08.07.11, 14:47
wyszła jak głupia! nie wschodziła nie wschodziła a tu nagle łups i jest. ścięłam pół rządku i posiekałam i zamroziłam. ale co mam z resztą zrobić???
Obserwuj wątek
    • bei Re: Kolendra 09.07.11, 10:03
      suszyc.....i jeszcze zjadac swiezą:)
      • lellapolella Re: Kolendra 10.07.11, 12:33
        jak zostawisz, sama się posieje na przyszły rok:)
    • yoma Re: Kolendra 12.07.11, 11:31
      > ale co mam z resztą zrobić???

      Nie ma bata Alex, czeka was kuchnia tajska :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka