norwich_city 29.12.10, 17:24 Do którego katalogu mam wgrać stroje? Chodzi mi o ścignięte oficjalne stroje zespołów m.in ekstraklasy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj