Dodaj do ulubionych

PoMoCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

13.03.06, 17:15
pomocy muj komp wyłancza się gdy chcę włączyć simy mam orginalną wersje co
sie dzieje
warunki kompa spełnione
Obserwuj wątek
    • ewamarchewa Re: PoMoCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! 25.03.06, 20:30
      Miałam to samocrying Instalowałam i odinstalowywałam grę chyba z 100 razy! Dopiero zmieniłam oprogramowanie i pomogło!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka