krwawy.rzeznik Re: polygadka #95 22.06.09, 18:48 Jeszcze nie ruszyłem 94 polygadki, a tu kolejny podcast. Będzie co słuchać. Odpowiedz Link Zgłoś
dziki_inny_niz_wszyscy Re: polygadka #95 22.06.09, 18:50 a co ma wspolnego 69 goracych zabaw z polygadka? Bo w Plants vs Zombies ich nie bylo na pewno Odpowiedz Link Zgłoś
gurafikku Re: polygadka #95 22.06.09, 18:59 "Chłopaki sprawdziły też Plant vs. Zombies..." chłopaki sprawdzili powinno być, chyba, że są mało męscy i końcówkę rozpatrujemy w kontekście "dziewczyny sprawdziły"? Odpowiedz Link Zgłoś
tap-chan Re: polygadka #95 22.06.09, 19:03 dziki, posłuchasz to się dowiesz. guraf, no jasne, poprawione. Odpowiedz Link Zgłoś
katanka_pl Re: polygadka #95 22.06.09, 19:07 własnie skończyłem słuchac 94, teraz pora na Skypową Yey ! Odpowiedz Link Zgłoś
emce05 Re: polygadka #95 22.06.09, 19:07 @dziki_inny_niz_wszyscy ja obstawiam, że ma to coś wspólnego z jednym z ostatnich wpisów na blipie tap-chana. Coś o formacie 69 w telewizorze. Taki jest mój strzał =P Odpowiedz Link Zgłoś
xbox-maniak Re: polygadka #95 22.06.09, 19:25 Ale namotane z tymi podcastami. Nie mniej przesłucham z przyjemnością tak jak 94. Odpowiedz Link Zgłoś
emce05 Re: polygadka #95 22.06.09, 20:09 'głosem przypomina Jacksona, tylko że dużo klnie, tak strasznie klnie, on klnie.. znaczy on głównie klnie, w zasadzie to on klnie tylko' cytat roku =D Odpowiedz Link Zgłoś
nowakowski.konrad Re: polygadka #95 22.06.09, 22:37 Panowie, przynajmniej jedną w miesiącu puszczajcie. Świetny podcast. Odpowiedz Link Zgłoś
fantasmagieria.net Re: polygadka #95 22.06.09, 23:31 Stoneloops jest swietne, choc szkoda, ze nie ma Zumy (ktora nota bene byla na stare iPody z 'kolkiem'), ciesze sie, ze nie tylko ja ja "odkrylem" ;P Odpowiedz Link Zgłoś
argeth Re: polygadka #95 23.06.09, 00:23 Obrazek - owned. Jak zwykle, wiadomo ,że Tap-chan ;p Odpowiedz Link Zgłoś
lordkaka Re: polygadka #95 23.06.09, 01:37 fajnie by było gdybyście jakiegoś polygamiste włączali czasem do swoich rozmów Odpowiedz Link Zgłoś
padre_pl Re: polygadka #95 23.06.09, 07:07 O ile pamiętam, pisze się "chłopaki patrzyły". Jacy męscy by nie byli, wyraz "chłopaki" to bodaj forma niemęskoosobowa. Tak samo mówi się "te chłopaki", a nie "ci chłopaki". Odpowiedz Link Zgłoś
mulin303 Re: polygadka #95 23.06.09, 08:03 Panowie,kolejny raz świetny podcast(szkoda,że nie częściej,ale rozumiem,że z przyczyn obiektywnych to niemożliwe)Humor i treść 9/10(Dychy wam nie dam,bo nie trawię iphona) Odpowiedz Link Zgłoś
tap-chan Re: polygadka #95 23.06.09, 08:34 www.kurierlubelski.pl/module-dzial-viewpub-tid-9-pid-72985.html padre_pl, masz rację. graf, jednak ja miałem rację. Z Miodkiem się nie wygra. Odpowiedz Link Zgłoś
gurafikku Re: polygadka #95 23.06.09, 09:29 ech Ci wrocławianie, u nas w stolycy najwyraźniej sie już tak utarło, mój błąd Odpowiedz Link Zgłoś
elmo-chan Re: polygadka #95 23.06.09, 12:54 ale nakręciliście mnie na Demon's Soul Odpowiedz Link Zgłoś
ryslaw Re: polygadka #95 23.06.09, 13:15 elmo-chan --> i o to chodzi. Pamiętaj, aby składając ewentualne zamówienie, podać kod referencyjny RY5-L4W Odpowiedz Link Zgłoś
lutoslav Re: polygadka #95 23.06.09, 23:23 A moglbys Rysław podac adresy tego sklepu z Hong-Kongu, bo z play-asia nie da rady sprowadzic Odpowiedz Link Zgłoś
totonek Re: polygadka #95 24.06.09, 12:34 Stara, dobra polygadka. Świetna robota. Odpowiedz Link Zgłoś