13.01.22, 16:57
Ostatni raz w fastfoodzie byłam w Hiszpanii, w Burger Kingu jakieś 4 lata temu. Chciałam Wam przez to powiedzieć że generalnie zwolennikiem nie jestem ale bywa,,,, rzadko

Znajoma (btw lekarz ze specjalizacja) mowiła że zajadała się ostatnio KFC jakimś daniem z ryżem.
Kupiliśmy POKE BOWL CALIFORNIA SUN - w składzie deklarowany ogórek, awokado, ananas itd.
A tu ani ananasa, ani ogórka, ani awokado, dosłownie nic.

Mnie do zakupu bardzi zawsze przekonuje awokado....

Czy to jest standard w składzie? że zawsze brakuje?
Bo na zdjęciu "dania" wszystko oczywiscie cudnie dodatkowo przedstawione ....
Szkoda mi tych klientów którzy zamawiaja przez Glovo albo Uber.

W ramach "reklamowania" otryzmaliśmy nowe porcje i nagle cudowne składniki się znalazły!

Jakie macie doświadczenia? Może to KFC spadło na psy? może wina konkretnego miejsca?
Obserwuj wątek
    • pagoda22 Re: KFC itp 13.01.22, 17:01
      a to fota potencjalnego zestawu,
      • kaga9 Re: KFC itp 13.01.22, 20:14
        Pierwsze widzę coś takiego w ofercie 🤔 Generalnie tak, KFC zeszło na Bobiki 😉, coraz więcej paniery, coraz mniej mięsa. Zdarzają się małe stripsy w ogóle bez kurczaka. Jadam rzadko, może dlatego zauważam różnicę.
      • anu_anu Re: KFC itp 13.01.22, 23:43
        Od kilku ładnych lat nie jadamy mięsa więc akurat w KFC nie bywam.
        Ale co do zasady to się dziwię, że ludzie nie reklamują. A skoro tak to co ciekawsze składniki mogą zniknąć. Ja tam uważam, że jak za coś płacę - to mam dostać to co mi obiecano. Nie czepiam się o ilość kawałków - ale całkowity brak to jednak przegięcie.
        • pagoda22 Re: KFC itp 14.01.22, 06:55
          Jest to serio zaskajujące, u góry jeszcze symbol avokado i ananasa ....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka