03.09.04, 07:59
Chciałabym mieć ananasa w doniczce.Grzywę ananasa wsadziłam do ukorzeniacza
(a raczej posypałam spód)a następnie do ziemi.Codziennie podlewałam jednak
liście zaczynają psuć się i wypadają. Co trzeba zrobić aby mieć ładną roślinę
w domu?
Obserwuj wątek
    • peterkw Re: ananas 12.02.05, 09:27
      mam 5 sztuk chcesz wiecej wiedziec to mój mail peterkw@op.pl
    • mikroklimat Re: ananas 13.02.05, 17:37
      Mozesz i mnie doradzic? Probowalam ukorzenic pioropusz ale sie nie udalo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka