Dodaj do ulubionych

Nintendo WiiU

18.06.12, 23:20
Cześć chcecie parę fotek Nintendo ja już miałem ja w reku u mnie w zakładzie już jest mogę wam przesłać parę fotek z bliska
Obserwuj wątek
    • bienio Re: Nintendo WiiU 18.06.12, 23:34
      radziol1975 napisał(a):

      > Cześć chcecie parę fotek Nintendo ja już miałem ja w reku u mnie w zakładzie j
      > uż jest mogę wam przesłać parę fotek z bliska

      Pachnie tania prowokacja ale ok, poproszę zdjęcia.
    • kalimdor Re: Nintendo WiiU 19.06.12, 00:24
      Wracaj na Tajwan i wąchaj klej z pasm konstrukcyjnych.
      • radziol1975 Re: Nintendo WiiU 19.06.12, 17:19
        kalimondor co ty taki nie miły jesteś jak ja grałem w PS3 to ty tylko na necie widziałeś tak samo jak Ps Vite są w polsce firmy które wspołpracuja taki firmami jak Sony Samsung czy Nintendo i wiele inych
        • dared00 Re: Nintendo WiiU 19.06.12, 20:00
          No to daj zdjęcia.
        • rashef Re: Nintendo WiiU 19.06.12, 20:03
          Ale... konkretnie z Nintendo? A nie Stadlbauerem? Ciekawe... ciekawe. To gdzie te zdjęcia ? I jakieś zdanie nt. samego sprzętu?
    • bienio Re: Nintendo WiiU 19.06.12, 22:49
      Temat ewidentnie do zamknięcia - brak zdjęć nie ma co dyskutować dalej.
      • radziol1975 Re: Nintendo WiiU 20.06.12, 15:50
        img521.imageshack.us/img521/5581/imag0089u.jpg
        img560.imageshack.us/img560/4955/imag0088kf.jpg
        img528.imageshack.us/img528/3104/imag0087u.jpg
        img703.imageshack.us/img703/4503/imag0086vj.jpg
        img9.imageshack.us/img9/3324/imag0085p.jpg
        img820.imageshack.us/img820/9008/imag0084cb.jpg
        img835.imageshack.us/img835/4300/imag0083al.jpg
        • paulinea Re: Nintendo WiiU 20.06.12, 17:22
          shock
        • Gość: kamill Re: Nintendo WiiU IP: *.stargardszczecinski.vectranet.pl 20.06.12, 19:13

          chłopie nie zwolnią cię za to ??? mam nadzieję, że nie smile
        • Gość: xxx2 Re: Nintendo WiiU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.12, 12:00
          Mirror?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka