surferka3 09.09.08, 15:50 Zgubiłam gdzieś książeczkę z cd-key od ts2 cztery pory roku. Czy w takich przypadkach inny niż ten na książeczce cd-key by działał? Czy ktoś może zna pare takich kodów? Zrozpaczona Surferka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
surferka3 Re: Pytanie 28.09.08, 21:42 Dzięki, ale szukanie się nie powiodło. Gzieś jednak znalazłam parę crack'ów. Odpowiedz Link Zgłoś
klara812 Re: Pytanie 30.09.08, 01:32 Jak się zarejestruje grę online, to w razie takiego zgubienia kodu możesz prosić o przysłanie go z ea. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś