ania_53
03.09.04, 07:59
Chciałabym mieć ananasa w doniczce.Grzywę ananasa wsadziłam do ukorzeniacza
(a raczej posypałam spód)a następnie do ziemi.Codziennie podlewałam jednak
liście zaczynają psuć się i wypadają. Co trzeba zrobić aby mieć ładną roślinę
w domu?