Dodaj do ulubionych

Ghostbusters - E3 Trailer

IP: *.adsl.inetia.pl 18.07.08, 17:10
hehehe
Obserwuj wątek
    • Gość: MDMA Re: Ghostbusters - E3 Trailer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.08, 18:30
      Nie wiem, czy chciał bym w to zagrać...
    • Gość: me Re: Ghostbusters - E3 Trailer IP: *.acn.waw.pl 18.07.08, 19:22
      Jaki sens maja wstawki z filmu? To tak bedzie wygladac? Gra przerywana wstawkami z filmu sprzed lat? No nieee wieeem....
    • Gość: irwin Re: Ghostbusters - E3 Trailer IP: *.tp.unicity.pl 19.07.08, 18:27
      www.atarimania.com/detail_soft.php?MENU=8&VERSION_ID=6055
      w latach 80tych grałem już w to wink ech stare czasy
    • Gość: En Re: Ghostbusters - E3 Trailer IP: 195.93.162.* 19.07.08, 22:35
      Atari??? Przepraszam, nie jestem rolnikiem! ;]
    • Gość: toms Re: Ghostbusters - E3 Trailer IP: *.acn.waw.pl 20.07.08, 13:41
      atari? miałem... nawet sie sprawdzało, ale w końcu naprawiłem noge od biurka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka