lellapolella 23.09.09, 21:43 wysłałam Ci list na priva:)Net mi zaczął działać, ale, jeśli jesteś zainteresowana, lepiej napisz na podany adres,bo tamtą pocztę odbiorę zawsze(odpukać, tfu!) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj