Dodaj do ulubionych

FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!?

IP: 195.16.88.* 06.10.08, 22:27
Ale zaraz, przecież większość gier na PC jest wydawana pod hasłem: "Nie działa? To sobie dokup lepszy sprzęt!" a o optymalizacji kodu zapomniano już dawno. Nic też dziwnego, że akurat ta gra została gorzej zrobiona na rynek gdzie, bądźmy szczerzy, większość graczy ściągnie ją z netu. Chyba będę jednym z niewielu który kupi nowe Pro Evo i Fifkę w wersji na PC jako oryginały, żeby cieszyć się rozgrywką online, która pewnie będzie zablokowana dla "piratów". Jak dla mnie to ani żadna nowość, ani sensacja.
Obserwuj wątek
    • Gość: marloon Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? IP: *.chello.pl 06.10.08, 23:23
      Nie da się osiągnąć grafiki z konsol na PC? To może spece z EA włączą sobie demko Pure i zobaczą jak wygląda optymalizacja. Ściągnąłem je z czystej ciekawości jak sobie poradzi z nią już starutki GF 8600 i doznałem szczękoopadu. Niesamowita grafa w najwyższej panoramicznej rozdzielczości i fpsy nie spadają poniżej 30, no może 25. Da się? Da się ! Chwała programistom z Disneya.
    • Gość: aaalkiju Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? IP: *.ptim.net.pl 06.10.08, 23:34
      ale jaki jest sens inwestowac w PC jak 85% graczy ma nielegalne gry? lepiej inwestowac w konsole tam mniej piratow juz jest a na PC? malo kto ma orginaly
    • Gość: misiekbarca Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.08, 03:09
      Hmm fajne screeny smile Ale na konsoli wygląda to o wiele bardziej "realistycznie" na wersji PC jakoś "plastikowo" smile I tak wujek będzie grał w PESA 2009 xD ello
    • Gość: maciek Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? IP: *.mofnet.gov.pl 07.10.08, 07:49
      To premiera pesa jest w piątek??? Myślałem że 15/16.10.
    • slawomir.serafin Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? 07.10.08, 09:02
      eee, chodziło nam o przyszły piątek...? ;P
    • Gość: 4 osoba boska Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? IP: *.as.kn.pl 07.10.08, 13:08
      Wnioske? Kupić X360 koszt aktualnie koło 600 zł, moc pieca za parę tysięcy big_grin join the better side of gamingbig_grin
    • Gość: tymczasem Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? IP: 217.153.131.* 07.10.08, 14:33
      g.... a nie better site of gaming. Konsola moiże 600 zł. ale żeby pograć w cokolwiek to trzeba wydać jedną trzecią ceny konsoli, czyli 200zł!!!! Co to jest za cena????? Z kosmosu!!! Nie dziękuję. Wolę w szachy grać niż wydawać takie pieniądze na jedną grę! Pominę fakt, ze fifa na pc kosztuje 140 zł.?????? Jak tak można w konia ludzi robić???? Nie rozumiem tego, no ale "Czy komuś kiedyś wyszło na dobre wściubianie nosa w zasady rządzące wszechświatem? "
    • Gość: master Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? IP: 195.93.222.* 07.10.08, 15:23
      a jak wygląda wersja na psp? smile
    • Gość: yuyo Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.10.08, 15:56
      Kolego "tymczasem", nie przesadzajcie z cenami. Fifę 09 na X360 kupiłem w zeszły weekend za 169 w Media Markcie. Dwustu złotych bym nie dał, ale 169 już mnie nie odrzuciło.
    • Gość: czytacz Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? IP: *.comarch.com 07.10.08, 16:44
      fifa pc z linku to 84%, fifa z x360/ps3 to 88%/89%, gdzie ta roznica?
    • Gość: Gość Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? IP: 83.230.5.* 07.10.08, 18:11
      Ech porażka, skąd EA bierze takie dane ?. Przecież x360 czy PS3 mają grafikę na poziomie słabszego GF7800, na litośc boską, większość kompów ma podobna, lub lepszą kartę. Pozatym, nie od dziś na pece robi sie gry z kilkoma stopniami ustawień grafiki. Mówiąc krótko, EA chrzani aż miło wink
    • Gość: pozdrawiam:) Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.08, 18:24
      EA to zawsze smieciarze byli - wiec nie wiem wlasciwie dlaczego powstal ten art.
    • Gość: iqtest.net.pl Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? IP: 217.98.24.* 07.10.08, 18:28
      to porownanie piractwa pececiarzy i konsol to tez przegiecie. Ostatnimi czasy kilkunastu znajomych kupilo xbox'y... przerobione i ciagna pirackie gierki. Wystarczy wejsc na 'specjalistyczne' strony z softem, zeby sprawdzic jak szybko mozna zassac piraty z sieci.
    • Gość: Gość Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? IP: *.hsd1.il.comcast.net 07.10.08, 18:58
      Po co ładować pieniądze w coś, co każdy może mieć (i zazwyczaj ma) za darmo.
    • Gość: Struna Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? IP: 78.8.106.* 07.10.08, 19:41
      Pasja Sławka Serafina w tym newsie jest niesamowita. Poprzez fragment "Dlaczego, no dlaczego?" dało się wyczuć niesamowite emocje co najmniej jakby to dotyczyło jakiejś osoby. A to tylko PC. Normalnie jak jakieś błagania z łzami w oczach...

