Dodaj do ulubionych

polygadka #95

22.06.09, 18:39
No! Nareszciesmile
Obserwuj wątek
    • krwawy.rzeznik Re: polygadka #95 22.06.09, 18:48
      Jeszcze nie ruszyłem 94 polygadki, a tu kolejny podcast. Będzie co słuchać.
    • dziki_inny_niz_wszyscy Re: polygadka #95 22.06.09, 18:50
      a co ma wspolnego 69 goracych zabaw z polygadka? Bo w Plants vs Zombies ich nie bylo na pewno tongue_out
    • gurafikku Re: polygadka #95 22.06.09, 18:59
      "Chłopaki sprawdziły też Plant vs. Zombies..."
      chłopaki sprawdzili powinno być, chyba, że są mało męscy i końcówkę rozpatrujemy w kontekście "dziewczyny sprawdziły"? wink
    • tap-chan Re: polygadka #95 22.06.09, 19:03
      dziki, posłuchasz to się dowiesz. smile

      guraf, no jasne, poprawione.
    • katanka_pl Re: polygadka #95 22.06.09, 19:07
      własnie skończyłem słuchac 94, teraz pora na Skypową smile Yey !
    • emce05 Re: polygadka #95 22.06.09, 19:07
      @dziki_inny_niz_wszyscy
      ja obstawiam, że ma to coś wspólnego z jednym z ostatnich wpisów na blipie tap-chana. Coś o formacie 69 w telewizorze. Taki jest mój strzał =P
    • maxiu666 Re: polygadka #95 22.06.09, 19:08
      Allelujah! nareszcie jest!
    • xbox-maniak Re: polygadka #95 22.06.09, 19:25
      Ale namotane z tymi podcastami. Nie mniej przesłucham z przyjemnością tak jak 94.
    • krzysieks108 Re: polygadka #95 22.06.09, 19:50
      To nam obrodziło podcastów big_grin
    • emce05 Re: polygadka #95 22.06.09, 20:09
      'głosem przypomina Jacksona, tylko że dużo klnie, tak strasznie klnie, on klnie.. znaczy on głównie klnie, w zasadzie to on klnie tylko'
      cytat roku =D
    • nowakowski.konrad Re: polygadka #95 22.06.09, 22:37
      Panowie, przynajmniej jedną w miesiącu puszczajcie. Świetny podcast.
    • fantasmagieria.net Re: polygadka #95 22.06.09, 23:31
      Stoneloops jest swietne, choc szkoda, ze nie ma Zumy (ktora nota bene byla na stare iPody z 'kolkiem'), ciesze sie, ze nie tylko ja ja "odkrylem" ;P
    • wynmacher Re: polygadka #95 22.06.09, 23:42
      Podwójne polygadkowe święto big_grin
    • argeth Re: polygadka #95 23.06.09, 00:23
      Obrazek - owned. Jak zwykle, wiadomo ,że Tap-chan ;p
    • lordkaka Re: polygadka #95 23.06.09, 01:37
      fajnie by było gdybyście jakiegoś polygamiste włączali czasem do swoich rozmów
    • padre_pl Re: polygadka #95 23.06.09, 07:07
      O ile pamiętam, pisze się "chłopaki patrzyły". Jacy męscy by nie byli, wyraz "chłopaki" to bodaj forma niemęskoosobowa. Tak samo mówi się "te chłopaki", a nie "ci chłopaki".
    • mulin303 Re: polygadka #95 23.06.09, 08:03
      Panowie,kolejny raz świetny podcast(szkoda,że nie częściej,ale rozumiem,że z przyczyn obiektywnych to niemożliwe)Humor i treść 9/10(Dychy wam nie dam,bo nie trawię iphona)
    • tap-chan Re: polygadka #95 23.06.09, 08:34
      www.kurierlubelski.pl/module-dzial-viewpub-tid-9-pid-72985.html

      padre_pl, masz rację.
      graf, jednak ja miałem rację.

      Z Miodkiem się nie wygra.

      suspicious
    • gurafikku Re: polygadka #95 23.06.09, 09:29
      ech Ci wrocławianie, u nas w stolycy najwyraźniej sie już tak utarło, mój błąd smile
    • elmo-chan Re: polygadka #95 23.06.09, 12:54
      ale nakręciliście mnie na Demon's Soul smile
    • ryslaw Re: polygadka #95 23.06.09, 13:15
      elmo-chan --> i o to chodzi. Pamiętaj, aby składając ewentualne zamówienie, podać kod referencyjny RY5-L4W wink
    • lutoslav Re: polygadka #95 23.06.09, 23:23
      A moglbys Rysław podac adresy tego sklepu z Hong-Kongu, bo z play-asia nie da rady sprowadzic smile
    • ryslaw Re: polygadka #95 23.06.09, 23:31
      www.renchi.com
      www.yeasasia.com
    • totonek Re: polygadka #95 24.06.09, 12:34
      Stara, dobra polygadka. Świetna robota.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka