09.09.08, 15:50
Zgubiłam gdzieś książeczkę z cd-key od ts2 cztery pory roku. Czy w
takich przypadkach inny niż ten na książeczce cd-key by działał? Czy
ktoś może zna pare takich kodów?
Zrozpaczona Surferka wink
Obserwuj wątek
    • noida Re: Pytanie 28.09.08, 20:00
      Lepiej poszukaj jeszcze raz książeczki...
      • surferka3 Re: Pytanie 28.09.08, 21:42
        Dzięki, ale szukanie się nie powiodło. Gzieś jednak znalazłam parę
        crack'ów.
    • klara812 Re: Pytanie 30.09.08, 01:32
      Jak się zarejestruje grę online, to w razie takiego zgubienia kodu możesz prosić
      o przysłanie go z ea.
      Pozdrawiam.
      • surferka3 Dzieki Klara812! 02.10.08, 16:06

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka