Gość: oprawca IP: *.adsl.inetia.pl 18.07.08, 17:10 hehehe Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: MDMA Re: Ghostbusters - E3 Trailer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.08, 18:30 Nie wiem, czy chciał bym w to zagrać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: me Re: Ghostbusters - E3 Trailer IP: *.acn.waw.pl 18.07.08, 19:22 Jaki sens maja wstawki z filmu? To tak bedzie wygladac? Gra przerywana wstawkami z filmu sprzed lat? No nieee wieeem.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: irwin Re: Ghostbusters - E3 Trailer IP: *.tp.unicity.pl 19.07.08, 18:27 www.atarimania.com/detail_soft.php?MENU=8&VERSION_ID=6055 w latach 80tych grałem już w to ech stare czasy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: En Re: Ghostbusters - E3 Trailer IP: 195.93.162.* 19.07.08, 22:35 Atari??? Przepraszam, nie jestem rolnikiem! ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toms Re: Ghostbusters - E3 Trailer IP: *.acn.waw.pl 20.07.08, 13:41 atari? miałem... nawet sie sprawdzało, ale w końcu naprawiłem noge od biurka. Odpowiedz Link Zgłoś