alexsc 08.07.11, 14:47 wyszła jak głupia! nie wschodziła nie wschodziła a tu nagle łups i jest. ścięłam pół rządku i posiekałam i zamroziłam. ale co mam z resztą zrobić??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lellapolella Re: Kolendra 10.07.11, 12:33 jak zostawisz, sama się posieje na przyszły rok:) Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Kolendra 12.07.11, 11:31 > ale co mam z resztą zrobić??? Nie ma bata Alex, czeka was kuchnia tajska :) Odpowiedz Link Zgłoś