Dodaj do ulubionych

przeklęta simka!

19.07.06, 22:31
stworzyłam sobie jednoosobową rodzinke byl;a jedna simka Klara i spaliła mi sie i po tym przylazła śmierć zabrała mi simkę i nic nie moglam wyłączyc simów nie mogłam wyjść do otoczenia!ale urotaowło mnie trochę CTRL+ALT+Del i f1
Obserwuj wątek
    • katrino-1997 Re: przeklęta simka! 17.10.06, 13:21
      To dobrze że mogłaś wejść do otoczenia smileTak to trzeba by było skasować.. A
      tego nikomu nie życzę... smile Rzeczywiście, przeklęta simka! big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka