Gość: Crey IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.09, 17:34 Jaki głos Omg Normalnie Thriller .. troszke smieszne to brzmi ale ogolnie pozytywnie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość Re: Historia Total War - Shogun IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.09, 17:39 tylko tyle ? Odpowiedz Link Zgłoś
don_wroc_love Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 17:44 aż się kawą zakrztusiłem i monitor oplułem REWELKA Odpowiedz Link Zgłoś
mis_iu Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 17:53 Połączenie Wołoszańskiego z Hitchcockiem . Powiało mrokiem, hehe ;D. Odpowiedz Link Zgłoś
truten_org Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 17:56 LOLek, przeginacie panie Serafin Odpowiedz Link Zgłoś
adk84 Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 17:58 Argh....zabiję za tą ramkę wokół odtwarzacza.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rewo Re: Historia Total War - Shogun IP: *.adsl.inetia.pl 16.04.09, 17:59 W ramach wzorowania się na panu W podejmiesz Sławek współpracę z tajnymi służbami? Jaką pseudonim przyjmiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
ealien Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 18:01 Ładnie ładnie czekam na wiecej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pops Re: Historia Total War - Shogun IP: *.chello.pl 16.04.09, 18:03 hehe, dobre, sensacje gamecornerowego wieku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: deamon Re: Historia Total War - Shogun IP: *.adsl.inetia.pl 16.04.09, 18:15 żartem i na temat 100% czekam na kolejne tak samo z humorem CZARNY LUB BIAŁYM. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szyszka Re: Historia Total War - Shogun IP: *.acn.waw.pl 16.04.09, 18:16 Oj, wymiata a do Shoguna mam sentyment do tej pory. Rewelacja Odpowiedz Link Zgłoś
voltaire-78 Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 18:24 Jeśli to miało być zabawne to wam nie wyszło... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Historia Total War - Shogun IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.09, 18:30 That's it? Mało, mało i krótko a mogło być fajnie. Klimat niezły, postaraj się jutro Sławku z tym MTW. Odpowiedz Link Zgłoś
lcls Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 18:31 Sławek, powiedz: "sadakooooo!", "jojćikuu!", "bonzaaj!". Skoro już o średniowiecznej Japonii i samurajach mowa... Odpowiedz Link Zgłoś
biker48 Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 18:52 SS Wołoszański jeszcze żyje a już się w grobie przewraca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sckzu Re: Historia Total War - Shogun IP: 78.16.179.* 16.04.09, 19:04 halo a tresc? gdzie jest sedno? Odpowiedz Link Zgłoś
d_pawel Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 19:14 sckzu -> Jest przecież! Shogun to nadal klimatyczna gra, ale już niestety nie zachwyca tak bardzo jak kiedyś, po prostu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Historia Total War - Shogun IP: *.acn.waw.pl 16.04.09, 19:21 To z założenia miała być parodia? Czy tylko tak wyszło? Odpowiedz Link Zgłoś
wypisany Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 19:32 No naprawdę niezłe. A zakończenie wymiata. Gratz, naprawdę. --- trzeciadroga.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
manowar_maniac Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 20:07 Po prostu świetne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Acardul Re: Historia Total War - Shogun IP: 82.139.52.* 16.04.09, 20:09 A według mnie bardzo fajnie, czekam jutro na MTW podoba mi się sposób "na Wołoszańskiego" ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Historia Total War - Shogun IP: *.chello.pl 16.04.09, 20:29 @don ja też, tyle że piwem. Odpowiedz Link Zgłoś