aleksandra.dubinska
27.05.02, 12:31
Dzień dobry,
bardzo proszę o poradę jak zapobiec chorobom astrów. Już teraz niektóre
sadzonki / około 6 cm / mają niektóre listki zwinięte. W zeszłym roky też
prawie wszystkie zmarniały ,żółkły i schły albo czerniały im listki.Nie
zauważyłam na liściach żadnych owadów.
Pozdrawiam
Aleksandra