Pasja z jaką pisze S.S. nt. PC jest jak miłość do pustej kobiety. A to tylko PC.

Przypominają mi się czasy jak ostatni fanatycy Amigi walczyli o gry i byt tamtego komputera. No ale to była Amiga. A to jest PC...

Żałosne jak bardzo w PC można się zakochać.
      Spotykałem się z miłośćą do Amiga, PSX`a czy też 8-bitowców... ale PC????
    • Gość: sb Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? IP: *.sta.kaczory.net.pl 07.10.08, 22:24
      czy jest jeszcze ktoś, kto jak już zagra w coś od święta to nie żyje tym kultowym już sformułowaniem "grafika"? mnie tam wsio ryba, jak to będzie wyglądać ta fifa, byleby nie było tak, że po 10 minutach umiem jeden "knyf" gdzie zawsze jest gol a chocbym 5000 razystrzelal z 30 metrów to nigdy go nie ma? to też ważne chyba,co?
    • slawomir.serafin Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? 07.10.08, 23:30
      @Struna - ale walnąłeś kulą w płot smile to "dlaczego" to zwykła ciekawość, zainteresowanie mechanizmami rynkowymi i tym, dlaczego sporą część graczy traktuje się jak klientów drugiej kategorii. A to czy EA wydaje gorszą czy lepszą FIFE na PC czy nie, obchodzi mnie mniej niż zeszłoroczny śnieg. I nei za bardzo widzę tutaj gdziekolwiek moją miłość do PC, ale za to twoja nienawiść do PC jest widoczna doskonale...

skąd się wzięła? gdy byłeś w szkole, to koledzy mieli PC a ty nie? nie pozwalali ci pograć? rozmawiali o grach, a ty nie wiedziałeś o czym mówią? czułeś się wykluczony z ich grona i swój gniew przeniosłeś na rzekomy powód swojej alienacji? chcesz o tym porozmawiać? big_grin możesz się tu wyżalić, gwarantujemy, że będzie ci lepiej, gdy zrzucisz z siebie ten ciężar big_grin

aha, Amiga i 8-bitowce to też były PC. Uniwersalne narzędzia do wszystkiego, w tym do gier. Komputery osobiste. Końcówka twojej wypowiedzi jest więc wewnętrznie sprzeczna.
    • Gość: Fishman Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.08, 01:38
      Jak widać rynek gier na PC umiera, jak już od 10 czy iluś tam lat wink Stawiam na to, że za kilka tygodni EA wypuści raport o "tym strasznym piractwie na PC", bo czymś przecież trzeba będzie wytłumaczyć brak sprzedaży tej wersji.
    • kaede101 Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? 08.10.08, 07:40
      FIFA 09 na PC jest inna niz na X360 i PS3, bo w tym roku tak samo jak od wielu lat jest oparta na wersji, która jest wciąż wydawana na PS2. W tym roku i tak stał sie cud bo poprawili mocno grafike dla PC w stosunku do PS2, co nie mialo miejsca w latach poprzednich.
      Oczywiście, że dałoby sie przenieść FIFĘ z X360 na PC i przecież z tego co było deklarowane przez Microsoft gdy X360 się pojawiał na rynku to powinna być bułka z masłem. Wystarczy popatrzeć na inne gry, ktore ukazują się jednocześnie na obie platformy. To oznacza prawdopodobnie, że EA celowo wydaje gorszą wersję na PC (oprócz tego w ogóle w tym roku na PC nie będzie Maddena i NBA Live) - myślę, że chcą całkowicie zabić rynek gier na PC, bo piractwo na komputerze jest o wiele większe, a do tego ceny gier konsolowych wyższe.
    • Gość: ss Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? IP: *.dip.t-dialin.net 08.10.08, 09:54
      kod gry skopali na maxa. ma chore wymagania, tak samo chodzi na max i na minimum detali, zmiana rozdzialki tez nic nie poprawia. mimo ze w crysis gram spokojnie na srednich detalach fifa mi klatkuje o_O nigdy wiecej nie kupie oryginalnej gry od EA na PC.
    • Gość: ciekawy Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? IP: *.adsl.inetia.pl 08.10.08, 11:16
      Czy w nowej Fifie jest opcja kupowania meczy?
    • Gość: Rafi Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.08, 12:19
      Nie wiem jak na ps/xbox ale na kompie ta gra jest mega denna.. przegalem u kumpla na pc w nia parenascie godzin i jestem conajmniej zawiedziony. Pozdrawiam fanow PESa wink
    • dj_sasek Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? 09.10.08, 17:55
      Jako posiadacz PC-ta. Mogę spokojnie stwierdzić, że najlepszą piłką nożną na tą platformę jest PES. Jeżeli chodzi o konsole... Chyba też PES, bo w niego najlepiej gra się z kumplem/kumplami przy konsoli. Fifa tak nas nie przyciąga smile
    • Gość: gman Re: FIFA 09 vs... FIFA 09 ?!? IP: *.icpnet.pl 09.10.08, 20:50
      skąd ja to znam smile... dla mnie to żadna nowinka, że EA znowu zrobiło was w ch** drogie "fifolki" smile...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka