anette444
14.04.06, 07:57
Chciałabym posadzić bambusy. W tesco widziałam stroiki świąteczne,w których
użyto masy malutkich kawałków bambusa, takich ok. 5 - 10 cm. Gdybym tak
zdemontowała stroik miałabym ok. 20 roślinek. Czy one mogłyby sie przyjąć i
za jakis czas stworzyć mój upragniony busz?