Dodaj do ulubionych

Football manager 2011.Pytanie

29.12.10, 17:24
Do którego katalogu mam wgrać stroje? Chodzi mi o ścignięte oficjalne stroje zespołów m.in ekstraklasy
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka