23.09.09, 21:43
wysłałam Ci list na priva:)Net mi zaczął działać, ale, jeśli jesteś
zainteresowana, lepiej napisz na podany adres,bo tamtą pocztę odbiorę
zawsze(odpukać, tfu!)
Obserwuj wątek
    • yoma Re: yoma 23.09.09, 22:32
      OK, gołąb odleciał :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka