luiza41
19.07.06, 22:31
stworzyłam sobie jednoosobową rodzinke byl;a jedna simka Klara i spaliła mi sie i po tym przylazła śmierć zabrała mi simkę i nic nie moglam wyłączyc simów nie mogłam wyjść do otoczenia!ale urotaowło mnie trochę CTRL+ALT+Del i f1