • europa.1 Re: Macie ochotę 26.03.08, 11:21
            Ale mam ochotę...smile)) No nie bądź takismile))
            • sequndant Re: Macie ochotę 26.03.08, 11:28
              Do kina chcesz iść ?
              • europa.1 Re: Macie ochotę 26.03.08, 11:32
                Najpierw na spacer, bo pogoda cudowna. Kino potemsmile
                • sequndant Re: Macie ochotę 26.03.08, 11:39
                  Jasne....znowu Ci z północy mają lepiej ;D
                  • europa.1 Re: Macie ochotę 26.03.08, 11:41
                    Jasne...wpływ Bałtykusmile To może na plażę?
                    • sequndant Re: Macie ochotę 26.03.08, 11:49
                      Muszelki zbierać ? Albo jakieś bursztyny ? big_grin
                      • europa.1 Re: Macie ochotę 26.03.08, 11:53
                        Najlepiej jedno i drugie, takie dwa w jednymsmile To idziesz, albo nie?
                        • sequndant Re: Macie ochotę 26.03.08, 11:59
                          A mogę z sobą zabrać stanowisko pracy. wink
                          • europa.1 Re: Macie ochotę 26.03.08, 12:01
                            Chcesz być ze mną na wagarach i pracą się zajmować???
                            To ja dziękujęsad
                            • sequndant Re: Macie ochotę 26.03.08, 12:13
                              To ja na chleb ze smalcem nie zarobię ;D
                              • europa.1 Re: Macie ochotę 26.03.08, 12:17
                                A kto tu pisze o jedzeniu??? A jakby co, znam świetne miejsce tuz
                                przy plaży, zafunduje Ci lodasmile
                                • literka102 Re: Macie ochotę 26.03.08, 12:20
                                  Wczoraj sie powiązała, dziś proponuje loda - perwersyjna
                                  kobieta!!!;0))))))
                                  • sequndant Re: Macie ochotę 26.03.08, 12:22
                                    Ja tak tylko czytam i czytam......w taką pogodę mam zimne lody zajadać ? Ty
                                    chyba czyhasz na moje życie big_grinDD
                                    • literka102 Re: Macie ochotę 26.03.08, 12:26
                                      Moim zdaniem(ale co ja tam wiem)to ta ona ma jakieś plany kuracyjno-
                                      pielęgnacyjne;0))))
                                      • sequndant Re: Macie ochotę 26.03.08, 12:41
                                        to najlepsze kąpiele błotne smile
                                        • literka102 Re: Macie ochotę 26.03.08, 12:47
                                          E, potem myć się trzeba.Ja tam wolę masaże.Najlepiej tajskie.Takie z
                                          oliwką z zielonej herbaty.Na samą myśl mi lepiej.
                                          • sequndant Re: Macie ochotę 26.03.08, 13:19
                                            Widzisz....nawet masażu nie potrzebujesz smile)) Przy Tobie by można zaoszczędzić ;DDDD
                                            • literka102 Re: Macie ochotę 26.03.08, 13:27
                                              No i się doczekałam - tani model jestem!Miło mi!;0)))))
                                              • sequndant Re: Macie ochotę 26.03.08, 13:35
                                                Ale to sobie przetłumaczyłaś wink))) Gdzież bym śmiał,gdzież bym się ośmielił....;D
                                                • literka102 Re: Macie ochotę 26.03.08, 13:37
                                                  Blondynka jestem - jak mi piszą, tak sobie czytam;0))))
                                                  • sequndant Re: Macie ochotę 26.03.08, 13:46
                                                    A co mają włosy wspólnego z czytaniem,albo z tłumaczeniem sobie ? wink
                                                    Takim argumentem w sądzie byś nie wygrała ;DDD
                                                  • literka102 Re: Macie ochotę 26.03.08, 13:49
                                                    Spoko!Na moim blondyniźmie już kilka razy obronną ręką wylazłam na
                                                    swoje;0)))))
                                                  • sequndant Re: Macie ochotę 26.03.08, 14:34
                                                    Kurcze jak Ty to robisz ? Że też ja nie jestem blondynem ;DDDD
                                    • europa.1 Re: Macie ochotę 26.03.08, 12:54
                                      sequndant napisał:

> Ja tak tylko czytam i czytam......w taką pogodę mam zimne lody
                                      zajadać ? Ty
                                      > chyba czyhasz na moje życie big_grinDD
                                      A to zimno jest??? Zobacz, śiczne słońce. Ale OK, skoro nie masz
                                      ochoty, to pójdę samatongue_out
                                      • sequndant Re: Macie ochotę 26.03.08, 13:20
                                        Jakie słońce ? Śnieg w około !! Sama nie chodź,bo się jeszcze zgubisz,albo Cię
                                        kto napadnie big_grinDD
                                        • europa.1 Re: Macie ochotę 26.03.08, 13:30
                                          Jaki śnieg???? Przecież piszę,że ciepło, śniegu brak, słońce przez
                                          szybę grzeje... Ale skoro Panu nie odpowiada moje towarzystwo, to
                                          pójdę sama. Może ktoś mnie przygarnie?big_grin
                                          • sequndant Re: Macie ochotę 26.03.08, 13:36
                                            Chyba Ktoś tutaj zaczyna stroić fochy sad
                                            • europa.1 Sequndancie:-) 26.03.08, 13:55
                                              ja tylko chciałam skusić kogoś i pójść z nim na wagary w tak pięknym
                                              dniu, ale jak widzisz, chetnych brak. A samej to nie takie
                                              przyjemnesmile
                                              A ponieważ jest juz prawie pora końca mojej pracy, to z wagarów
                                              wyszło zero czyli nicsad
                                              Sobie popisałam...tongue_out
                                              Miłej pracysmile*
                                              Blondynka
                                              • literka102 Re: Sequndancie:-) 26.03.08, 14:01
                                                No to jest nas dwie mądre inaczej;0))))))))))))))))))
                                                • sequndant Re: Sequndancie:-) 26.03.08, 14:35
                                                  Jak widzę po tym poście,to cały dzień były wagary ;DDD
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka