14.04.06, 07:57
Chciałabym posadzić bambusy. W tesco widziałam stroiki świąteczne,w których
użyto masy malutkich kawałków bambusa, takich ok. 5 - 10 cm. Gdybym tak
zdemontowała stroik miałabym ok. 20 roślinek. Czy one mogłyby sie przyjąć i
za jakis czas stworzyć mój upragniony busz?
Obserwuj wątek
    • jerzy.wozniak Re: bambusy 14.04.06, 09:03
      O tym oszustwie pisałem tu wiele razy i to nie tylko ja. To nie żaden bambus
      lecz potraktowane chemią łodygi dracen lub rzadziej difenbachii. W kraju
      oszustów wszystko nazywamy tak, aby klient się nabrał i to coś kupił – zero
      uczciwości oraz wiedzy na temat roślin.
      Jurek
      • joasia72 Re: bambusy 14.04.06, 18:21
        O prawdziwych bambusach poczytaj tu

        www.bambusy.pl/
        a wspomnianych przez eksperta mutantach tu

        www.bambusy.pl/viewforum.php?f=9
    • evelinad Re: bambusy 14.04.06, 18:49
      Jesli chodzi o "bambusy" to jest tak jak napisal Pan Jerzy, to nie sa bambusy a
      dracena sandera, tak zwane "lucky bamboo".Mam je w domu i jestem bardzo
      zadowolona z nich rosna jak na drozdzach:)
      tutaj jest link do poczytania o tej odmianie draceny,tzn bambusow
      dom.gazeta.pl/czterykaty/1,57585,1477125.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka